[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Humors un joki
ljubitexDatums: Trešdiena, 08.06.2011, 22:24 | Ziņa # 331
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 09.06.2011, 00:50 | Ziņa # 332
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Meklēju draudzeni: jāprot tīrīt zivis, rakt tārpus, nepieciešama sava motorlaiva...
Laivas fotogrāfija obligāta.. prieks


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
Koka_KlucisDatums: Ceturtdiena, 09.06.2011, 16:39 | Ziņa # 333
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
1973. vs. 2009.

1. Roberts lepni atnes uz skolu savu jauno kabatas nazi.

1973.:
Bioloģijas skolotājs izvelk savu Šveices nazi, un visa klase salīdzina abu nažu kvalitāti.
2009.:
Policija saņem signālu par maniaka-psihopāta iebrukumu skolā. Skolu bloķē policijas specvienības, Robertu apšauda ar iemidzinošām lodēm un bezsamaņā nogādā slēgtā ārstniecības iestādē. Psihologu grupa veic šokēto skolnieku un skolotāju terapiju. Drīz vien skolu slēdz, bet pēc pusgada, pilnībā pārbūvētu, to ar lielu pompu atklāj iekšlietu ministra klātbūtnē.

2. Roberts un Markuss pēc stundām sakaujas.

1973.:
Skolnieki sadalās divās līdzjutēju grupās. Markuss uzvar, Robertam no deguna nāk asinis. Abi paspiež viens otram roku un problēma ir atrisināta.
2009.:
Tiek izsaukta policija un arestēti abi. Roberta māte ierosina kriminālprocesu par smagu miesas bojājumu izdarīšanu. Abus izslēdz no skolas, viņi nesaņem skolas beigšanas atestātu un nevar turpināt mācības. Roberts iekārtojas par krāvēju, Markuss par pārdevēju Makdonaldā.

3. Roberts ir nemierīgs stundās, traucē citiem ar savu pļāpāšanu.

1973.:
Robertu atstāj pēc stundām, nākamreiz viņš ārpus grafika tīra klases telpu. Tagad stundās viņš ir mierīgs un nevienam netraucē.
2009.:
Ārstu grupa diagnosticē Robertam "pavājinātas uzmanības sindromu" un hiperaktivitāti smagā formā. Robertam no rītiem un vakaros injicē lielās dozās bremzējošus preparātus, viņš kļūst preparātatkarīgs. Stundās viņš ir kļuvis apātisks, toties nevienam netraucē.Skola iegūst papildus psihologa vakanci un paaugstinātu finansējumu darbam ar bērniem ar īpašām vajadzībām.

4. Roberts spēlējot futbolu izsit logu un dabū no tēva pērienu.

1973.:
Tēvs samaksā par logu izsisto, Roberta kabatas nauda tiek samazināta uz pusi. Nākamreiz futbolu spēlējot viņš ir uzmanīgāks.
2009.:
Kaimiņiene ziņo par tēva cietsirdīgu attieksmi pret bērnu. Roberta māte liecina par analogu gadījumu apmēram gadu atpakaļ. Roberta tēvam aizliegts 10 dienu laikā tuvoties mājai. Psihologs parunā ar mazāko māsu un konstatē ka arī viņa pārcietusi varmācīgu apiešanos. Roberta māte šķiras no vīra, Robertu turpmākos dažus gadus
regulāri apseko psihologi.

5. Ahmeds slikti zin vācu valodu un paliek 8. klasē uz otru gadu.

1973.:
Vasarā Ahmeds ņem privātstundas, biežāk pavada laiku ar vāciski runājošiem bērniem un saņem sekmīgu atestātu gadu vēlāk.
2009.:
Ahmeda lietu nosūta cilvēku līdztiesību komisijai. Prese sašutusi par skolas administrācijas rīcību: "Vācu valoda nav Pasaules Galvenā valoda, un nav nepieciešams visiem to zināt!" Ahmeda lieta - tipisks rasu diskriminācijas piemērs. Sabiedrības spiediena ietekmē, Ahmedu pāreksaminē pēc 3. klases līmeņa testiem, kurus viņš kautkā - nebūt nokārto. Galaeksāmenus Ahmends nokārtot nespēj, atestātu nesaņem, vācu valodu joprojām neprot un iztiek no bezdarbnieku pabalsta.

6. Roberts iemet skudru pūznī petardi.

1973.:
Dažas no 4376295 skudru iet bojā.
2009.:
Par to uzzina GreenPeace aktīvisti. Pievienojas vietēja dabas aizsardzības komiteja, zaļo partijas nodaļa, bāriņtiesa un kriminālpolicija. Robertam diagnosticē antisociālu uzvedību, piromāniskas noslieces un tendenci uz vardarbību. Roberta vecākiem, brālim un māsai jāiziet ģimenes psihiatrijas kurss. Roberta vecāku dzīvoklī notiek kratīšana, tiek meklēti varmācību propagandējoši materiāli. Roberta dators arestēts, jo tajā instalēta spēle Counter Strike. Lieta nonāk terorisma apkarošanas nodaļā, un Roberta tēvam, pilotam pēc profesijas, līdz mūža beigām aizliedz lidot.

7. Volejbola spēles laikā Roberts nokrīt un nobrāž ceļgalu. Skolotājs piesteidzas klāt, palīdz piecelties, aizved uz sekretariātu, kur uzlīmē plāksteri, un kādu laiku sēž blakus, mierinot viņu.

1973.:
Pēc pāris minūtēm Roberts skrien turpināt spēli.
2009.:
Skolotāju atstādina no darba par seksuālu uzmākšanos nepilngadīgajiem. Tiek uzsākts kriminālprocess, kurš ilgst 3 gadus. Šo trīs gadu laikā skolotājam aizliegts veikt pedagoģisku darbu un viņš strādā par taksistu. :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...

Ziņojumu laboja Koka_Klucis - Ceturtdiena, 09.06.2011, 16:39
 
Koka_KlucisDatums: Pirmdiena, 13.06.2011, 12:00 | Ziņa # 334
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Divos naktī universitātes profesora dzīvoklī atskan telefona zvans. Profesors ar mokām satausta klausuli un miegainā balsī saka:
– Jā.
– Nu, ko, suns, guli!? Bet mēs, redzi, mācāmies… :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Johnny_BravoDatums: Otrdiena, 14.06.2011, 13:47 | Ziņa # 335
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 316
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Vīrietis sēž autobusā pie loga.
Ik pa brīdim norauj mazu gabaliņu no avīzes un izmet pa logu.
Cits pasažieris:
- Sakiet, kāpēc jūs tā darāt?
- Tas izbiedē ziloņus!
- Bet ārā nav neviena ziloņa!
- Nu re, vai nav efektīvi!? :D


johnny bravo
 
Johnny_BravoDatums: Otrdiena, 14.06.2011, 13:49 | Ziņa # 336
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 316
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Vīriešiem ir daudz vaļasprieku - futbols, makšķerēšana, pirts. Un, jo tālāk no sievām, jo mazāk tas līdzinās makšķerēšanai, futbolam un pirtij! :D


johnny bravo
 
Johnny_BravoDatums: Otrdiena, 14.06.2011, 13:50 | Ziņa # 337
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 316
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Lai cik arī gudrs būtu tas cilvēks, kurš sēž tualetē, ja nodzēsīsiet gaismu, neko gudrāku par "Ēēēē!" nesadzirdēsiet! :D


johnny bravo

Ziņojumu laboja Johnny_Bravo - Otrdiena, 14.06.2011, 13:50
 
ljubitexDatums: Otrdiena, 14.06.2011, 17:11 | Ziņa # 338
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Vinnijs Pūks un sivēns ar laivu braukājas pa ezeru. Ezers liels, malu vairs neredz. Te pēkšņi laivā sūce. Abi zvēri, protams panikā: peldēt neviens nemāk, glābēju arī nav... Tad pēkšņi Vinnijs sagrābj airi un bliež cūkai pa galvu. Sivēns šoka: "par ko, Vinnij?" "Nu bet ko darīt, KO???!!!


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
ljubitexDatums: Otrdiena, 14.06.2011, 17:15 | Ziņa # 339
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Sēž makšķernieks upes krastā un makšķerē. Pēkšņi dzird kliedzienu: Oj bl... pēc brīža atkal Oj bl...

Un tā arvien skaļāk un tuvāk. Makšķernieks nobijās, paņēma kārtīgu rungu un skatās uz krūmiem kur kāds laužas cauri, tā ka zari vien lūst. Pēkšņi no krūmiem izlien varens tēvainis un paspēj tikai paprasīt;- Eu, sērkociņi ir?

Kā makšķernieks bliež viņam ar rungu pa galvu. Tēvainis tik iekliedzas; Oj bl... un aizskrien tālāk...


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
Koka_KlucisDatums: Ceturtdiena, 16.06.2011, 13:16 | Ziņa # 340
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Vilis ar Pīteru braukājās pa ezeru airu laivā. Vilis
airē, Pīters siltajā maija saulītē snauž. Vilis airē stundu, airē
divas. Te pēkšņi viņš paskatās uz viegli krācošo Pīteru, Vili pārņem
nepārvarams naids, viņš atvēzējas ar airi un velk Pīteram pa galvu.
Iekaustītais pamostas un neizpratnē lūkojas apkārt. Vilis vēsā balsī:
- "Nu ko, cūka, neguļās? Nu tad ņem, paairē." :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Koka_KlucisDatums: Svētdiena, 19.06.2011, 14:42 | Ziņa # 341
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
1.Māte bildināja tēvu 1. aprīlī. Šis piekrita. Jau 38 gadus domā, kurš kuru apčakarēja...

2.Izlasot coca-cola sastāvu man šķiet ,ka veseligāk būtu apēst pašu pudeli

3.мама я принцесса? - сынок ты дебил.

4.Sēž divi narkomāni Austrālijā, kukurūzas lauka malā.Kāda viņiem te zāle augsta! Otrs ierauga ķenguru:Tu vēl nesi redzējis viņu sienāžus

5.Satiekas puisis ar meiteni - Tu vakar vakarā bārā dejoji uz letes, vienā apakšveļā? - Tu laikam ļoti agri aizgāji...!

6.Mammu, kāpēc tai sievietei ir liels vēders? -Jo viņa gaida bērniņu. -Un ko gaida tas resnais vīrietis pieturā? -Autobusu. -Da, labi

7.Dēls..? - Kāpēc es tavā jakā atradu cigarešu paciņu..? - Tā nav mana, es tak winstonu nepīpētu..

8.Blondīne un brunete iet pa mežu. Brunete saka:Redz kur beigts putniņš! Blondīne paskataas debesīs: Kur?

9.Tēti! Man skolā visi saka, ka es esmu pārāk matains... - Eu, sieva! Mūsu suns runā!

10.Večiņas runājas - Dzirdēju, Tev mazdēls atbraucis? Jā, jau nedēļu ciemojas. Un vectēvam palīdz? Palīdz! Vakar abi vectēva pensiju nodzēra!

11."3...2...1... smaidiet!" "nu, nofočēji ?" "bļin, tas bija video režīms"

12.Pēc dzeršanas pamostas Vinnijs Pūks, ierauga sienā rozeti un izmisuma pilns prasa: - Kas tevi tur iemūrēja, sivēntiņ?

13.Šodien dirsā,vakar dirsā,rīt dirsā-vispār tāda stabila situācija

14.Kāpēc ideāls vīrietis un ideāla sieviete nekad nebūs kopā? Tāpēc, ka viņš divreiz nepiedāvā, bet viņa pirmajā reizē nepiekrīt.

15.Tēt, kā sauc neprecētu virieti? -Vecpuisis. -Un kā precētu? -Tev, dēl, tādas rupjības nevajag zināt!

16.Veikalā: - Vai Jums pārdošanā ir kaut kas par 5 – 12 gadu bērnu audzināšanu? - Ir! Armijas siksna, 70x8 cm, labā stāvoklī!

17.Dēls prasa tēvam: -Tēt, kapēc vecmāmiņa lēka pa pagalmu un bļauj? Tēvs: -Aizveries un dod šurp lodes!

18.Dēls jautā tēvam:"Tēti, kas ir prezervatīvs?" Tēvs:"Ja tētis to būtu zinājis, tad tagad ar Tevi nerunātu..

19.Man bija grūta bērnība. Mani vecāki bija tik nabadzīgi, ka ja es būtu meitene, man vispār nebūtu bijis ar ko spēlēties...

20.Tēvs, skatoties dēla dienasgrāmatu, saka: Par šādām atzīmēm ir jāsoda! - Pareizi, tēti! Ejam, es parādīšu, kur dzīvo skolotāja!

:D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Koka_KlucisDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 10:54 | Ziņa # 342
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Vecais angļu lords pārrodas mājās. Sulainis viņu sagaida burkšķēdams:
- Nu ko vecais jākli, beidzot pārvilkies mājās. Noteikti atkal pa bābām vazājies.
- Nē, Džon, beidzot nopirku dzirdes aparātu. :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
BriedisDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:58 | Ziņa # 343
Svētdienas makšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 313
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Atkal uzbruuk liigotaaji-
Alus, siera prasiitaaji.
Jaanis iet uz visu banku,
Nopeerk Latgaliitee tanku

Jaaniits beediigs seezh pie pirts
salauzta ir vinja sirds
Liiga alu nozagusi
visu kruumaa izdzeerusi

Lai kausi pilni alus,
lai netraucee jums lietus,
bet galvenais lai pagjiras nav lielas,
un lai nepukojas sievas!

alus


Ne spīles un, ne asakas!
 
Koka_KlucisDatums: Pirmdiena, 27.06.2011, 10:07 | Ziņa # 344
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Skatos uz aliņu un domāju - es taču negribu dzert!! - Izdzēru un nopriecājos, re, kāds man tomēr gribasspēks - negribēju, bet izdzēru!! alus dance


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Koka_KlucisDatums: Otrdiena, 28.06.2011, 11:37 | Ziņa # 345
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Uz restorānu atnāk strādāt jauns oficiants. Zāles pārzinis iepazīstina ar darba specifiku un brīdina, ka pusdienās nākot arī kurlmēmo grupa. Lai neuztraucoties, viņi ēdot ceptus kartupeļus ar karbonādi un dzerot kefīru. Nedēļa rit, oficiantam viss veicas, bet pienāk svētdiena, un notiek kas neparedzēts - pēc ēšanas kurlmēmajiem galvas atgāztas, acis aizvērtas, mutes vaļā, visi pilnīgi sastinguši. Oficiants, nobijies ne pa jokam, aizskrien pie zāles pārziņa, bet tas viņu mierina:
- Jā, es tev aizmirsu pateikt - svētdienās pēc pusdienām viņi dzied... :)


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv