[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Spiningošana (Viss par un ap spiningošanu)
Spiningošana
TrokiisDatums: Trešdiena, 31.07.2019, 14:19 | Ziņa # 3136
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 118
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Quote parcopi ()
Kaut kādi asari lasījās, daži pat smuki


Kurā vietā tie brīnumi bija?


Slīdēju ar AMBER 430

Slīdu ar BUSTER
 
TrokiisDatums: Trešdiena, 31.07.2019, 14:21 | Ziņa # 3137
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 118
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Šodien pirmo reizi iepirku pavadas (titāna) materiālu, sasēju tikko, pašam sev tik uzdodu jautājumu vai tie parastie "8" mezgli turēs manu māksas darbu :D


Slīdēju ar AMBER 430

Slīdu ar BUSTER
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 31.07.2019, 15:23 | Ziņa # 3138
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Cieto titānu? To jau parasti loka un kniedē caurulītē. Ja pīto, tad vēl tā, bet man tas materiāls nepatika.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
TrokiisDatums: Trešdiena, 31.07.2019, 15:35 | Ziņa # 3139
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 118
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Quote Zivnieks ()
Cieto titānu? To jau parasti loka un kniedē caurulītē. Ja pīto, tad vēl tā, bet man tas materiāls nepatika.


Laikam cieto :D savilkās kopā un nesienas vaļā ... pagaidām ... man vispār pavadas nav bijušas ... redzēs ... būs nebūs ok . tad ar ko mainīs :D

Kas Ķīsī pa vakariem šitajā aukstumā?


Slīdēju ar AMBER 430

Slīdu ar BUSTER


Ziņojumu laboja Trokiis - Trešdiena, 31.07.2019, 15:38
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 31.07.2019, 15:39 | Ziņa # 3140
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Aha...parasti ko mana pie smukākas zivs :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
MelnisDatums: Trešdiena, 31.07.2019, 16:20 | Ziņa # 3141
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 48
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Man personīgi līdz šim 4 gadu laikā neviens 8nieka mezgla nav atsēsties uz titāna! Pārbaudīts un labs mezgls.


Laiks Copei/OSHELURE
 
TrokiisDatums: Trešdiena, 31.07.2019, 16:55 | Ziņa # 3142
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 118
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Quote Zivnieks ()
Aha...parasti ko mana pie smukākas zivs


He he he :D

Quote Melnis ()
Man personīgi līdz šim 4 gadu laikā neviens 8nieka mezgla nav atsēsties uz titāna! Pārbaudīts un labs mezgls.


Nu cerams būs mans ar ok, pārīti pārtaisīju kā Brāļi "Ščerbakovy" savā raidījumā stāstīja. Būs visādi man :)

Rīt pēcpusdinā laižos ar kolēģi Daugavā, cerams būs ....


Slīdēju ar AMBER 430

Slīdu ar BUSTER


Ziņojumu laboja Trokiis - Trešdiena, 31.07.2019, 20:20
 
TrokiisDatums: Piektdiena, 02.08.2019, 01:18 | Ziņa # 3143
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 118
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Quote Trokiis ()
Rīt pēcpusdinā laižos ar kolēģi Daugavā, cerams būs ....


Mazs rezumeeee, 13:00 iekšā ūdeņos, Mīlestības saliņa -> Ziemas osta vairāki smuki (kūpiņam) asari, tālāk skats uz Ķīsi, pa ceļam pāris apstāšanās un vēl daži asari + 1 breksis ap kilo uz rotiņa kolēģim piekodās :D Ķīsis nepalutināja 2 asari (peld tālāk), satiks Aigars un Arvis.

Braucot atpakaļ uz laivas ielaišanas vietu 6 zemmēra zandarti (2 gabaliem pietrūka standarts 2 cm līdz mēram) pārējie mazāki par asariem kas tika paņemti :D

Kopā 12 asari mājās atbrauca.

Viss miegs nāk, ar labu nakti.


Slīdēju ar AMBER 430

Slīdu ar BUSTER
 
Aigars82Datums: Piektdiena, 02.08.2019, 08:34 | Ziņa # 3144
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 264
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Es rīt plānoju agro rīta copi LBaltezerā. Neliek mieru doma par asaru padžigošanu, jo bildi iepriekš redzēju labu, tik dēļ laikapstākļiem un savas nevīžības nevarēju tam asarim tikt klāt. Plus rīt laivā paņemšu vieglo dropu, tviča kātu un voblerīšus, lai pilnvērtīgi pievērstos copei.


Laiks Copei/OSHELURE
 
parcopiDatums: Piektdiena, 02.08.2019, 10:04 | Ziņa # 3145
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote Trokiis ()
Kopā 12 asari mājās atbrauca.

Nav baigi labi, bet nav arī slikti! Citreiz būs labāk! ;)

Quote Aigars82 ()
lai pilnvērtīgi pievērstos copei.

Ne asakas! hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Aigars82Datums: Piektdiena, 02.08.2019, 10:21 | Ziņa # 3146
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 264
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Quote parcopi ()
Ne asakas!

Pie vella! Pat parcopi.lv augusta copes kalendārs rāda, ka šajā vīkendā afigenā razdača, tad obligāti jābrauc copēt


Laiks Copei/OSHELURE
 
martins_Datums: Piektdiena, 02.08.2019, 12:55 | Ziņa # 3147
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Quote Zivnieks ()
bet man tas materiāls nepatik

Pa manam nekas lieliskāks par knot to kinky titānu tviča (un aŗī mikruhas) pavadām nav izdomāts. Resnākais iet gan tvičam, gan aŗī pavasara gumijām pa zālēm, lažu nav bijis. Tievo gan vienreiz asa līdakas cope ir atsitusi vaļā mezglā, bet nu tas dēļ paša tizluma sienot. Vispār neciešu spiestos savienojumus (ok, izņemot uz prastājām pītā metāla pavadām, tur ir OK), tvičam, līdakgumijām sienamais titāns, džerkam un bigbaitiem sienamais milimetrīgais SG mono materiāls.
A, ja par copi, tad otrdien labi dabūju pa mizu no vējamātes :) lielais pūtiens uznāca tad, kad biju pie akadēmijas, a mašīna pie Buļļupes, papurināja diezgan sulīgi :) A no zivīm tikai četras +/- apmēram mēra līdaciņas un viens dusmīgs bolderājas mērs uz voblera, kā arī pačka nelielu ašuku.
Tagad nepilnu 1000km trips divās dienās pa Igauniu aiz muguras, šodien atgūsties un rīt atkal pacopēt :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
Aigars82Datums: Piektdiena, 02.08.2019, 15:17 | Ziņa # 3148
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 264
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Quote martins_ ()
nekas lieliskāks par knot to kinky titānu tviča (un aŗī mikruhas) pavadām nav izdomāts

Pilnībā Tev pievienojos. Pārbaudīts jau vairākas sezonas. Šosezon LČ mačos Burtniekā 84cm līdaka no pilnīgākā lēpju biezokņa nāca ārā tā ka prieks. Mezgls gaužam vienkāršs, kas pie slodzes pats sevi savelk. Galvenais, uzsienot mazu astīti atstāt kādus 2-3mm.


Laiks Copei/OSHELURE
 
martins_Datums: Piektdiena, 02.08.2019, 15:40 | Ziņa # 3149
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Man gan mezgls mazliet savādāks, bet pašsavilkšanās princips jau tas pats.
Pielikumi: 2316912.jpg (82.3 Kb)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 02.08.2019, 16:02 | Ziņa # 3150
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Martinam slepenais griezulis, bildē pietušēts, lai neviens neierauga :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Spiningošana (Viss par un ap spiningošanu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv