[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Spiningošana (Viss par un ap spiningošanu)
Spiningošana
parcopiDatums: Pirmdiena, 05.12.2016, 18:13 | Ziņa # 2221
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
1:0 līdakas labā! :D
Paldies par atskaiti! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kreisaisDatums: Otrdiena, 06.12.2016, 10:50 | Ziņa # 2222
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Šoreiz nepaveicās....toties līdakai paveicās! svilpo


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
Johnny_BravoDatums: Trešdiena, 07.12.2016, 13:04 | Ziņa # 2223
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 316
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Paldies vīri! hello
Paliks siltāks, braukšu uz turieni atkal! dance


johnny bravo
 
AlbertsDatums: Pirmdiena, 12.12.2016, 15:31 | Ziņa # 2224
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 492
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Nepaveicās. Būtu bijis kopā ar kādu, gan jau līdaka tiktu pievarēta! Paldies par atskaiti! hello
Ne asakas nākamajā piegājienā! fish


Vienmēr uzklausi arī citu viedokli.
 
kristapoDatums: Trešdiena, 28.12.2016, 09:41 | Ziņa # 2225
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 2
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
nekas, līdakām ar šad tad ir jāvinē! zivs
 
AlbertsDatums: Ceturtdiena, 29.12.2016, 12:59 | Ziņa # 2226
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 492
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Quote kristapo ()
nekas, līdakām ar šad tad ir jāvinē!

Tā jau viņas arī dara šad tad. Sevišķi mazajās upītēs, kur pavada netiek lietota... svilpo


Vienmēr uzklausi arī citu viedokli.
 
kreisaisDatums: Pirmdiena, 16.01.2017, 14:27 | Ziņa # 2227
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Saskatījies kā visi ķer taimiņus un lašus aizgāju arī pabradāt gar Gauju. Vai nu tāpēc, ka šajā jomā nav pieredzes, vai vienkārši nezinu kāpēc, bet man pa 5stundām nebija ne copes! svilpo
Vēl ieslīdēju pa ledu ūdenī ar abām kājām un tā arī slapjām vilkos uz mašīnu. Laikam labāk tomēr uz ledus nākamreiz kāpšu ar bori un mazmakšķerītēm! hello


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 16.01.2017, 14:43 | Ziņa # 2228
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es esmu bijis pa dažiem pēdējiem gadiem kādas 6-7reizes. Arī neesmu ne copi redzējis :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
AlbertsDatums: Sestdiena, 28.01.2017, 14:00 | Ziņa # 2229
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 492
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Pagājos gar vienu mazo upi, kura man patīk. Tāpat bez spininga. Vienkārši apskatīties kas un kā. Tagad nemiers dīda, ka laikam ar spini ar jāiet. svilpo
Kamēr kolēģi mēģina lielajās upēs noķert kādu lielu raibo, man tāpat vairāk uz mazupītēm velk hello


Vienmēr uzklausi arī citu viedokli.
 
kapracisDatums: Svētdiena, 29.01.2017, 12:24 | Ziņa # 2230
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Es esmu bijis pa dažiem pēdējiem gadiem kādas 6-7reizes. Arī neesmu ne copi redzējis

nemet plinti krūmos!:)) gan jau trāpīsies:)
es zinu vienu veci, kas pusotru mēnesi, katru dienu uz Gauju gāja un nekā, bet citi viņam visriņķī velk dažādus lielumus un skaitus:) tas gandīz no kreņķiem no prāta šķīrās:)
 
parcopiDatums: Sestdiena, 04.02.2017, 14:36 | Ziņa # 2231
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote kapracis ()
nemet plinti krūmos!:)) gan jau trāpīsies

Es jau nemetu. 100% vēl mēģināšu un aplauzīšos ne reizi vien :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Koka_KlucisDatums: Ceturtdiena, 09.02.2017, 13:09 | Ziņa # 2232
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Es jau nemetu. 100% vēl mēģināšu un aplauzīšos ne reizi vien

Spītnieks :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Koka_KlucisDatums: Pirmdiena, 27.02.2017, 18:34 | Ziņa # 2233
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Aigar, kad brauksi taimiņos....aplauzties? :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 27.02.2017, 20:30 | Ziņa # 2234
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Kaut kad jau aizbraukšu, bet šoreiz taimis trāpīs manos nagos :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Otrdiena, 28.02.2017, 10:53 | Ziņa # 2235
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Spiningošana (Viss par un ap spiningošanu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv