[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Aprīkojums, palīglīdzekļi, tehnika » Motori » Benzīna motori (Sadaļa par benzīna motoriem)
Benzīna motori
parcopiDatums: Sestdiena, 05.10.2019, 11:47 | Ziņa # 226
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 13419
Reputācija: 106
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Savam 5zs Mercury visu laiku lēju 95benzīnu. Jau pavasarī pamanīju, ka bākā ir dažādas nogulsnes. Toreiz iztīrīju. Tagad atkal nācās tīrīt, jo uz maziem apgriezieniem motors sāka slāpt. Šoreiz biju dikti pārsteigts, cik daudz nogulsnes bākā uzradušās no pavasara. Bail iedomāties kas darās auto bākā. Katrā gadījumā laivas motoram es pāreju uz 98-to benžu hello

Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)

BabūnsDatums: Ceturtdiena, 17.10.2019, 10:20 | Ziņa # 227
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 107
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Quote parcopi ()
visu laiku lēju 95benzīnu. Jau pavasarī pamanīju, ka bākā ir dažādas nogulsnes. Toreiz iztīrīju. Tagad atkal nācās tīrīt, jo uz maziem apgriezieniem motors sāka slāpt

Man bija tieši tāda pati ķibele. Kopš sāku liet 98, nekas tāds nav bijis. Bet es tagad arī papildus sietiņu izmantoju, lejot benzīnu... svilpo

I.R. Baboon

Parcopi.lv Forums » Aprīkojums, palīglīdzekļi, tehnika » Motori » Benzīna motori (Sadaļa par benzīna motoriem)
Meklēšana:

Copyright Parcopi.lv © 2009

Epasts: parcopi@parcopi.lv