[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Aprīkojums, palīglīdzekļi, tehnika » Motori » Benzīna motori (Sadaļa par benzīna motoriem)
Benzīna motori
LAIVINIEKS1Datums: Pirmdiena, 11.02.2013, 01:54 | Ziņa # 91
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 21
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Bet kru marku vislabāk izvēlēties no dzinējiem ?
 
dadziicDatums: Pirmdiena, 11.02.2013, 09:22 | Ziņa # 92
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
LAIVINIEKS1, pērc jo lielāku jo labāk un noteikti 4-taktnieku.
Quote (LAIVINIEKS1)
Bet kru marku vislabāk izvēlēties no dzinējiem ?

Suzuki!
Quote (LAIVINIEKS1)
Kāpēc?
Smukāks :D


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 11.02.2013, 15:01 | Ziņa # 93
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Velcei jau it kā lab;ak četrtaktu. Klusāks, eļļa nav jālej klāt. Vienīgi laikam nedaudz smagāks. Vispār bez starpības, jāpērk tāds dzinējs, kas rūc :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
LAIVINIEKS1Datums: Pirmdiena, 11.02.2013, 17:12 | Ziņa # 94
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 21
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Varbūt kāds vēlas sev iegādāties jaudīgāku dzinēju un maziņo vairs nav kur likt.
Nopirkšu jebkuru marku TOHATSU, YAMAHA, MERCUTY, SUZUKI mazlietotu 6 hp 4-taktu laivu dzinēju. Varat piedāvāt hello arī ar lielāku hp, atkarībā no cenas.
Piedāvājumus lūdzu rakstīt tikai uz manu foruma pastu.
Prasība; lai būtu dokumenti, revers, īsā kāja.
Izskatīšu jebkuru variantu. hello
 
BabūnsDatums: Trešdiena, 13.02.2013, 15:20 | Ziņa # 95
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 114
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Es par četrtaktu. Velcei krietni labāk piemērots un benzīnu nav jājauc ar eļļu :)


I.R. Baboon
 
parcopiDatums: Piektdiena, 15.02.2013, 03:20 | Ziņa # 96
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Zāles pļāvējs. Četrtaktu :D




Pielikumi: 3953917.jpg (81.6 Kb) · 0113608.jpg (134.0 Kb) · 2817592.jpg (134.2 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
LAIVINIEKS1Datums: Sestdiena, 16.02.2013, 03:24 | Ziņa # 97
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 21
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Ko tur piebilst, ja pods strādā tad visu var izdomāt un piemērot. Man patīk. ja
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 18.02.2013, 17:21 | Ziņa # 98
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Gribu padalīties ar savu negatīvo pieredzi kā man izgāja(neizgāja) ar vēlmi nopirkt laivas dzinēju no tā Jūrmalas dzinēju tirgotāja, kurš tos dzen no Anglijas. Viņš viņus pats pārķidā, sataisa un te pārdod.
Tātad viss sākās ar to, ka meklēju uz jauno sezonu nedārgu laivas motorīti, lai nav jāstaipa akumulatori un uzdūros sludinājumā uz kādu 4zs motoru pa 145ls. Zvanu, bet motors izrādās pārdots jau, toties man tiek piedāvāts cits motorītis ar tiem pašiem zirgiem pa to pašu cenu, tikai lai piezvanot pēc nedēļas, tam kaut kas vēl jāsataisa. Zvanu pēc nedēļas, man atbild, ka viņš esot biji slims, lai piezvanu pēc trim dienām. Zvanu. Atbilde - esmu komandējumā, piezvani pēc cik tur dienām, bet motors jau gatavs. Zvanu. Neceļ. Zvanu citu dienu, kaut kādi batoni(vairs neatceros) un lai piezvanu pēc cik tur dienām. Zvanu. Atbildes vietā atkal kaut kādas atrunas un man jāzvana atkal pēc cik tur dienām. Zvanu. Atrunas, ka neesot kaut kas tur vēl sataisīts. Bet pirms tam bija sataisīts, ļoti dīvaini, ne? Zvanu atkal, neceļ. AIzsūtu sms. Atbildes nav.
Nu i uz redzēšanos! Pareizāk neredzēšanos. Vairāk kā mēnesi vazā aiz deguna ar kaut kādām atrunām. Man bezmaz bija jājūtas jau vainīgams, ka zvanu un gribu no viņa nopirkt motoru. Jau jau nevar salabot, vai tad grūti pateikt, ka tagad nevaru sataisīt, atzvanīšu kad būs cits, vai kad sataisīšū. Bet tā vietā visu laiku kaut ko izdomā un jāzvana ik pēc 3-5dienām, lai paklausītos jaunās atrunās.
Es no tā cilvēka toč vairs neko negribēšu pirkt. raksta


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 18.02.2013, 17:24 | Ziņa # 99
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Es ar nebūtu trubu cēlis, ja man kāds tik bieži un pastāvīgi būtu bombījis uz trubu :D svilpo


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
BabūnsDatums: Pirmdiena, 18.02.2013, 19:26 | Ziņa # 100
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 114
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
E-boata variants :D


I.R. Baboon
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 18.02.2013, 19:32 | Ziņa # 101
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Babūns)
E-boata variants

Pagājušajā gadā, kad pirkām Jutrixam motoru, tad nedaudz arī pavazāja aiz deguna, bet salīdzinoši ātri dabūjām. A tagad darba kolēģis jau no decembra nevar no viņiem neko dabūt un ar klausās visādās otmazkās, solījumos un arī saskarās ar telefona necelšanu.
Mani pagājušo gadu tik traki nebija, bet nu serviss nav nekāds labais, ar to ar saskāros.
Bet nu šitais Jūrmalas tirgotājs ir vnk vāks nene


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kapracisDatums: Pirmdiena, 18.02.2013, 20:11 | Ziņa # 102
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (jutrix)
Es ar nebūtu trubu cēlis, ja man kāds tik bieži un pastāvīgi būtu bombījis uz trubu

labs:))
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 18.02.2013, 21:06 | Ziņa # 103
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Īstenībā uzjautrinoši tas ir tikai, kamēr pašiem nesanāk ar ko tādu saskarties. nene


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 25.04.2013, 11:24 | Ziņa # 104
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vakar tika izmēģināts zāles pļāvējs. Gan ar vienu personu, gan divām. Secinājums - nav ne vainas. Salīdzinot ar 5zs temps, protams, lēnāks. Bet par 2,5zs iet ātrāk. Vienīgais mīnuss ir troksnis. Skaļš gan. Jāmauc virsū kartupelis izpūtējam :D Toties izskatās, ka būs ļoti ekonomisks, tad jau manīs. Pirmie iespaidi - ir ok!








Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Ceturtdiena, 25.04.2013, 11:44 | Ziņa # 105
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
kas tas par brīnumu? :D
prasās pēc kādas tuvplāna bildes


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
Parcopi.lv Forums » Aprīkojums, palīglīdzekļi, tehnika » Motori » Benzīna motori (Sadaļa par benzīna motoriem)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv