[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Humors un joki
jutrixDatums: Otrdiena, 14.02.2012, 23:57 | Ziņa # 1231
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Joni tas neesi Tu aizmugurē?!.. svilpo :D
profila bilde dikti līdzīga :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
J0nisDatums: Trešdiena, 15.02.2012, 00:44 | Ziņa # 1232
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (jutrix)
Joni tas neesi Tu aizmugurē?!.. svilpo :D
profila bilde dikti līdzīga :D

Biju dikti aizrāvies ar copi ,ka nejutu kā šī nočāpoja garām !
izbrins :D


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
jutrixDatums: Trešdiena, 15.02.2012, 14:49 | Ziņa # 1233
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Nodokļu inspektors tincina oligarhu:
— Jūs aizvien gribat man iestāstīt, ka pieci mersedesi, divi apartamenti centrā un villa jūras krastā ir nopirkti par godīgi nopelnītu naudu?
— Par kādu tad vēl?
— Par tautas naudu.
— No kurienes tautai tāda nauda?


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 15.02.2012, 14:52 | Ziņa # 1234
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
- Sveicināti. Vai ugunsdzēsēji?
- Jā, kas noticis?
- Šeit ārsts ar policistu kaujās… es īsti nezināju uz kurieni zvanīt… :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 15.02.2012, 16:34 | Ziņa # 1235
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Andris un viņa sieva Ieva gadu pēc gada devās uz pilsētas svētkiem. Šajos svētkos piedāvāja iespēju izvizināties ar helikopteru.
Andris vienmēr sievai teica: "Ieva, es gribēju izvizināties ar to helikopteru!"
šim jautājumam vienmēr sekoja sievas atbilde: "Es zinu vīriņ, bet šis brauciens maksā 50 latus un 50 lati ir 50 lati!"
Tā tas sekoja gadu gadiem...
Kad Andrim jau apritēja 85 gadi, viņi devās uz šiem pašiem svētkiem un Andris atkal uzdeva šo jautājumu:
"Sieviņ, man jau ir 85 gadi, ja es nepaspēšu izvizināties ar šo helikopteru, iespējams, ka vairs nekad to nevarēšu!"
Un Ieva atkal sacīdama, atbildēja: "Es Tevi pilnībā saprotu, bet šis brauciens maksā 50 latus un 50 lati ir 50 lati!"
Helikoptera šoferis netīšām sadzirdēdams, ko runā vecais pāris, uzrunāja viņus:
"Sveiki! Nevarēju nedzirdēt jūsu sarunu, bet man priekš jums ir iespēja. Es jūs abus izvizināšu ar helikopteru, ja braucienā neteiksiet nevienu pašu vārdu. Ja dzirdēšu kaut vienu vārdu, nāksies maksāt katram par braucienu!"
Vecais pāris priecīgi piekrita un devās braucienā.
Lidotājs veica visādus trikus un dažādus bīstamus pagriezienus, bet kā vecais pāris klusēja, tā klusēja.
Brauciena beigās, lidotājs prasa Andrim: "Es centos cik spēju no jums izdvest kaut vienu skaņu, bet acīmredzot es to nespēju. Kā jums tas izdevās?"
Uz šo jautājumu Andris uzreiz atbildēja: "Vienu brīdi, gribēju bļaut, ka sieviņa izkrita, bet nu... 50 lati ir 50 lati."


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 15.02.2012, 22:13 | Ziņa # 1236
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Majors jautaa: Kursh grib braukt uz kartupelu talku, panak soli uz priekshu. Viens panak uz priekshu. Majors:Labi, tu brauc parejie iet kajam. :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 15.02.2012, 22:14 | Ziņa # 1237
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Divi čomi satiekas,viens prasa-Paklau,tava sieva kliedz,kad jūs ar seksu nodarbojaties?

-Nu,nu vispār kliedz...

-Bet kurā brīdī viņa visvairāk kliedz?

-Kad es d...tu aizkaros slauku... :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 15.02.2012, 22:38 | Ziņa # 1238
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Идет наркоман по городу, тут на него бах, неожиданно налетает конь, затем лось и напоследок
слон. Наркоман в недоумении что это такое творится, и тут он слышит вдалеке чей-то голос:
- Отойди нахрен от карусели! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Sestdiena, 18.02.2012, 20:45 | Ziņa # 1239
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Vīrs brauc trolejbusā un domā: "Sieva – sterva, draugi – nelieši, priekšnieks – debiliķis, darbs – draņķīgs, dzīve – sū..s."
Aiz vīra muguras stāv eņģelis, pieraksta visu blociņā un domā: "Kādas dīvainas vēlēšanās, galvenais katru dienu vienas un tas pašas, bet neko darīt – jāizpilda." :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Sestdiena, 18.02.2012, 20:45 | Ziņa # 1240
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Matemātikas skolotājs ieskatās kāda skolnieka burtnīcā un ir dziļi pārsteigts par pārgudrajiem secinājumiem, tāpēc saka:

- Avotiņ, viens no mums laikam ir nojūdzies!

Nākamajā dienā Avotiņš skolotājam uz galda noliek aploksni.

Skolotājs:

- Kas tas ir?!

- Skolas ārsta zīme - es esmu pilnīgi normāls! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Sestdiena, 18.02.2012, 20:47 | Ziņa # 1241
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Zinātnieki apgalvo, ka organisms augot līdz 25 gadiem! Laikam vēders un pakaļa, par to vēl neko nezin...! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
urmaasDatums: Pirmdiena, 20.02.2012, 12:00 | Ziņa # 1242
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Sludinājums:
Meklēju darbu.Esmu aizmirsis kur tas atrodās.
:)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 20.02.2012, 16:46 | Ziņa # 1243
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Kāds vīrs piezvana kompānijai un piesakās viņu programmai – 5 dienās nomest 5 kilogramus. Nākamajā dienā atskan zvans pie durvīm – tur stāv apburoša, atlētiska, 19 g.v. beibe no tās pašas firmas. Pilnīgi kaila, vien kājās Nike botas un ap kalu aplikta zīme. Uz zīmes rakstīts – "Ja noķersi, dabūsi". Neko daudz nedomājot, vīrs metas šai pakaļ. Pēc pāris jūdžu noskriešanas, šis padodas. Nākamās četras dienas notiek tas pats – atnāk tā pati meitene, vīrs skrien šai pakaļ. Piektajā dienā vīrs nosveras – tiešām, viņš ir pazaudējis 5 kg 5 dienu laikā, kā solīja kompānija. Vēlāk viņš piezvana tai pašai kompānijai, un piesakās programmai, kura piedāvā zaudēt 10 kg 5 dienu laikā. Nākamajā dienā ierodas sieviete, vēl skaistāka par iepriekšējo. Kaila, kājās Reebok botas un ap kaklu tā pati zīme. Vīrs pa taisno metas šai pakaļ, bet kā jau iepriekšējo reizi – nenoķer. Tas turpinās arī nākamās četras dienas – viņa sniegums un forma gan uzlabojās, taču sievieti noķert neizdodas. Piektās dienas beigās viņš konstatē, ka tiešām ir zaudējis vēl 10 kg.

Nolēmis iet uz pilnu banku, viņš atkal zvana kompānijai, un piesakās 7 dienu/25 kg programmai.

"Vai esat drošs?" jautā kompānijas pārstāvis. "Šī ir mūsu stingrākā programma!"

"Noteikti," atbild vīrs, "es nekad neesmu juties labāk!"

Nākamajā dienā atkal atskan zvans pie durvīm, bet par lielu izbrīnu, vīra priekšā stāv kails, atlētiskas miesas būves vīrietis, rozā botās, un ap kaklu aplikta zīme "Ja noķeršu, būsi mans! Tonedēļ vīrs zaudēja 30 kilogramus :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 22.02.2012, 21:55 | Ziņa # 1244
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
— Ko tu, Pēter, tik bēdīgs?
— Sieva sasita krūzi.
— Tā jau nav nekāda liela nelaime.
— Jā, bet pret manu galvu... :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 22.02.2012, 21:55 | Ziņa # 1245
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Jānis ar Pēteri dzer alu.

Jānis Pēterim jautā:

— Cik pulkstenis?

Pēteris atbild:

— Cik tev vajag?

Jānis:

— Kāpēc tu vienmēr uz jautājumu atbildi ar pretjautājumu?

Pēteris:

— Bet vai tad es tā daru? :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv