[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, Bebrs, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Pludiņmakšķerēšana » Pludiņmakšķerēšana (Viss par un ap pludiņmakšķerēšanu)
Pludiņmakšķerēšana
jutrixDatums: Pirmdiena, 17.10.2011, 19:52 | Ziņa # 451
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Labi gan ka neaizbrauci! :(


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
AnatolijsDatums: Pirmdiena, 17.10.2011, 20:12 | Ziņa # 452
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
dance


Za ribalku!
 
Johnny_BravoDatums: Pirmdiena, 17.10.2011, 20:22 | Ziņa # 453
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 316
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Anatolijs ja


johnny bravo
 
AnatolijsDatums: Pirmdiena, 24.10.2011, 11:21 | Ziņa # 454
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Es pēdējās divas reizes biju Juglas un Baltezera kanālā. Copēja tīri labi, bet nekas liels netrāpījās. Bija gan daži eksemplāri uz 300gr. Lomā pārsvarā raudas un pliči :)


Za ribalku!
 
AnatolijsDatums: Piektdiena, 28.10.2011, 11:23 | Ziņa # 455
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Pēdējo reizi novizinājos gandrīz pa tukšo. Dažas copes, dažas zivteles un tas arī viss. nene


Za ribalku!
 
eerglisDatums: Piektdiena, 28.10.2011, 14:44 | Ziņa # 456
MRK
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 47
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
no laivas ir nepieciešamība pēc makšķeres ar spoli, vai mierīgi var iztikt ar 7m bezriņķu?


delfos komentārus nerakstu.
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 28.10.2011, 15:03 | Ziņa # 457
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
atkarībā ko un kur un uz ko gribi mērcēt :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 28.10.2011, 15:04 | Ziņa # 458
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
man gan liekas, ka tas tāds baigi neērts variants...t aju feināk kudiš īsāks kātiņš, bet ar spolīti, bet tās tik maans domas...šī nav mana specialitēte ;)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
eerglisDatums: Piektdiena, 28.10.2011, 15:09 | Ziņa # 459
MRK
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 47
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
aha, pajemšu abus. Doma ir patrenkāt brekšus Rīgas HESā, saprast , kur šamie dzīvo. :))


delfos komentārus nerakstu.
 
AnatolijsDatums: Piektdiena, 28.10.2011, 15:12 | Ziņa # 460
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Man vislabāk patīk 4-5m makšķere ar riņķiem un spoli. Tad var nostāties vienā vietā, mest citā u.u.t. Un ar garāku arī dikti grūti izvadīt zivi, kad sēdi laivā. Cita lieta, ja laivā var stāvēt kājās. No laivas optimāli ir 4m teleskops ar spoli. Vismaz manas domas ir tādas :)


Za ribalku!

Ziņojumu laboja Anatolijs - Piektdiena, 28.10.2011, 15:12
 
parcopiDatums: Piektdiena, 28.10.2011, 15:14 | Ziņa # 461
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es no laivas darbojos ar mačkātu, ja man vajag makšķerēt lielā attālumā no laivas(kā Būšnieku ezerā), vai ar parasto teleskopu, ja attālumi nav lieli. Ar kāta garumu tiešām laivā nevajag pārspīlēt, dikti grūti izvadīt zivi, sevišķi ja blakus kādas zāles un zivs gadās prāva izmēra. Bet vispār stipri individuāla padarīšana - kas kam liekās ērtāk ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 28.10.2011, 15:14 | Ziņa # 462
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
piekrītu Anatolijam :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
eerglisDatums: Piektdiena, 28.10.2011, 15:16 | Ziņa # 463
MRK
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 47
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
laivā kājās varu stāvēt, paldies, citādi jau biju ļoti nopietni apsvēris doties tikai ar mahu, kas man varen mīļa makšķere :))

Jāpaņem līdzi spins, pagājušā reizē sirmmāmuļa mani piesmēja, tagad jāatkārto.


delfos komentārus nerakstu.
 
parcopiDatums: Piektdiena, 28.10.2011, 15:22 | Ziņa # 464
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Man, ja kas, iemīļotākā makšķere ir 4m viegls teleskops. Arī no krasta, ja vien nevajag tālas distances :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
AnatolijsDatums: Pirmdiena, 31.10.2011, 12:41 | Ziņa # 465
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Es aizvakar Juglas kanālā biju. Švaki. 8 nelielas zivteles, visas atlaidu! fish


Za ribalku!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Pludiņmakšķerēšana » Pludiņmakšķerēšana (Viss par un ap pludiņmakšķerēšanu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv