[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Spiningošana (Viss par un ap spiningošanu)
Spiningošana
parcopiDatums: Pirmdiena, 21.10.2019, 09:59 | Ziņa # 3271
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Mārtinš monstrs hello
Šogad riktīgi spridzina līdaku copēs ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Aigars82Datums: Piektdiena, 25.10.2019, 09:04 | Ziņa # 3272
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 264
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Pirms Zivnieka sacenēm visi klusē kā partizāni Pat parcopi nekādas atskaitītes un video no copes neliek
Mēs vakar 3 vīru kompānijā iebraucām pamonitorēt žanīša aktivitāti tepat ap sacensību starta vietu. Nebijām pārāk ilgi, no 17.00 līdz 22.00. Nav pat daudz ko rakstīt, visur diezgan paliels tuksnesis, vai arī žanis baigi augstu (ar Panoptix ķerams). Sīkzivju bari ir, bet tādu džigojamu/dropojamu bildi ar žaņiem tā arī normālu nekur neatradām. Kaut kur gan jau kādu mēriņu izmocīt varēja, bet nebija tik daudz pacietības un vēlmes to vienu exemplāru muļļāt. Rezultātā man 6 copes un 4 zemmēri laivā. Uz kolhozu pie Salu tilta nemaz nebraucām, nu i na*ig! Pēc vakardienas copes kļuva skaidrs tas, ka nekas nav skaidrs kur, ko un kā ķert rītdienas Zivnieka sacensībās Būs jābrauc uz Juglas ezeru meterīgās līdakas skaldīt


Laiks Copei/OSHELURE
 
parcopiDatums: Piektdiena, 25.10.2019, 10:40 | Ziņa # 3273
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote Aigars82 ()
Pat parcopi nekādas atskaitītes un video no copes neliek

A es neesmu bijis. Bijis esmu vienu reizi ūdeņos un tas bija otrdien. Divas stundas veltīju līdaku copei ezerā un noķēru absolīti neko! :D
Pēc tam, pa tuvajām vietām pablandījos un noķēru, vienu virs 25cm asari un divus zemmēra žaņus. Viens labs notirinājās nost. Bija vēl dažas copītes. Par cik esmu bez eho, tad no bračkas paņēmu Deeperu(veco, ar bluetooth). Es ar viņu nevaru sadraudzēties. Man viņš rādā stienīšus un kvadrātiņus, caur laivas grīdu arī neņem, jāmērcē vien ūdenī. Tā, ka par bildi pateikt neko nevaru. Es ar to Deeper jau vienu ziemu ar mēģināju copēt, man vieglāk bez viņa :D Modeļi ar wifi zīmē labāku bildi, vai arī šis ir brāķis. svilpo

Plāns uz Sarkandaugavas kausu - brīva improvizācija! :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BigJayDatums: Piektdiena, 25.10.2019, 12:40 | Ziņa # 3274
Grupa: Savējie
Komentāri: 35
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Aigars82, Es biju ielaidies 3dien vakarā pa kanālu, netālu no starta vietas. Bilde protams nebija spīdoša, bet atradu vienu vietu, kur pirmajā metienā uz Jig pacēlu 50cm žani. Un tas laikam man nesa neveiksmi turpmākajās stundās, jo pēc tam neviena cope nebija :(

Bet nu es rītdien iziešu uz tīru improvizāciju, baigi neiespringstu ja

parcopi, esmu sadraudzējies ar Deeper, nav ne vaians, bet protams gribētos ar laiku nopirkt ko labāku :)
 
parcopiDatums: Piektdiena, 25.10.2019, 13:28 | Ziņa # 3275
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote BigJay ()
esmu sadraudzējies ar Deeper, nav ne vaians

Ar Deeper kā tādu, domāju, ka nav problēmu. Ber to konkrēto(modelis ar bluetooth), nav iespējams normāli draudzēties :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Aigars82Datums: Piektdiena, 25.10.2019, 15:19 | Ziņa # 3276
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 264
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Quote parcopi ()
es rītdien iziešu uz tīru improvizāciju, baigi neiespringstu

Iespringt noteikti nevajag. Galvenais visiem savākties, kopīgas sarunas, forša copīte ar nelielu adrenalīna devu un sacensību garu + noslēgumā garda zupa no Zivnieka puses. ja


Laiks Copei/OSHELURE
 
parcopiDatums: Piektdiena, 25.10.2019, 16:49 | Ziņa # 3277
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote Aigars82 ()
Galvenais visiem savākties, kopīgas sarunas, forša copīte ar nelielu adrenalīna devu un sacensību garu + noslēgumā garda zupa no Zivnieka puses.

Jū! dance Tiekās rīt! ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Svētdiena, 27.10.2019, 14:28 | Ziņa # 3278
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vakar ar Gintu piedalījāmies Sarkandaugavas kausā 2019, spiningošanā no laivām, ko rīko Zivnieks.
Šoreiz situācija bija mazliet neierasta, jo laivā bijām "konkurenti", par cik sacensības vērtēja individuālā ieskaitē. Treniņu nebija, plāna nebija, braucām ne ar ierasto laivu. Braucām kā uz parastu iekdienas copi un par cik šoreiz laivai bija ipilots, tad izdomajām braukt uz Vecdaugavu provēt ķert līdakas. Tā arī gandrīz četras stundas tur nodzīvojāmies. Nevar teikt, ka līdakas bija atsaucīgas. Pa četrām stundām vakardienas jubilāram Gintam viens nejaušs asaris uz mazo džerku un viens līdakmērs un man viena tukšā cope. hello
Atlikušās divas stundas veltījām zandartu copei. A nē, minūtes 20 veltījām arī asariem, bet tie nebija atsaucīgi, tāpēc tiem atmetām ar roku. Zandarti ar nebija atsaucīgi, man divas tukšās copes džigā, Gintam viens 42cm zandarts ievilkts laivā un viens stabils zemmērs nodila. Tas arī viss, ko vakar spējām noķert. dance
Laika apstākļi vakar bija skarbi, cope arī sanāca skarba. Kritiku no Imanta, pēc finiša, arī saņēmu skarbu :D
Paldies visiem dalībniekiem par foršo atmosfēru! PALDIES Zivniekam par superīgo pasākumu un ļoti gardo zupu! Tiešām super pasākums un super zupa! ja

Apsveicu uzvarētājus - seviāsķi mūsu foruma biedru Mārtiņu(martins_), kurš tika trijniekā! plaude
Priekš vakardienas, ļoti labi rezultāti. Mēs ar Gintu nokavējām finišu, jo pēc mačiem vēl kādu laiku apguvām ipilota funkcijas. Tomēr cita cope, kad nav jācilā enkurs! ja Gints laikam solidarizējās ar mani un speciāli to izdomāja, lai abiem nav rezultāta :D
Bija baigi forši, bet zivis būs citreiz! Ne asakas visiem! ;)








Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Pirmdiena, 28.10.2019, 10:34 | Ziņa # 3279
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Jā, bilo ģelo, arī biju šajā pašā pasākumā. Nebija jau daudz opciju, jo organizators teica, mani dalībnieku sarakstā jau esot ielicis :D
Tā kā šoruden esmu nedaudz pamainījis copes prioritātes, tad nekādu konkrētu iestrādņu un nebija, bjia mērķis veltīt mazu brītiņu mēģinājumam ielasīt tabulā 7-8 asarus un tad ātri mesties All in, mēģinot ķert lielo. Laiciņš solījās būt ciets, nu tāds kāds man šogad jau kļuvis ierasts tajās dienās, kad tieku copēt, īsāk sakot, jau pierasts, un, kas pats galvenais, bija reālas cerības, ka šādā laikā jau tā kūtrais žanis varētu būt kritis galīgā komā, kas finišā izrādījās pa 100% tā :)
Ok, 9.30 saimnieks krastā bļauj, ka varam startēt pareizo točku virzienā. Tā kā man priekšā patāls ceļš un gaidāms normāls drebinātājs, cenšos būt starta kolonnas priekšgalā, dabūju pāris vilnīšus no krietni lielākiem kuģiem, bet fiksi esmu ārā no kanāla un, cik nu mans kuģitis velk, laižos pirmās točkas virzienā. Esmu klāt dažas minūtes pirms copes sākuma, apskatos bildi - itkā ir, itkā nav, bet arī apstāklis tajā ir tāds, ka asari mēģināt nu NAV reāli, ok, plāns A izgāzies, īsti plāna B nav, bet ir plāns Ā :D kurš atrodas tikai dažu minūšu attālumā. Šis plāns dod man trīs mazus, bet ieskaites asarīšus, un atņem daudz laika. Bļin, asari vajag, bet laika žēl, metu mieru un tinos meklēt lielo. Pēc kādu 2.5 stundu centieniem sāku saprast, ka lielā šodien saka, "Vecīt, sūkā līko! :D" un arī zāles pa nedēļu ir krietni apkritušas un apstāklis izmainījies. Biki sāk trūkt ideju. Pa galvu domas par pilnīgu fiasko, bet nu ne takš, es tak neesmu kaut kāds losis, kurš nezin alfabētu, atri top jauns plāns, nu jau B "a ļa Burtnieks un vēļ biezāk". Lienu iekšā varžu teritorijās, tās par laimi jau ir miegainas, un neprotestē. Nācās brītiņu pap*sties, jo ielīdu par tālu varžu zonā un pilots ietinās sūnekļa pikucī, kaut kā, turot motoru paceltu rokā, un iegremdējot pus dzenskrūvi, izdevās kuļot sūdus izstumties atpakaļ un pāris piegājienos, slīdot pa seklumu un ravējot sūdus izdodas tikt pie diviem mēriņiem un gana daudz izgājieniem, ko, diemžēl neizdodas realizēt. Laiks iet, bet copes apsīkst vispār. Tabulā vēl piecas tukšas vietas. Saprotu, ka ar zaļajām tās vairs neizdosies aizpildīt un nolemju beigās skriet un mēgināt pēdējās 30 minūtēs vismaz aizvērties ar jebkādu asari. 5 minūtes un esmu tur, kur no rīta sakasīju trīs. Eholotā atrodu kautkādu lokālu zacepu, ap kuru var redzēt arī zivtiņu baru. Zivtiņa izrādās pareizā. Tikai viet tāda, ka, ja pirms vai uz zacepa nepaņem zivs, vai neizdodas solī pārlēkt tam pāri, džigs paliek zacepā. Tā,nepārtraukti pārsienoties saravēju trūkstošos piecus ašukus un vienu pat paspēju pieaudzēt par 2cm :) Skatos laiku, itkā copei vēl ir 5 minūtes, bet man tāls ceļš, metu mieru un pa vilnīti lecu uz finišu.
Pateicoties nelielai veiksmei, jeb arī konkurenta nevieksmei, tieši ar šiem beigās salasītajiem ašukiem arī pietika, lai iesprauktos trijniekā.
Jā, varēja labāk, varēja realizēt vēl pāris mērus toč. bet varēja arī sliktāk :) Reāls gandarījums, ka izdevās +/- saplānot darbības un situācija, kad sākotnējais plāns izgāžas, neaiziet tālāk sviestā, bet pielāgoties apstākļiem. Ir skaidrs, ka jāņem līdzi arī mānekļi plāna Z realizācijai, jo sestdienas pavēŗsienam īsti gatavs nebiju.
Paldies Arvim par feino pasākumu, sarūpētajām balvām un gardo soļanku noslēgumā!


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!

Ziņojumu laboja martins_ - Pirmdiena, 28.10.2019, 10:37
 
Aigars82Datums: Pirmdiena, 28.10.2019, 11:11 | Ziņa # 3280
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 264
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Arī sestdien pabūts Zivnieka organizētajās sacensībās "Sarkandaugavas Kauss 2019". Tā kā mums ar pārinieku Jāni Latvijas Kausā sanāca ķibele ar laivu un sezonu nācās pāragri noslēgt, tad šajās sacensībās piedalījāmies atsevišķi un startējot kopā ar citiem paziņām. Vēlos pateikt lielu paldies Mārtiņam Iskrovam, kas ne mirkili nevilcinoties piekrita manam piedāvājumam kopā nostarēt, lai gan līdz šim kopā nemaz nebijām makšķerējuši, tik cik Latvijas Čempja laikā sapazinušies.
Pati cope izrādījās smaga, pat smagāka par solītajiem laikapstākļiem. Taisnības labad jāatzīst, ka arī nekāda konkrētā plāna nebija, tik cik kaut kāda paskopa informācija par potenciālajām asara un žaņa vietām. Ar žani arī startā sākām, jo bija naiva cerība, ka rīta cēlienā pirms trakā pūtiena kādu mēru varētu paspēt ieskaldīt. Bet nekā. Izbraukājām pāris vietas, tikām pie kaut kādām copītēm un zemmēriem, un tas arī viss. Sapratām, ka ar žani būs auzas un sākām pārslēgties uz asariem. Arī ar tiem nebija nekāda medusmaize un nācās krietni piestrādāt, lai pie ieskaites asarīša tiktu. Kopumā uz zandartu un asari tika patērēts nepiedodami daudz laika, bet vispār tā arī bija mērķa zivs ko gribējām visvairāk ķert. Ja skatās no sacensību puses, tad protams, tā bija kļūda, jo vajadzēja max spiest uz līdakām. A mēs līdaku ķert aizbraucām tikai pāris stundas pirms sacensību beigām un manam laivas pāriniekam pat izdevās pie divām mēra līdaciņām tikt.
Vēlreiz liels paldies Zivniekam par lieliakajām gonkām un smeķīgo soļanku finišā. Visu cieņu un cepuri nost! hello Tāpat liels paldies visiem sacensību dalībniekiem par kompāniju, jautro un draudzīgo atmosfēru. Tas ir tas, ka šādas sacensības padara tik īpašas. Un vēlreiz apsveicu foruma biedru martins ar izcīnīto 3.vietu. Malacis vecīt! ja P.S. Bet metru tu man vēl paliec parādā


Laiks Copei/OSHELURE
 
martiDatums: Pirmdiena, 28.10.2019, 22:20 | Ziņa # 3281
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Bet es ar savu pārinieku principiāli un nesportiski centāmies iet tikai un vienīgi uz zandartiem!
Nekas prātīgs nesanāca, tiku tikai pie viena zemmēra un varbūt pāris šaubīgām copītēm.
Aiz izmisuma paķērām pāris asarīšus vietās, kur redzējām bildi - un arī tikai, lai pārliecinātos, kas tās lejā ir par zivīm.
Izvēlēto taktiku nenožēlojam. Tieši tā pat rīkojos arī šodien. Vismaz viens 46nieciņš tika.
Bet visā visumā - bilde bēdīga.
Pasākums tā pat bija foršs un zupa - bomba!
alus


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
martins_Datums: Otrdiena, 29.10.2019, 09:48 | Ziņa # 3282
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Vispār Arvis copes kolēģiem reizi nedēļā varētu rīkot Soļankas dienu.. dance ja


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 29.10.2019, 10:04 | Ziņa # 3283
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Aha....vēsā mierā :D :D :D

Bet ir tāds teiciens kad sapņo, aizver acis :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 29.10.2019, 10:42 | Ziņa # 3284
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote martins_ ()
Vispār Arvis copes kolēģiem reizi nedēļā varētu rīkot Soļankas dienu.

Jā, tas būtu ļoti mīļi no viņa puses :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Aigars82Datums: Trešdiena, 30.10.2019, 09:36 | Ziņa # 3285
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 264
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Klimatiskie laika apstākļi sāk ievirzīties gadalaikam atbilstošā gultnē. Ūdentiņš padzisīs un plēsīgajām zivīm vajadzētu sākt kļūt aktīvākam.
Ko par šo visu saka zandarts vietējos Rīgas ūdeņos, pārbaudīsim nelielā izbraucienā jau šovakar


Laiks Copei/OSHELURE
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Spiningošana (Viss par un ap spiningošanu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv