[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Humors un joki
spulgitsDatums: Piektdiena, 07.12.2012, 16:18 | Ziņa # 1771
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Puisēns pienāk pie kāda vīra un saka "Onkul, klau onkul... paņem mutē."
- Vācies prom, sīkais!
Puisēns paskrien malā, bet pēc brīža atkal ir klāt: "Onkul, nu paņem mutē!"
- Ej prom, smurguli, dabūsi pa purnu.
Puisēns pamūk prom, bet pēc maza brīža atkal ir atpakaļ: "Onkul, nu paņem taču mutē..."
Vīrs atvēzējas ar draudīgu žestu: "Krupis, nositīšu. Ja nevāksies projām..."
Puisēns aizmūk pavisam. Vīrs atviegloti nopūšas: "Fu, gandrīz pierunāja..."


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
spulgitsDatums: Piektdiena, 07.12.2012, 16:34 | Ziņa # 1772
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Zini vakar pamēģināju jauno stjuarti-tā neko,bet mana sieva labāka.Otrs pilots-zini,es ar' pamēģināju un tiešām Tava sieva ir labāka.


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
dadziicDatums: Piektdiena, 07.12.2012, 20:03 | Ziņa # 1773
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Мужик заходит в аптеку и громко заявляет:
- Мне пачку презервативов, пожалуйста!
Молоденькая продавщица покраснела и шепчет:
- Такое надо на ухо...
Мужик:
- А зачем мне на ухо?! Мне на х@й нужно!!!


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 08.12.2012, 15:06 | Ziņa # 1774
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Pizģets ir tad, kad ej ar karstas zupas šķīvi rokās un pēkšņi šķaudi.


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 08.12.2012, 15:09 | Ziņa # 1775
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Jānītis ar Anniņu aprecas. Nu klāt ir kāzunakts, bet viņi abi nevainīgi kā jēriņi! Tā abiem paliek garlaicīgi un Jānītis nolemj piezvanīt vecmāmiņai.
Jānītis-"Ome, ko lai mēs darām?"
Vecmāmiņa, domājot, ka viņos pamodīsies dabiskie instinkti, iesaka izģērbt vienam otru. Tā notiek.
Atkal zvans
- Jānītis izstāsta, ka abi jau vairāk nekā 30 minūtes salstot, vecmāmiņa saka, lai Jānītis iebāžot savu kustīgāko locekli, tur, kur Anniņa čurā. Jānītis pasakās vecmammai par padomu un noliek klausuli. Pēc 2 stundām vecmāmiņa zvana, lai paprasītu, kā tad šiem gāja, paceļ Anniņa.
-Vecmamma - "Pasauc jānīti"
-Anniņa - "Nevaru!"
-Vecmāmiņa - "Kāpēc???"
-Anniņa - "Jānītis iebāzis kāju tualetes podā!"


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 08.12.2012, 15:13 | Ziņa # 1776
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Yes sir!
Name?
Abdul Al-Rhazib
Age?
32
Sex?
Three to five times a week, sir
No, no… I meant female or male?
Yes, yes... male, female, sometimes a camel
Holy, cow!
Yes, yes... also cow, sheep, animals in general
But, but... isn´t that hostile?
Yes, yes... horse style, doggy style, free style, any style!
Oh dear!
No, no... deer run too fast…


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 08.12.2012, 15:15 | Ziņa # 1777
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Jānītis lūr kā tēvs ar māti nodarbojas ar seksu..
Tēvs:
- mīļā ko tu gribi, puisīti vai meitenīti?
- meitenīti.
Pēc kāda laiciņa tēvs iznāk no izstabas un redz ka Jānītis novilcis pliku dibenu un saka:
- tēt es gribu zobenu, flomāsterus un riteni


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 08.12.2012, 15:16 | Ziņa # 1778
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Vispirms atnāk Tinkijs-Drinkijs un piedāva iedzert.Tad atnāk La-Lā un tev gribas dziedāt.Tad atnāk Po un tev viss ir pofig un tu atrubies pie tualetes poda.Nedod Dievs, kamēr tu tusē ar Po,pie tevis atnāks Dipsijs


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
parcopiDatums: Sestdiena, 08.12.2012, 15:57 | Ziņa # 1779
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14101
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Divi vijolnieki piekāva bokseri. Tas liecina par sporta lejupslīdi vai kultūras augšupeju? :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Sestdiena, 08.12.2012, 15:58 | Ziņa # 1780
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14101
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nekas tā nedemoralizē pretinieku kā skotu izpletņlēcēji.... chukle


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
dadziicDatums: Svētdiena, 09.12.2012, 11:56 | Ziņa # 1781
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 10.12.2012, 18:24 | Ziņa # 1782
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Viens krievs zvana draugam uz Sibīriju un jautā: - Vai tiešām jums tur ir -60 grādi? - Ko tu, tikai -30. - Pa ziņām teica ka -60! - Ā nu ārā varbūt! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
BebrsDatums: Pirmdiena, 10.12.2012, 23:31 | Ziņa # 1783
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Tēvs, mamma, Jānītis dzīvo vienistabas dzīvoklī. Dzīvoklī mēbeļu nav daudz, tāpēc visa ģimene guļ vienā gultā – sienmalī Jānītis, vidū tētis, malā mamma.
Algas dienā tētis atnāk mājās jau „iesildījies” un, lai mamma nerātos atnesis pudeli šampānieti. Mamma nospriež, ka tētim jau pietiek un ieliek pudeli ledusskapī. Vakarā visi jau noliekas gulēt. Pēc brītiņa tētim sagribas vēl „ieņem uz krūts” un viņš mēģina virzīties mammai pāri. Mamma brīdina:
- kuš Jānīts vēl neguļ!
Tā vairākas reizes, līdz tēta vēlēšanās iedzert paliek stiprāka par mammas brīdinājumu. Tētis pieceļas, ieiet virtuvē, paņem šampānieti, ieiet vannas istabā un taisa vaļā pudeli. Pudeles korķis izlido ar pamatīgu paukšķi, kurš skaļi atbalsojas apklusušajā mājā. Jānītis gudri nosaka mammai:
- tā iet kad tētis GRIB, bet tu nedod, tagad vai nu nošāvās, vai nu olas pārsprāga.:D :D :D


Nav bildes- nav zives :D
 
parcopiDatums: Otrdiena, 11.12.2012, 16:15 | Ziņa # 1784
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14101
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
- Kādēļ izskaties tik satriekta?
- Uzdāvināju vīram dzimšanas dienā dārgu vizuļu komplektu.
- Un? Nepriecājās? Viņš taču jau piecus gadus katru otro nedēļas nogali dodas makšķerēt!
- Viņš paņēma vienu vizuli, grozīja, grozīja rokās un tad pajautāja - kas tas tāds ir?! :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Trešdiena, 12.12.2012, 19:59 | Ziņa # 1785
Grupa: Dzēstās
Viss,vairs nedzeru! Piektdien atnācu no darba piekusis, novēlos zem segas, izdzēru 0.5 vodkas. Mani pēc tam vēl 3 krogos redzējuši, segā. :D
 
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv