[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Spiningošana (Viss par un ap spiningošanu)
Spiningošana
martins_Datums: Svētdiena, 05.06.2016, 09:05 | Ziņa # 1981
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Klimats vakar deva iekšā, jau no rīta sašūpoja ūdeni tā, ka divatā braucot manam pūslim šļakstīja iekšā... Cik paspējām pa plašumiem, heku stāvvietas neatradām, šur tur pa kādam. Galu galā koļļegam viens mērs, daži ašuki, man padsmit minūšu virves vilkšana, Un rezultātā 8,3 kg tīra zobaina adrenalīna laivā. Uzveikta bez pavadas ar žanim domāto fļuriku. Juhū, jauns rekords...


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
martins_Datums: Svētdiena, 12.06.2016, 21:11 | Ziņa # 1982
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Nu tā, nedēļu biju ārpus Rīgas.. Copēts ir maz, laiks veltīts famīlijai ar. Tagad dažas brīvas dienas pa Rīgu.. Zivniekkungs, iekomentē kaut ko par situāciju industriālajos ūdeņos, nez vai kāds cits te tuvumā zina labāk :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Svētdiena, 12.06.2016, 21:39 | Ziņa # 1983
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es rīt mēģināšu ko pierunāt tepat savā krajā. Tobiš pirmais izbrauciens ar laivu ar mēŗki noķert kādu žani un asari, tad jau atskaite sekos svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Svētdiena, 12.06.2016, 21:47 | Ziņa # 1984
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
žģjoms... man rīt no rīta pie doka pašam, pēc tam auto uz tehnisko, a tad jau brīvība uz dažām dienām, i ar uzreiz uz ūdeņiem..


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 13.06.2016, 09:01 | Ziņa # 1985
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Ujova es jums teikšu, visus sveikšu!!! Vakar vakarā vismaz bik vējelis nokrita un iešķīlos iekšā. Paretināju heku barus, bet mēru tā arī neatradu. Lai arī eho vietām starp maziem punktiem rādija arī lielākus :D priecē, ka bilde ir atpakaļ, bet pag nedēļ vakaros tā bija pilnībā pazudusi un visur. Tagad ir tā, ka vai nu jāmauc pretī mēram - jūras puse, ziemas osta, i moš pat pats līcis, ar cerību sazīmēt mēru baru, kas nāk iekšā, vai arī otrs gals - centrs, tur var kādu vietējo izsēdēt. Vai arī protams cerēt, ka starp zemmēru pasākumu uzsēžas kas gruntīgāks. Asaris gan noziepējies, pieļauju, ka ezerā salīda zaraza. Gribēju inspicēt tilta rajonu, bet tad kad man tam ir laiks, tad ārā ir reāla pakaļa un tur nekur nenosēdēt.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 13.06.2016, 09:02 | Ziņa # 1986
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
A kur tu to līdaku iestiepi? Arī tepat šajos ūdeņos, vai kkur tālēs zilajās?


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martins_Datums: Pirmdiena, 13.06.2016, 10:28 | Ziņa # 1987
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Mjā. Tad, laikam, braukšu virs HESa :) Tur arī to ščuci iekapāju. Pasākums bija vienkārši pis**ec. Pirmo reizi paceļot, pamanīju, ka aukla nāk no ŗīkles, tik apmesta ar mutes kaktiņu.. tad viņa uztaisīja pirueti un dubulto salto, tajā brīdī domāju, ka aptaisīšos, i no tā, cik smuki, i no bailēm :)
Un tad nāca daudzie vilcieni līdz laivai un skrējieni prom, kur katrs likās kā pēdējais. nekā, nokausēju biki.. a ko tālāk? sačoks, takš, kā Tu pats teici i mīkstajiem, es ar šo līdzi nestaipa :) Labi, ka čomam bij neoprēna cimds, varēja mierīgi roku žaunā iebāzt :) bet tas ar ne ar pirmo piegājienu sanāca.
A galvenais, ka to 0.32 fļuru pēc tam skrambā pārrāvu bez būtiskas piepūles.
Pēc tam, ka ši jau bij nobildēta un aizplunčājusies, ielēju tēju, a padzert nevarēju, rokas nevarēja uz vietas noturēt.. :D
Būtu bijusi pavada, cīņa būtu krietni savādāka un stresa un emociju tik daudz nebūtu :)

A pirmdien pagājušo nokģoju visu dienu pa Pļaviņu dīķi žani meklējot. Ierastajās vietās tukšums, tad atradu divas lokācijas ar hekiem, tām vietām netipiski blīvi, no tiem vienu mēru atšķiroju un jau pēcpusdienā eho uzzīmēja tādu bildi, ka až aizrijos. Tur no padsmit metieniem bij tik viens tukšs, divi mēri, vēl mēru nodirsu un pārējie zemmēri 40+ izmērā, bet tas spots ātri iztukšojās un apklusa.. :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 13.06.2016, 10:40 | Ziņa # 1988
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Super!!!! parasti vismaz man šādas cīņas beidzās vienos vārtos :D Un tad rokas trīc vēl vairāk :D nekas, gan kādai paveiksies mazāk :D
Bet eho forša lieta, man šitas hooks riktīgi patīk, bilde rādās lieliski... un tad kad bilde parādās vietās, kur tai ''kipa nevajadzētu būt, pareizi nostājies un tā lieta aiziet, tad prieks dubultā :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martins_Datums: Pirmdiena, 13.06.2016, 10:43 | Ziņa # 1989
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
jap, par eho esmu reāli sajūsmā. karšu iespējas arī ir vienreizējas, tā kā ik pa brīdim nonāku vēl trijās dažādās vietēs izņemot pierīgu, tad iespēja pēc copes apskatīt visas pumpas kurām esi braucis pāri un nākamreiz jau apskatīt tās savādāk ir to vērta.


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 13.06.2016, 11:09 | Ziņa # 1990
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Nu jā, vienīgi tas, ka bezmaksas ir tikai 12 braucieni pa divām stundām...gribēsies vēl, tad jāņem maksas konts. Šito gan līdz galam neesmu sapratis - tas konts ir 100 eur gadā, bet var paņemt arī uz 30 dienām, kas tur neko baisi nemaksā. Un tad piemēram esi sazīmējis kaut kādus 50 failus, kas vnk kompī stāv, tad paņem to kontu uz 30 dienām, sakačā iekšā a kas notiek pēc tam? Tak paliek viņi Tev droši vien, tik daudz, ka kklāt neko nevar likt...vismaz es to tā saprotu...zīmējot ķīsi 7 failus esmu izmantojis, tātad vēl 5 palikušies, bet īsti gan vajadzības pēc viņiem man nav...


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martins_Datums: Pirmdiena, 13.06.2016, 11:14 | Ziņa # 1991
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
nu man vēl ir bonusā nākušais premiums. kad beigsies, vākšu logus, un paņemšu kaut kad premiumu uz brīdi. viss pēc tam paliek privāts. man bieži sanāk copējot logi pa pusstundai un tad ātrāks pārbrauciens, kad nav jēgas zīmēt, tā ka failu jau ir daudz :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 13.06.2016, 11:31 | Ziņa # 1992
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
A man tagad eholotes vietā ir atsvars auklas galā!


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Pirmdiena, 13.06.2016, 11:34 | Ziņa # 1993
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
praktiskais latvietis :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 13.06.2016, 11:39 | Ziņa # 1994
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Jā, piespiedu kārtā uz šo sezonu tāds esmu palicis. Apzaga raud


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Pirmdiena, 13.06.2016, 11:59 | Ziņa # 1995
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
jopt, garāžu?


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Spiningošana (Viss par un ap spiningošanu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv