[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Humors un joki
BorodaDatums: Trešdiena, 29.01.2014, 21:00 | Ziņa # 2101
Grupa: Dzēstās
Pielikumi: 0563935.jpg (50.8 Kb)
 
spulgitsDatums: Svētdiena, 02.02.2014, 21:07 | Ziņa # 2102
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
* Vakar Latvijas ministru prezidents paziņoja, ka Latvijas ekonomika pēc iestāšanās Eiropas Savienībā veikusi milzīgu lēcienu, tiesa gan - bez izpletņa.
* Nesen Latvija sākusi eksportēt uz Ukrainu pelēkos zirņus, lai Ukraina nebūtu atkarīga no Krievijas gāzes.
* Latvijā izveidojas jauns birojs – „Departaments cīņā ar krīzi”, birojs no valsts budžeta saņem 20 miljonus, pēc kā tiek izveidota vel viena struktūra – „Darbinieku meklēšanas birojs Departamentam cīņā ar krīzi”.
* Latvijā jauns nacionālais ēdiens – pelēkie zirņi BEZ speķa.
* Klientu piesaistei tiek rīkota izpārdošana ar nosaukumu – Trakās dienas Čaka ielā.
* Valstī krasi paaugstinās noziedzības līmenis, pirmajā pusgadā fiksētas 2000 zādzības, un tas ir tikai Finanšu ministrijā.
* "Pašam savs spilvens" - tāds tagad ir galvenais noteikums Jaunā Viļņa dalībniekiem. Taupības nolūkā Igors Krutojs dalībniekus izmitina savā dāčā, bet pats konkurss norisinās turpat dārzā. Galvenā balva ir biļete atpakaļ uz Maskavu.
* Maijā Latvija uz Eirovīziju sūtīs vecu večiņu, kas spēlē kokli pie Brīvības pieminekļa ar devīzi – „vajag parādīt Eiropai, ka mēs vel esam dzīvi, bet, nedod dievs, uzvarēt un rīkot pašiem”.
* Protams, krīze skar arī Latvijas modi, piemēram, Kalvīša kungs tagad nēsā tikai vienu dubultzodu.
* Ja baņķieris nodod tukšas pudeles, tad valstī ir tukšas bankas.
* Pēc tam kad "Rīgas siltums" visiem saviem klientiem atslēdz siltumu, Krievijā translē reportāžas par šovu Latvijā – "Ledus laikmets". Neiztikt arī bez starpgadījumiem - apmēram 50 Latvijas striptīza dejotājas piesalst pie stieņiem.
* Par ministru prezidentu kļūst maestro Raimonds Pauls – pēc principa – ja mirstam, tad ar mūziku.
* Desmitais krīzes gads – Kalvīša kungu neielaiž ASV, jo, redz, dzīvē viņš nemaz nelīdzinās tam cilvēkam, kas pases foto.
* Bijušai Parex bankas direktors tagad jauki iekārtojies centrāltirgū un tirgojo semočkas par dieviem latiem kontrolpaciņā, savukārt Godmaņa kungs izdod kulinārijas grāmatu „100 receptes ēdieniem no zivju pirkstiņiem”.
* Sludinātāji uzbāžas cilvēkiem uz ielas ar jautājumu: ”Vai Jūs ticiat dzīvei pēc krīzes?” ja nē, tad "varbūt nopirksiet Godmaņa kulinārijas grāmatu?


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
Koka_KlucisDatums: Otrdiena, 04.02.2014, 19:12 | Ziņa # 2103
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Šņabis medībās un copē dzīvnieku labā ir daudz vairāk izdarījis, nekā viss Green Peace kopā...

:)


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Koka_KlucisDatums: Otrdiena, 04.02.2014, 19:13 | Ziņa # 2104
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Dzīves gudrība

Jo mazāk pirkstu frēzētājam, jo viņš atbildīgāk izturās pret drošības tehniku.

:D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Koka_KlucisDatums: Piektdiena, 14.02.2014, 10:20 | Ziņa # 2105
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
- Tēt, tēt, kādas ir sajūtas,kad tev ir tik skaists un gudrs dēls?
- Es nezinu, paprasi savam vectēvam.

:D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Koka_KlucisDatums: Trešdiena, 19.02.2014, 16:53 | Ziņa # 2106
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Par džentelmeņiem

Gadsimtiem ilgi džentelmeņi palaiž sievietes pa priekšu, lai novērtētu viņu dupšus un bučo dāmām rokas, lai netraucēti apskatītu krūtis...

:)


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Koka_KlucisDatums: Ceturtdiena, 20.02.2014, 15:37 | Ziņa # 2107
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Jānītis: – Tēt, pastāsti, kas ir politika?
Tētis: – Nu skaties, piemēram, mūsu ģimene.
Es pelnu naudu, tātad es esmu finanšu ministrija.
Mamma vada saimniecību, tātad viņa ir valdība.
Vectētiņš seko lai mājās būtu kārtība, tātad viņš ir arodbiedrība.
Mājkalpotāja dara visus mājas darbus, viņa ir uzņēmēji un darba ļaudis.
Viss ko mēs darām ir priekš tevis, tātad tu esi tauta, bet tavs jaunākais brālītis mūsu nākotne. Saprati?
- Nē.
- Nu tad ej gulēt.
Nakts vidū Jānītis pamostas no brāļa raudāšanas, viņš skrien modināt māti, bet tā neceļas.
Tad viņš dodas meklēt tēvu un atrod to virtuvē, kur tas kniebjas ar mājkalpotāju, pie kam vectētiņš to visu novēro pa durvju šķirbu.
Pēc tā visa Jānītis atgriežās savā guļamistabā.
No rīta viņš satiek Tēvu un saka:
- Tēt, tēt es sapratu kas ir politika.
- Nu?
- Tas ir tad, kad finanšu ministrija drāž uzņēmējus, valdība tajā laikā guļ un arodbiedrība uz to visu noskatās caur pirkstiem.
Tajā pašā laikā uz tautu visiem uzspļaut, bet nākotne ir sūdos.
:)


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Koka_KlucisDatums: Trešdiena, 26.02.2014, 11:08 | Ziņa # 2108
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Konkursā par visīsāko dzimumakta aprakstu uzvar vecs ebrejs ar frāzi "Opā!"


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Koka_KlucisDatums: Trešdiena, 26.02.2014, 11:13 | Ziņa # 2109
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Saimnieks promejošajam ciemiņam:
- Kad kāpsi pa trepēm, gaismu parādīt?
- Paldies, es jau guļu lejā!

:D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 03.03.2014, 00:54 | Ziņa # 2110
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14101
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Parks. Uz soliņa sēž divi - viņš un viņa. Viņš: - Atvainojiet, vai jūs gadījumā neesat pedagoģe?" - Esmu. Bet kā jūs to uzminējāt? - Jums stulba seja. - Būtu labāk spogulī paskatījies. Jums viņa arī ir stulba. Vīrietis nopūšas: - Es arī esmu pedagogs! :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Koka_KlucisDatums: Pirmdiena, 03.03.2014, 09:56 | Ziņa # 2111
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Vīrs vakarā, gultā sievai saka:
- Mīļā varbūt pamīlēsimies?
- Piedod dārgais nevaru, man rīt pie ginekologa...
Vīrs apvainojās, aizgriežās... pēc pustundas ar cerību:
- A pie stomatologa nav jāiet?


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
AnatolijsDatums: Pirmdiena, 03.03.2014, 18:19 | Ziņa # 2112
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
- Klau Juri, kāpēc tu nēsā zābakus par 2 izmēriem mazākus nekā vajag?
- Redzi, sieva man ir nesmuka, dēls slikti mācās - nezinu vai vispār pabeigs skolu, sievasmāte visu laiku burkšķ. Vienīgais prieciņš manā dzīvē ir vakarā, kad novelku zābakus... :)


Za ribalku!
 
Koka_KlucisDatums: Otrdiena, 04.03.2014, 10:01 | Ziņa # 2113
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Pēterītim sanāca dubultneveiksmīga makšķerēšana, jo līdz ar līdaku norāvās arī alus kaste, kas bija piesieta pie laivas. :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Koka_KlucisDatums: Otrdiena, 18.03.2014, 13:24 | Ziņa # 2114
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
- Tagad es esmu kuģa kapteinis...
- Kāda kuģa?
- ..un mana pirmā pavēle: sākam būvēt kuģi!....

:D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Koka_KlucisDatums: Trešdiena, 19.03.2014, 08:45 | Ziņa # 2115
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Pēterīša sieva cieta no alkoholisma. Tiesa, dzēra tikai viņš, viņa tikai cieta...


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv