[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 2 no 2
  • «
  • 1
  • 2
Foruma moderators: Zivinens, eduks, kapracis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Mormiškas (Sadaļa par mormiškām(pagatavošana, krāsa, spēle))
Mormiškas
martins_Datums: Pirmdiena, 28.11.2011, 15:58 | Ziņa # 16
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
viepli, es jau par to pašu, tik sarunā iesaistos :)))


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
ZivinensDatums: Pirmdiena, 28.11.2011, 15:59 | Ziņa # 17
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
To ūdu būšanu gan neatzīstu,daudzi krāmē ezeros vairumā viņas un pamatā izvelk mazas līdaciņas. Praktiski visos ezeros kur ziemā copēju,var manīt ka ezerā esošais ūdu skaits nu nekādi neatbilst esošo cilvēku daudzumam un uz pirmā ledus līdakas līdz kilo ir ļoti rijīgas.No ledus copējot inspektoru ziemā tik manijis Burtniekā esmu.
 
kapracisDatums: Pirmdiena, 28.11.2011, 16:51 | Ziņa # 18
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
man gan tīk ar ūdām padarboties! sportiska štelle. saķer sīkos un ar 2 ūdām tik vālē urbdamies. 10 min vienā coķī un uz priekšu. kamēr ūda stāv konkrētā coķī, tikmēr jāurbjas krietni uz priekšu, lai nomierinās zuves. pret vakaru rokas stīvas no urbšanas:)


Ziņojumu laboja kapracis - Pirmdiena, 28.11.2011, 17:59
 
martins_Datums: Pirmdiena, 28.11.2011, 17:48 | Ziņa # 19
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
aha, viena lieta lielapjoma ūdinieki, cita lieta divi karodziņi. Vismaz man ziemā nekas tā neuzsit asini kā pēkšņs stojaks :)))) baltajā plašumā... kamēr pieej, tik visādu domu pa galvu izskrien :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 28.11.2011, 18:51 | Ziņa # 20
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Man arī uz bļitkiņām ir iepaticies vairāk, nekā mormiškām. Bet mormiška reizēm noder. Sevišķi jau baltajās zivīs, kuras man patīk un kuras es ziemā nemāku noķert :D
Karodziņu liku visu pagājušo ziemu, noķēru vienu asari 300gr :D Laikam ne tajās vietās liku :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kapracisDatums: Pirmdiena, 28.11.2011, 19:01 | Ziņa # 21
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
nav galīgi noveicies Tev ar to karodziņu....:( varētu pat teikt, ka reti štruntīgi!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 28.11.2011, 19:02 | Ziņa # 22
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (kapracis)
varētu pat teikt, ka reti štruntīgi!

Es gan uzskatu, ka tas ir izcils sasniegums! :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivinensDatums: Pirmdiena, 28.11.2011, 19:11 | Ziņa # 23
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Tu Aigar neej uz tiem ūdeņiem kur Jaunsudrabiņš copēja :D
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 28.11.2011, 19:15 | Ziņa # 24
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nekas, nekas. Es spiningot līdakas arī sāku tikai otrajā spiningošanas sezonā, bet kaut cik piešāvos trešajā :D
Par cik karodziņu liku pagājušo ziemu pirmo sezonu, tad man viss priekšā! :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivinensDatums: Pirmdiena, 28.11.2011, 19:28 | Ziņa # 25
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Ar bļitku kur esi uztaustijis kādu bedri,tur vari karogu ielikt,tuvāk niedrēm parasti zemmēri un knapmēri,nerunāju par ezeriem kuri 1 metru dziļi.Ja bedrēs ir baltās zivis un asarēni sagājuši tad 100% ka tur viņas uzpasē līdakas,bars aizies līdakas līdzi.
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 28.11.2011, 19:34 | Ziņa # 26
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba








Pielikumi: 0584979.jpg (58.3 Kb) · 9686786.jpg (93.8 Kb) · 2759659.jpg (64.7 Kb) · 1572010.jpg (35.3 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 28.11.2011, 19:38 | Ziņa # 27
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
re kas bija uz Ķīšezera pagājušo gadu 30.novembrī!
Pēc kādas nedēļas arī es atklāju sezonu :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 17.09.2012, 10:45 | Ziņa # 28
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Mormiškas (Sadaļa par mormiškām(pagatavošana, krāsa, spēle))
  • Lappuse 2 no 2
  • «
  • 1
  • 2
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv