[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Spiningošana (Viss par un ap spiningošanu)
Spiningošana
eduksDatums: Otrdiena, 27.08.2019, 15:47 | Ziņa # 3181
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote martins_ ()
Kungi, reāli jānoņem jūsu priekšā mice, kāds aprīkojums stāv tabulā aiz jums. Reāls piemērs, ko var panākt ar vēlmi un kapāšanu. ja Tagad jāaudzē muskuļi pašiem un sastāvs tīmam alus


Pievienojos "cepures noņemšanā"! Malači! Tā turēt! Reāli ievērojams rezultāts!
P.s. Kas dārzu kopj, tas baudīs augļus.
P.s. p.s. Kas zin, varbūt, reiz būs arī Parcopi.lv komanda zemledus makšķerēšanā! ;) ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 28.08.2019, 16:02 | Ziņa # 3182
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Paldies Eduk. Cik cilvēki ir zemledus makšķerēšanas komandā? Vajag tik vienu fīrētāju un domāju, ka nekas nereāls tas nav ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Ceturtdiena, 29.08.2019, 08:12 | Ziņa # 3183
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Es nē, man tārpu žēl :D


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 29.08.2019, 12:43 | Ziņa # 3184
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote martins_ ()
Es nē, man tārpu žēl

Es jau ar 90% tikai ar bļitku. Tāpēc ir tāds feins pasākums(ko izdomāja starp citu Eduks), kā bļitkošanas kauss! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Ceturtdiena, 29.08.2019, 13:04 | Ziņa # 3185
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Quote parcopi ()
Tāpēc ir tāds feins pasākums(ko izdomāja starp citu Eduks), kā bļitkošanas kauss!

Jā, ir par tādu dzirdēts :D ja


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 29.08.2019, 13:51 | Ziņa # 3186
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vakar beidzot izvilku laivu no Zivnieka mašīnas bagažnieka un saliku to. Pie viena izdomāju iebraukt. Uz ūdens biju no 19:00-22:00. Ķēru tikai džigā un mērķa zivs bija žanis. Noķēru piecus gabalus, bet visi zem mēra, plus trāpījās viens asaris. Viena cope gan bija tāda, ka "atdot kātu", bet to diemžēl neizdevās realizēt svilpo
Riktīgi pakaifoju tās dažas stundas, ka nevajag iespringt par rezultātu un, ka var maukt klassiskajā džigā, kas Alūksnē bija apgrūtinoši. Šovakar ar laikam iestumšos hello












Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 29.08.2019, 13:56 | Ziņa # 3187
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Cikos domā? Man gan līdz 18iem darbs, bet pēc tam moš ar DS varētu kādu laiciņu pakaifot.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 29.08.2019, 14:51 | Ziņa # 3188
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote Zivnieks ()
bet pēc tam moš ar DS varētu kādu laiciņu pakaifot

Vakarā battls DS vs JIG :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Ceturtdiena, 29.08.2019, 15:01 | Ziņa # 3189
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Es gan brīvdienās atkal pamēģināšu pīļknābjus ķīsī patrenkāt, tā teikt, sevis izglītošanai :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 29.08.2019, 15:43 | Ziņa # 3190
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Pamēģini, pamēģini...ja LK startēšu, tad Tev nāksies ar točkām koļīties :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martins_Datums: Ceturtdiena, 29.08.2019, 15:48 | Ziņa # 3191
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Īzī, šaurās aprindās neredzu baigo vajadzību uz noslēpumiem sēdēt, varēi mēgināt mani uzpirkt :D :) Pagaidām nav tādu konkrēto verņaku, bet vismaz pēdējās 4-5 copes šitādā manierē ir +/- konkrēta vide, kurā viņas grozās + pa kādam smukasarim.
Tik tā kā šis ir pirmais gads, kad mēģinu šīs saprast te, tad baidos, ka krītot zālei un dzistot ūdenim būs viss dikti savādāk :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!

Ziņojumu laboja martins_ - Ceturtdiena, 29.08.2019, 15:50
 
Aigars82Datums: Ceturtdiena, 29.08.2019, 15:52 | Ziņa # 3192
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 264
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Quote parcopi ()
nevajag iespringt par rezultātu

Mums ar foruma biedru Melnis arī plāns rīt pēc darbiem pa ilgiem laikiem atkal ielaisties vietējos ūdeņos un mierīgā režīmā pameklēt asari un žani, tā teikt bez stresa un iespringuma.

Parcopi un Zivniek, jūs tur šodien kārtīgi izzondējiet, kas ar zivīm, lai rīt varu no jums točkas diedelēt


Laiks Copei/OSHELURE
 
Aigars82Datums: Piektdiena, 30.08.2019, 08:44 | Ziņa # 3193
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 264
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Lūks neliela atskaite no mana komandas un šī foruma biedra Melnis, par to, kā mums gāja/negāja Alūksnē un sezonas kopvērtējumā.
LČ spiningošanā no laivām 2019


Laiks Copei/OSHELURE
 
parcopiDatums: Piektdiena, 30.08.2019, 09:33 | Ziņa # 3194
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote Aigars82 ()
Lūks neliela atskaite no mana komandas un šī foruma biedra Melnis, par to, kā mums gāja/negāja Alūksnē

hello ja
Quote martins_ ()
bet vismaz pēdējās 4-5 copes šitādā manierē ir +/- konkrēta vide,

Šogad vairākkārtīgi ezerā esmu mēģinājis speciāli uz līdaku braukt, bet pa lielam neko prātīgu neesmu atradis. Pa kādai piekrastes zonā noķeru, bet nevarētu tās vietas saukt par stabilām. A mana vecā līdaku vieta, kur agrāk bieži un neslikti ķēru, jau vairākus gadus nestrādā svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Piektdiena, 30.08.2019, 09:44 | Ziņa # 3195
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tātad vakar ap 17:00 ielaidos ar savu laivu un uzreiz stūrēju uz ezeru vienu līdaku vietu pārbaudīt. Divas točkas, kādi 50metieni - ne piesitiena. Braucot atpakaļ uz garāžu, piestāju Daugavā uz asariem. Īsā brīdī 8 asari laivā, vēl dažas tukšās copes un divi shodi. Tas viss kādās 15minūtēs. Nebija laika vairāk asarus dzenāt, jo 19:00 jau bija sarunāts laisties iekšā ar Arvi. Noliku savu laivu un bez vienas septiņos biju pie Arvja garāžās un tūlīt parādījās arī pats Arvis hello
Laidāmies iekšā. Gribējām sākumā nedaudz asarus vēl paķert, bet manā vietā jau viens sēdēja. Kad es ķēru asarus, viņš bija netālu un redzēja, ka man tīri jestri iet, tāpēc vieta ilgi tukša nepalika svilpo
Karoče padauzījāmies pa trīs točkām vakarā, copes diezgan daudz bija un Zivnieks ar dropu man salika. Kopējais izvilkto skaits - 5:2 Zivnieka labā! Copes ar vairāk viņam bija, vienu brīdi gandrīz katrā metienā. Bet žaņu izmērs smieklīgs. Mazie zandarteļi galīgi nekautrējās grābt pieccolīgo gumiju dropā. Bet tīri procesam sanāca forša vakara copīte! hello Ne asakas visiem!
















Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Spiningošana (Viss par un ap spiningošanu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv