[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Humors un joki
jutrixDatums: Trešdiena, 07.09.2011, 00:51 | Ziņa # 526
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
students-kāpēc vilciens klaudz,kad brauc pa sliedēm?tam tak riteni apaļi
matemātiķis-saproti aplis ir pī er kvadratā.tas kvadrāts ir arī tas, kas klaudz.


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 07.09.2011, 00:53 | Ziņa # 527
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Внук спрaшивaет у дедa:

- Дед, a ты в молодости где сидел в контaкте или в одноклaссникaх?

Дед:

- Я в обезьяннике сидел зa контaкт с одноклaссницей! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 07.09.2011, 00:55 | Ziņa # 528
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Viens vidēja vecuma laulāts pāris no Dienvidkarolīnas, ASV, ziemas vidū, noilgojies pēc siltuma, nolemj aizbraukt uz silto Floridu un apmesties tajā viesnīcā, kur pavadījuši nakti pirms 20 gadiem. Vīrs devās turp vienu dienu agrāk. Viesnīcas istabā ieraudzījis datoru nolemj aizsūtīt sievai e-pastu. Diemžēl viņš kļūdījās vienā burtā sievas e-pasta adresē. E-pasts nonāca pie kādas atraitnes Hjūstonā, kura tikko bija atgriezusies no sava vīra bērēm un gribēja pārbaudīt, vai elektroniskajā pastā nav kāds līdzjūtības vēstules no draugiem un tuviniekiem. Pēc brīža atraitnes dēls ieraudzīja savu māti bezsamaņā pie datora un ekrānā izlasīja šādu tekstu: 'Mīļā, sieva, esmu jau uz vietas. Zinu, ka esi pārsteigta, saņemot no manis ziņu, taču tagat šeit ir pieejami datori un ir iespēja nosūtīt e-pastus tuviniekiem. Tikko esmu rezervējis vietu. viss ir sagatavots uz tavu ierašanos. Priecāšos par mūsu drīzo tikšanos. Ceru, ka tavs ceļojums šurp būs bez problēmām. Šeit tik tiešām ir ļoti karsti!" :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 07.09.2011, 00:57 | Ziņa # 529
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Trīs puiši 12.stāvu mājā kož. Nu dropē uz nebēdu.
Kad dūša liela, sāk lielīties.
Viens saka, ka varot nobraukt pa kāpnēm ar slalomenēm no 12.stāva līdz 1.ajam.
Nu lai pierāda. Šis uzvelk arī slalomenes un brauc pa
kāpnēm. Viss gāja gludi līdz brīdim, kad 4.ajā stāvā viņš saskrējās ar
tantuku. Tantuks nokrīt pa trepēm un salauž kāju. Puišiem visa šmiga uz reiz
ārā un šie saprot, ka nu ir ziepes. Aizveda tanti uz slimnīcu. Nākamajā dienā
visi trīs nopērk paiku, puķes un dodas pie tantes ciemos. Aiziet uz slimnīcu
un reģistratūrā jautā: “Vakar mēs jums atvedām tanti ar lauztu kāju,
kurā palātā viņa ir?” Reģistratūras māsa tikai brīnās, saka, ka neviena
tante ar lauztu kāju neesot. Beigās māsa atcerējās un teica: “Nu vispār bija
te viena trakā, bet mēs viņu aizsūtījām uz psihiatrisko, jo viņa ārstam
gribēja ieskaidrot, ka kāpņutelpā ar slēpotāju saskrējusies.”


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 07.09.2011, 18:16 | Ziņa # 530
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Pa mežu bēdīgs vazājās ēzelītis IĀ.... Vazājās, kamēr iznāk klajumiņā, kurā viņš ierauga Vinniju Pūku un asiņainu un zilumainu Sivēnu, kurš nežēlīgi vemj.... Ēzelītis prasa Vinnijam: Vinnij, saki, kādēļ Sivēns tā vemj?
Vinnijs atbild: Zini, šis šausmīgi daudz mušmires un suņu sēnes saēdās, nu šausmīgi daudz...
Ēzelītis: Skaidra lieta.... Bet, Vinnij, kādēļ viņš viss ir vienos zilumos un asiņains?
Uz ko Vinnijs atbild: Nu redzi, tas maita viņas negribēja ēst....


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 07.09.2011, 18:19 | Ziņa # 531
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Atnāk kundze pie ginekkologa un sūdzas:
- Dakter, kaut kas nav īsti kārtībā. Katru rītu pamostoties es TUR atrodu pastmarku. Skatieties, es te viņas visas esmu salīmejusi un atnesusi...
- Cienītā, tās nav pastmarkas bet gan banānu uzlīmes...Bet neuztraucieties, es Jūs tūlīt norīkošu pie acu ārsta.


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 07.09.2011, 18:20 | Ziņa # 532
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Dakter, sakiet man taisnību, apsolu, ka reaģēšu mierīgi...Vai drīz man būs jāiet uz darbu?

Aladins trīs dienas berza lampu, kamēr pamanīja uzrakstu "Made in China".


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 07.09.2011, 18:26 | Ziņa # 533
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Ģenerālis pavēl kareivjiem lasīt sēnes. Nostāda meža malā rindā un liek iet tam cauri. Viens kareivis jautā: "Vai ņemt visas sēnes?"
"Visas."
"Mušmires arī?"
"Arī."
"Tās taču indīgas..."
"Teicu, ka visas. Sievasmātei vienalga ko rīt."


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 08.09.2011, 17:09 | Ziņa # 534
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Divas blondīnes staigājas pa mežu, iet, iet un iekrīt dziļā, dziļā bedrē. Abas panikā mēģina tikt ārā, bet bedre ir par dziļu, lai izrāptos... Nu abas saprot, ka ir dimbā un viena krīt galīgā izmisumā un sāk kliegt: Palīgā!!! Palīgā!!! Palīgā!!!....
Te pēkšņi otra saka: Klau - varbūt kliegsim kopā?
Otra ilgi nedomādama saka: Labi!.... Kopā!!! Kopā!!! Kopā!!!......


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 08.09.2011, 17:10 | Ziņa # 535
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Skolotāja stundā jautā:
-Anita, pasaki, - ko tu vakar mājās darīji?
Anita priecīgi atbild:
-Palīdzēju māmiņai pildīt savus skolas uzdevumus!


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 08.09.2011, 17:11 | Ziņa # 536
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Jānīt kāpēc tu sit Džimmijam? Jānīts:tāpēc ka viņš mani pagāšpavasar nosauca par šimpanzi. Skolotāja:kāpēc tu viņu sit šopavasar? Jānītis:tāpēc ka es vakar pirmo reizi ieraudziju šimpanzi!


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 08.09.2011, 17:12 | Ziņa # 537
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Ir Ziemassvētku rīts....snieg pūkains sniedziņš, gaiss ir dzestrs, saulīte laužas cauri mākoņiem....Iet vīrs pār tiltu, nodūris galvu, nomākts par esošo ekonomikas situāciju valstī un visu pārējo...
Tam pretī nāk sieviete, apstādina viņu un saka: ES ESMU ZIEMASSVĒTKU FEJA, PIEPILDĪŠU JEBKURU TAVU VĒLĒŠANOS!!!
Vīrs skeptiski paskatās uz viņu un saka: EJ TAK TU DIR...T
Paiet gads...ir Ziemassvētku rīts....snieg pūkains sniedziņš, gaiss ir dzestrs, saulīte laužas cauri mākoņiem....Iet vīrs pār tiltu, nodūris galvu, bet zem tilta nemitīgi dir... Ziemassvētku feja!!!


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
Koka_KlucisDatums: Piektdiena, 09.09.2011, 12:46 | Ziņa # 538
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Nūdistu pludmalē viena draudzene sūdzas otrai:
- Tas vīrietis tā uz mani skatās... nu, pilnīgi vai gatavs mani ar savu skatienu apģērbt. :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
jutrixDatums: Sestdiena, 10.09.2011, 20:39 | Ziņa # 539
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Tēvs saka: „Dēls, rīt iesim sienu pļaut.”
Dēls: „Es nepļaušu.”
Tēvs: „Nē, pļausi gan.”
No rīta aiziet abi uz pļavu. Tēvs saka: „Es aizmirsu ūdeni paņemt, aizej atnes.”
Dēls iet uz mājām, ierauga, ka māte ar kaimiņu ar seksu nodarbojas ne pa jokam. Nolēma nedaudz pagaidīt.
Māte saka kaimiņam: „Tu savu kreklu uzmet uz siena kaudzes, lai tad kad
es iešu pusdienas nest – es pie Tevis aizietu nevis pie vīra.”
Dēls iet atpakaļ uz pļavu un ierauga, ka tēvs ķēvi ņem priekšā.
Nu dēls pagaida, kamēr process pabeigsies.
Pieiet pie tēva un saka: „Māte teica, lai tu savu kreklu uzmet uz siena
kaudzes, lai viņa nesajauc tevi ar kaimiņu kad pusdienas nesīs.”
Māte nāca un nokļuva pie tēva. Neko darīt.
Tēvs saka dēlam: „Aizej aiznes kaimiņam šņabīti, a to viņš tāds saskumis izskatās.”
Dēls šņabīti izdzer pats, aiziet pie kaimiņa un saka: „Tēvs uzzināja,
ka tu māti drātē, un nāks tūliņ tevi ar cirvi sist nost.” Kaimiņš
nenoticēja.
Dēls atgriežas pie tēva un saka: „Kaimiņam rati salūzuši, cirvi prasa lai aiznes.”
Tēvs ņem cirvi un iet pie kaimiņa. Kaimiņš ierauga un metas bēgt, tēvs šim pakaļ.
Māte prasa dēlam, kāpēc tēvs skraida pakaļ kaimiņam, un dēls atbild:
„Nu tēvs uzzināja, ka tu viņu krāp ar kaimiņu, nolēma viņu sist nost un
pēc tam tevi arī sitīs nost.” Māte galvu saķērusi skrien uz ciemu.
Tēvs kaimiņu tā arī nenoķēris atnāk atpakaļ uz pļavu un prasa: „A kur māte aizskrēja?”
Dēls atbild: „Māte uzzināja, ka tu ķēvi drāzi, aizskrēja uz ciemu visiem stāstīt.”
Tēvs pielec kājās un skrien mātei pakaļ.
Dēls piesmēķē cigareti, atguļas pret siena kaudzi un saka: „Es taču teicu, ka nepļaušu – značit nepļaušu.


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Sestdiena, 10.09.2011, 20:42 | Ziņa # 540
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Strītreiseri esot uzvarējuši tiesā Ceļu Policiju, jo spēja pierādīt, ka pie ātruma 230 km/h nav iespējams saskatīt zīmi "50" :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv