[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Humors un joki
Koka_KlucisDatums: Pirmdiena, 20.05.2013, 08:21 | Ziņa # 2011
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Skolotāja bioloģijas stundā jautā: Kas ir balts uz divām kājām?
Skolniece: Vista
Skolotāja: Pareizi,bet tā varētu būt arī zoss. Un kas ir melns uz četrām kājām?
Skolniece: Suns
Skolotāja: Pareizi, bet varētu būt arī kaķis.
Jānītis prasa: Kas ir ciets un sauss, kad to iebāž, mazs un slidens, kad to izņem?
Skolotāja ievelk viņam pa ausi.
Jānītis: Pareizi, skolotāj, bet tā varētu būt arī košļene...! :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Koka_KlucisDatums: Pirmdiena, 20.05.2013, 08:31 | Ziņa # 2012
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Bioloģijas stundā, Jānītis nepacietīgi ceļ roku:
- Skolotāj, tētis teica, ka mēs esam cēlušies no pērtiķiem.
- Paklusē, Bērziņ, tavas dzimtas vēsture mani neinteresē. :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
dadziicDatums: Pirmdiena, 20.05.2013, 20:32 | Ziņa # 2013
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
- Nāc ēst putru!
- Tu taču zupu vārīji?!
- Mazums ko es tur vārīju!


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
parcopiDatums: Sestdiena, 25.05.2013, 11:21 | Ziņa # 2014
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14101
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
- Ko tu vakar darīji? - Dzēru! - Un kas tad vakar tāds bija? - Nauda...

:D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 25.05.2013, 17:05 | Ziņa # 2015
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
- Дорогой! Что мне взять на море, чтобы все охренели?!? - Санки..


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
urmaasDatums: Sestdiena, 25.05.2013, 21:30 | Ziņa # 2016
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Otrā sērija šim:
Quote (parcopi)
- Ko tāds bēdīgs?

-ko tāds bēdīgs?
-es neesmu bēdīgs.Es vnk šodien esmu skaidrā!
:)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
anneniekucopmanisDatums: Sestdiena, 25.05.2013, 23:09 | Ziņa # 2017
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 39
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
- Labāk tu būtu dzēris, kā visi veči :D
Pielikumi: 5710216.jpg (93.2 Kb)
 
jutrixDatums: Trešdiena, 12.06.2013, 07:45 | Ziņa # 2018
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Sieva pārnāk no darba mājās agrāk nekā parasti un pieķer vīru gultā ar svešu sievieti.
Sieva auro: - Tu, netīrais cūka! Tā tu atmaksā savu bērnu mātei?! Viss, šķiros! Vīrs:
- Pagaidi! Izstāstīšu, kā bija! Sieva:
- Ko man no tevis vēl gaidīt? Nu labi, lai tava grēksūdze būtu pēdējie vārdi, ko no tevis dzirdu. Vīrs stāsta:
- Braucu mājās pēc darba, ieraudzīju ceļa malā stopojošu meiteni, palika viņas žēl, pieturēju. Jau mašīnā ieraudzīju, ka viņa ir slikti apģērbta, netīra un acīmredzami izsalkusi. Tā arī pateica, ka jau trīs dienas neko nav ēdusi. Man palika viņas žēl, atvedu viņu pie mums mājās un atdevu viņai tavas vakar neapēstās vakariņas, jo tu taču pati teici, ka gribi notievēt. Viņa metās virsū ēdienam un divās minūtēs tika ar to galā. Es pajautāju, vai viņa negrib nomazgāties. Kamēr viņa bija dušā, es šausmās skatījos uz viņas drēbēm - novalkātas, nemazgātas... Tāpēc atnesu viņai tavus džinsus, kurus tu jau sen nevalkā, jo tajos neietilpsti. Atradu arī to jaciņu, kuru tev uzdāvināju dzimšanas dienā un kuru tu tā arī ne reizes neuzvilki, apgalvojot, ka man ir slikta gaume. Nolēmu viņai atdot arī to žaketi, ko tev uzdāvināja mana māsa un kuru tu nevelc viņai par spīti. Nu jau meitenes nonēsātie apavi nekādi negāja kopā ar viņai atdoto apģērbu, tāpēc es viņai piedāvāju tās kurpes, kuras tev nopirku dārgā veikalā un kuras tu nevalkā, jo tādas pašas esot tavai sekretārei. Meitene bija ļoti priecīga, pilnīgi apraudājās... Sieva:
- Un tālāk?! Vīrs:
- Tad es viņu pavadīju līdz durvīm,
un viņa asarām acīs man jautāja: "Varbūt jums ir vēl kaut kas, ko jūsu sieva nelieto??? :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
dadziicDatums: Pirmdiena, 17.06.2013, 22:09 | Ziņa # 2019
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
BorodaDatums: Otrdiena, 18.06.2013, 22:43 | Ziņa # 2020
Grupa: Dzēstās


Aromatizators. :)
Pielikumi: 7681548.jpg (64.2 Kb)
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 08.07.2013, 07:46 | Ziņa # 2021
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
RedDatums: Pirmdiena, 15.07.2013, 16:38 | Ziņa # 2022
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 62
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
— Nationality?
— Russian.
— Occupation?
— No, no. Just visiting!



Zivis IR!
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 15.07.2013, 18:35 | Ziņa # 2023
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Реально зарегистрированный разговор между испанцами и американцами на частоте Экстремальные ситуации в море навигационного канала 106 в проливе Финистерра (Галиция). 16 Октября 1997 г.

Испанцы: (помехи на заднем фоне) ... говорит А-853, пожалуйста, поверните на 15 градусов на юг, во избежание столкновения с нами. Вы движетесь прямо на нас, расстояние 25 морских миль.

Американцы: (помехи на заднем фоне) ...советуем вам повернуть на 15 градусов на север, чтобы избежать столкновения с нами.

Испанцы: Ответ отрицательный. Повторяем, поверните на 15 градусов на юг во избежание столкновения.

Американцы (другой голос): С вами говорит капитан корабля Соединенных Штатов Америки. Поверните на 15 градусов на север во избежание столкновения.

Испанцы: Мы не считаем ваше предложение ни возможным, ни адекватным, советуем вам повернуть на 15 градусов на юг, чтобы не врезаться в нас.

Американцы (на повышенных тонах): С ВАМИ ГОВОРИТ КАПИТАН РИЧАРД ДЖЕЙМС ХОВАРД, КОМАНДУЮЩИЙ АВИАНОСЦА USS LINCOLN, ВОЕННО-МОРСКОГО ФЛОТА СОЕДИНЕННЫХ ШТАТОВ АМЕРИКИ, ВТОРОГО ПО ВЕЛИЧИНЕ ВОЕННОГО КОРАБЛЯ АМЕРИКАНСКОГО ФЛОТА. НАС СОПРОВОЖДАЮТ 2 КРЕЙСЕРА, 6 ИСТРЕБИТЕЛЕЙ, 4 ПОДВОДНЫЕ ЛОДКИ И МНОГОЧИСЛЕННЫЕ КОРАБЛИ ПОДДЕРЖКИ. Я ВАМ НЕ СОВЕТУЮ, Я ПРИКАЗЫВАЮ ИЗМЕНИТЬ ВАШ КУРС НА 15 ГРАДУСОВ НА СЕВЕР. В ПРОТИВНОМ СЛУЧАЕ МЫ БУДЕМ ВЫНУЖДЕНЫ ПРИНЯТЬ НЕОБХОДИМЫЕ МЕРЫ ДЛЯ ОБЕСПЕЧЕНИЯ БЕЗОПАСНОСТИ НАШЕГО КОРАБЛЯ. ПОЖАЛУЙСТА, НЕМЕДЛЕННО УБЕРИТЕСЬ С НАШЕГО КУРСА!!!!

Испанцы: С вами говорит Хуан Мануэль Салас Алкантара. Нас 2 человек. Нас сопровождают наш пес, ужин, 2 бутылки пива и канарейка, которая сейчас спит. Нас поддерживают радиостанция Cadena Dial de La Coruna и канал 106 Экстремальные ситуации в море. Мы не собираемся никуда сворачивать, учитывая, что мы находимся на суше и являемся маяком А-853 пролива Финистерра Галицийского побережья Испании. Мы не имеем ни малейшего понятия, какое место по величине мы занимаем среди испанских маяков. Можете принять все ***ные меры, какие вы считаете необходимыми и сделать все что угодно для обеспечения безопасности вашего ***го корабля, который разобьется вдребезги об скалы. Поэтому еще раз настоятельно рекомендуем вам сделать наиболее осмысленную вещь: изменить ваш курс на 15 градусов на юг во избежания столкновения.

Американцы: Ok, принято, спасибо. :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
AlbertsDatums: Ceturtdiena, 18.07.2013, 08:50 | Ziņa # 2024
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 492
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Kad kāds tevi nokaitina, vienkārši skaiti līdz 10. Un kad esi ticis līdz 8, iesit viņam pa seju. Viņš to nebūs gaidījis. :D


Vienmēr uzklausi arī citu viedokli.
 
J0nisDatums: Piektdiena, 19.07.2013, 12:15 | Ziņa # 2025
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Govs pēc mākslīgās apsēklošanas domā: „Viņš izsargājās, jo viņam rokās bija cimds”.

Asaris lielās draugiem: "Vakar, veči, nu tāāāādam bļitkotājam norāvos.." Draugi: "Var jau stāstīt, tagad taču jūlijs, kur Tev bļitkotāji?"

Jaunākajās klasēs zēni smukajām meitenēm bliež pa galvu ar grāmatām un vēlāk pieauguši brīnās, kāpēc smukās ir stulbas.

Vinnijam Pūkam zvana. Šis paceļ:
- Jā?
- Dahujā!
Nākošās divas dienas atkārtojas tas pats. Pūks to vairs nevar izturēt. Viņš nolemj aiziet pie gudrākā zvēra savā mežā - Pūces. Vinnijs prasa viņai padomu, ko darīt lietas labā. Pūce atbild:
- Nākošreiz, kad Tev zvanīs, saki nevis "Jā?", bet "Hallo?".
Tagad Pūks aiziet mājās, nākošās dienas rīta viņam zvana:
- Hallo?
- Vai Vinnijs Pūks?
- Jā.
- Dahujā!

Skopulis atrod zupā mušu, sagrābj to ar diviem pirkstiem, tur ar galvu uz leju un kliedz:
- Tūlīt špļauj arā manu zupu!

Mežā blakus aug baravika un mušmire. Mušmire sadzirdējusi, ka sēņotājs nāk, un ļauni priecājas:
- Nu, nu, redzēs, kam tagad ar nazīti pa rīklīti...
Baravika atbild:
- Nu, to vēl redzēs, kam ar nazīti pa rīklīti! Bet es noteikti zinu, kam ar kājiņu pa purniņu!

Puisis ciemojas pie meitenes, sāk meiteni apskaut, bet viņa saka:
- Klusāk ! Blakus izstabā vecāki, man mamma strādā policijā, bet tētis drošības dienestā.
Puisis pie sevis nodomā:"Kur es esmu nokļuvis", bet tomēr mēģina meiteni noskūpstīt, bet viņa:
- Klusāk! Aiz sienas brālis, viņš tikko no misijas Afganistānā atgriesies.
Puisis pie sevis nodomā:"Kur es esmu nokļuvis", bet viss turpinās, jaunieši atlaižas gultā un te
meitene prasa:
- Vai tu gribi pieredzēt neaizmirstamu nakti ?
- Jā!
- IZVARO MANI !!!

Your Name?
- Abu Dalah Sarafi.
- Sex?
- Four times a week.
- No, no, no male or female?
- Male, female… sometimes camel.

Čoms vēlu vakarā iet gar kapsētu.
Skatās tur viens ar divām blondīnēm mīlējas. Šamais:
- Klau, iedot man vienu pamīlēt, esi cilvēks!
- Iedot pamīlēt, iedot pamīlēt! Reku lāpsta, pats saroc!"


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

Ziņojumu laboja J0nis - Piektdiena, 19.07.2013, 13:00
 
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv