[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Foruma moderators: Zivinens, eduks, kapracis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Mormiškas (Sadaļa par mormiškām(pagatavošana, krāsa, spēle))
Mormiškas
parcopiDatums: Ceturtdiena, 05.11.2009, 19:33 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 0656424.jpg (30.8 Kb)
 
kreisaisDatums: Ceturtdiena, 28.01.2010, 12:05 | Ziņa # 2
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Man šogad vislabāk ķerās uz kapara krāsas mormišku. Forma kā pilei gandrīz. Uz tumšajām vispār kaut kā slikti ņem.
Kāds(a) pats(i) arī gatavo mormiškas, vai neviens vairs ar tādām lietām neķēpājās?
 
parcopiDatums: Svētdiena, 07.02.2010, 17:50 | Ziņa # 3
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Man vispār pagaidām, tikai dažas mormiškas ir smile Bet visvairāk esmu noķēris uz vecu krievu svina mormišku un vienu, kas zeltītā krāsā, kas par materiālu, es pat nezinu.
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 16.12.2010, 15:16 | Ziņa # 4
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Arī mans starta komplektiņš svilpo
Pielikumi: 6775539.jpg (88.0 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kristishsDatums: Sestdiena, 12.11.2011, 14:35 | Ziņa # 5
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 43
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
zivs
 
kristishsDatums: Sestdiena, 12.11.2011, 14:35 | Ziņa # 6
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 43
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
mhm cik tads sakuma komplekts varetu maksat?
 
kapracisDatums: Sestdiena, 12.11.2011, 15:56 | Ziņa # 7
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
eu, kristishs, tu ir plaģiators, likdams tādu bildi profilā kā man! nene
liec cita nomināla bankrotes!


Ziņojumu laboja kapracis - Sestdiena, 12.11.2011, 15:57
 
parcopiDatums: Svētdiena, 13.11.2011, 00:50 | Ziņa # 8
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Starp citu jāiepērk dažas jaunas, kaut gan man pagājušo ziemu dikti iepatikās mazajām bļitkiņām un pluss, ka nekas uz āķa nav jāliek :D
Quote (kristishs)
mhm cik tads sakuma komplekts varetu maksat?

Atkarīgs no mormiškām. Volframenes ir dārgas, tās žēl arī noraut :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
urmaasDatums: Svētdiena, 13.11.2011, 09:55 | Ziņa # 9
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Murmuļu Starta komplektiņs varētu izmaksāt ap 5Ls(3-4gb).Pēc tam jau var iepirkt kko biku vairāk.:)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
parcopiDatums: Sestdiena, 26.11.2011, 19:31 | Ziņa # 10
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Eduka raksts par to, no kā veidojušās mormiškas un kas tām būtu jāimitē. raksta


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Pirmdiena, 28.11.2011, 00:43 | Ziņa # 11
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
A mans šogad apņēmies visus murmuļus nahrenizēt. :) Atstāšu sev tik bļatkas un karogus :) pagājšgad vairs totāli mormiškošana ņe zacepila :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
eduksDatums: Pirmdiena, 28.11.2011, 09:59 | Ziņa # 12
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (martins_)
A mans šogad apņēmies visus murmuļus nahrenizēt. :) Atstāšu sev tik bļatkas un karogus :) pagājšgad vairs totāli mormiškošana ņe zacepila :)

Martin, to es saucu par periodiskumu :) ... Man arī pēdējos gados topā atgriezušās bļitkas, lai gan ziemas beigu pusē tāpat mūsu apstākļos bez murmuļiem neiztikt - nu gribas kādu breksi vai smuku raudu (kaltēšanai) no ledus izvilkt :) ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
martins_Datums: Pirmdiena, 28.11.2011, 15:40 | Ziņa # 13
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Eduk, zini, jau pāris vasaras 100% tikai un vienīgi špinis. Pagājšziem arī pat karogiem sīkuļus ķēru - uz bļitku asarīšus. Pilnīgi tā baltās zivs cope nesaista vairs. var jau būt, ka pēc gadiem kas pamainās, bet tagad mormenes dabūs no manas ziemas kārbiņas izvākties. :) esmu sev nosolījies šoziem (ja ledus būs, a es ceru, ka nebūs.. :))) nevienam motilim pāri nenodarīt :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
vieplisDatums: Pirmdiena, 28.11.2011, 15:50 | Ziņa # 14
Forelists
Grupa: Savējie
Komentāri: 309
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Veči, attopieties! Kādas mormiškas, kāda zemledus makšķerēšana! Paverieties aiz loga! :)


Ziņojumu laboja vieplis - Pirmdiena, 28.11.2011, 15:50
 
kompaktaisDatums: Pirmdiena, 28.11.2011, 15:55 | Ziņa # 15
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 76
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
gaujā līmenis par ~80cm augšā.


Ziņojumu laboja kompaktais - Pirmdiena, 28.11.2011, 15:55
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Mormiškas (Sadaļa par mormiškām(pagatavošana, krāsa, spēle))
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv