[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Spiningošana (Viss par un ap spiningošanu)
Spiningošana
martins_Datums: Trešdiena, 07.11.2018, 13:26 | Ziņa # 2806
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Quote Aigars82 ()
tad jau Zivnieks man būs "salējis" ausī

Oi, veči, ko jūs tur ar ausīm darat, lai paliek jūsu ziņā :D
Bet nē, melojis šis ar nebūs, viņam cik copīšu bija, tik tīri jaudīgas. Loģikas nulle.. lai gan, man visas copes bija pār laivas labo bortu, šim pār kreisi, vot kur skaidrojums :D Viss, nav vairs nekādu noslēpumu :D


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 07.11.2018, 13:33 | Ziņa # 2807
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote martins_ ()
ai gan, man visas copes bija pār laivas labo bortu, šim pār kreisi, vot kur skaidrojums :D Viss, nav vairs nekādu noslēpumu

Tagad visi metīs tikai pār labo bortu, nevajadzēja atklāt noslēpumu! :D :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Trešdiena, 07.11.2018, 13:39 | Ziņa # 2808
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Quote parcopi ()
Tagad visi metīs tikai pār labo bortu

un pajāt, ka točka aiz kreisā borta :D


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
martiDatums: Trešdiena, 07.11.2018, 16:32 | Ziņa # 2809
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
zivnieks vienkārši varbūt dikti jūtīgs svilpo

man ar copes nebija nekādas jaudīgās vakar dienas pirmajā pusē.
un tas dēlis līdz pēdējam brīdim manā fantāzijā bija normāls mēra žanis.
uzsēdās bez īpaša sitiena, taču sirds sāka straujāk pukstēt.

p.s. aplikācija saka, ka cope šajās dienās laba, bet ne tajos laikos, kad jūs braucat alus :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
martiDatums: Trešdiena, 07.11.2018, 16:51 | Ziņa # 2810
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ak jā, pat parcopi.lv kalendārs sola šajās dienās zandartmaizītes!


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
martiDatums: Trešdiena, 07.11.2018, 17:14 | Ziņa # 2811
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
un atmosfēras spiediens arī netipiski stabils līdz 5dienai


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
Aigars82Datums: Ceturtdiena, 08.11.2018, 10:23 | Ziņa # 2812
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 264
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Vakar no 18.30-23.00 iebraucām ar čomu Daugavā zandartu paganīt. Lai gan tiku pie 4 mēriem, cope kopumā diezgan vāja. Nekādu razdaču no vienas točkas neatradām. Pāris vietās copes un mēra žanīši pirmajos metienos un tad iestājas klusums, jeb pacietības pārbaude. Tā mainot vietas tiku pie 4 mēriem un 1 nerealizētas copes. Šoreiz spītīgi centos gūt rezultātu uz Zivnieka iecienīto 7"Lunker City 147 modeli, bet figu, visas copes uz gaišo 7" Fox gumiju.
Ja 5dienas vakarā sanāks iebraukt uz garāku copi, tad doma ir papētīt žaņa bildi vietās, kas varētu nebūt tik ļoti nopresingotas.


Laiks Copei/OSHELURE
 
martiDatums: Ceturtdiena, 08.11.2018, 14:02 | Ziņa # 2813
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
man vakar norma. divi tādi uz robežas, divi 50nieki un viens pie 60...
praktiski no vienas vietas. visu laiku skatos eholotē un novērojums tāds:
ir vietas, kur zivis koncentrējas vairāk un tādas vietas ir vairākas. ne tikai tā populārā.
un tajā vietā stāvot un skatoties ekrānā, kur viņš koncentrējas, tur viņš neguļ mierīgi.
visu laiku kustas, pārvietojas, maina dziļumus.
brīžiem eholotē mākonis, brīžiem tukšums.
es piegāju pie principa - pacietīgi gaidīt, nevis vizināties.
paralēli ielaidu arī vienu gruntenīti uz mailes.
lielākais žanis uz mailes. bija vēl viens knapmērs uz mailes un vienā copē piecirtienā pārcenšoties pārrāvu pavadu.
bet tā vispār dropšots copju skaita ziņā mailes kātam ielika vienos vārtos.
laikam šovakar atkal papētīšu situāciju.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 08.11.2018, 15:56 | Ziņa # 2814
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote Aigars82 ()
Lai gan tiku pie 4 mēriem, cope kopumā diezgan vāja

Galvenais, ka sausums beidzot uzlauzts! ja
Quote marti ()
es piegāju pie principa - pacietīgi gaidīt, nevis vizināties.

Nu man pēdējās divas reizes šāda taktika bij piespiedu kārtā, bet arī atnesa rezultātu ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Aigars82Datums: Ceturtdiena, 08.11.2018, 16:35 | Ziņa # 2815
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 264
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Quote parcopi ()
Galvenais, ka sausums beidzot uzlauzts!

Parcopi, es jau sestdienas copē, kad iebraucām agri no rīta un pirmajā točkā dabūju labu mēru, skaļi nobļāvos pa visu daugavu ka lāsts ir noņemts Rādās, ka tas būs līdzējis, jo kopš tā brīža cope ir atgriezusies.


Laiks Copei/OSHELURE
 
Aigars82Datums: Ceturtdiena, 08.11.2018, 16:45 | Ziņa # 2816
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 264
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Marti - Ļoti labi uzrakstīts. Es par šo "pacietīgi gaidīt, nevis vizināties" tēmu arī gandrīz katrreiz žaņu copē aizdomājos. Vienas patiesības un pareizās rīcības nav, reizēm atmaksājas pacietīga gaidīšana, reizēm mobilitāte raiti pamainot vietu. Ja rezultāts sasniegts, tātad viss kārtībā. Pašam personīgi šķiet, ka bieži pietrūkst pacietības to žani kārtīgi izsēdēt.


Laiks Copei/OSHELURE
 
martins_Datums: Ceturtdiena, 08.11.2018, 16:46 | Ziņa # 2817
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Quote Aigars82 ()
Rādās, ka tas būs līdzējis, jo kopš tā brīža cope ir atgriezusies.

Nakarkaješ :D

Tā, vēl mazmazlietiņ jāpastrādā i jātinās uz ūdens pusi. Čoms jau no pusdienlaika kuģo, ielēkšu uz vakara žanīti uz astes.


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
martiDatums: Ceturtdiena, 08.11.2018, 23:56 | Ziņa # 2818
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nu, vakara žanīši? kā ta bija?
man ne visai. kādas 10 tukšas copes, viens smuks mērs pašā sākumā un tas arī viss.
bilde pašķīdusi, copmaņi ar pazuduši.
laikam ballīte kaut kur citur tagad.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
TrokiisDatums: Piektdiena, 09.11.2018, 01:21 | Ziņa # 2819
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 118
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Quote martins_ ()
Tā, vēl mazmazlietiņ jāpastrādā i jātinās uz ūdens pusi. Čoms jau no pusdienlaika kuģo, ielēkšu uz vakara žanīti uz astes.


Nu lecēja kungs .. es tik tagad mājās nofilējis savu vienīgo mēriņu (man liekas šogad pirmais) 58 cm :D

P.S. Marti tas biji Tu Viada tankā ... kas mēs ar kolēgi bijām iebraukuši uztankoties!!!


Slīdēju ar AMBER 430

Slīdu ar BUSTER
 
martiDatums: Piektdiena, 09.11.2018, 08:27 | Ziņa # 2820
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote Trokiis ()
P.S. Marti tas biji Tu Viada tankā ... kas mēs ar kolēgi bijām iebraukuši uztankoties!!!


nebiju viada tankā. ja vien tas nav codename kādai copes točkai pie kāda degvielas termināļa :D

P.S. PIEKTDIENĀĀĀĀĀĀĀ!!!


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Spiningošana (Viss par un ap spiningošanu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv