[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Dažādi piedzīvojumi (Dažādi piedzīvojumi, kas saistīti ar makšķerēšanu...)
Dažādi piedzīvojumi
Marts4Datums: Trešdiena, 22.07.2009, 23:08 | Ziņa # 16
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 7
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Tvnetā jau kādu laiku atpakaļ bija par šo zvēru rakstīts tur ar var izlasīt.
links- http://www.tvnet.lv/zinas/arzemes/article.php?id=600212
 
EdgarsDatums: Ceturtdiena, 23.07.2009, 21:12 | Ziņa # 17
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 10
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
es kādus 2 vai 3 gadus atpakal ķēru vīķes un metu spainītī, kamēr es kārtējo reizi mainīju ēsmu pat nepamaniju, ka pie spainīša piepeld čūska. Pamanīju tikai tad kad tā apgāza spainīti, paņēma 1 zivi un aizpeldēja... biggrin
 
parcopiDatums: Svētdiena, 26.07.2009, 23:52 | Ziņa # 18
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien aizbraucu uz vakara copi. Atbraucu pēc 17:00, iebaroju un sāku makšķerēt. Pēc 18:00 jau parādījās līņu burbuļi ap pludiņu, bet te pēkšņi pa vidu starp krastu un pludiņu pāri manai auklai peldēja kaut kāds ūdens dzīvnieks(mazāks par bebru, bet lielāks par nūtriju) un aizķēra manu auklu, tad sabijās un ienirstot sapinās tajā pavisam. Un aizrāva manu pludu arī līdz, pats ielīda kaut kādā alā, no kuras es nekādi to nevarēju dabūt ārā. Negribējās jau arī baigi ar spēku raut, jo varētu savainot ar auklu dzīvnieku vai salauzt makšķerkātu, tāpēc nācās apgriezt auklu un zaudēt arī pludu. Par cik cita maza pluda līdz nebija, tad principā nācās copi pārtraukt. Mazākais, kas bija līdz, bija 5gr paliels pluds, bet ķert ar tādu līņus pāris metrus no krasta ap 70cm dziļumā nebija nopietni. Noķēru dažus mazus pličus un dažus asarus un aizlaidos uz mājām, tā pajuka mana vakara cope. Toties būs mācība, ka pludiņi dažādi jāņem līdz un, ja peld tāds ūdensdzīvnieks, tad labāk auklu iegremdēt vai novākt. Putni parasti neaizķer auklu, bet šitais...

smile

 
Marts4Datums: Pirmdiena, 27.07.2009, 18:47 | Ziņa # 19
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 7
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Piedzīvojums pirms pāris gadiem -biju copēt pie drauga laukos ,sistēma pa visam vinkārša -tikai āķis un peldošā barība. tad mes tur tā sēdējam un gaidijām mans barības graudiņš nogrima un te pēkšņi kāts kas bija blakus ātri nonāca dīķī n noslīka hands bik žēl bija ,nekāds labais kāts nebija bet spole bija norm biggrin
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 30.07.2009, 18:33 | Ziņa # 20
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šorīt ar senci aizbraucām uz līņiem.

Līņi neķērās. (šogad vispār neķerās kaut kā nekas biggrin )
Vēlāk tika pieņemts lēmums saķert vismaz voblas - tas daudz maz mums arī izdevās. Dziļumā saķērām breksēnus un raudas, vēlāk seklumā drusku ruduļus.
Pamētāju arī spiningu, bet neviena uzsitiena pat nebija.
Te loms(topošās voblas):

Bet, šodien gadījās kas cits, ļoti interesants. Man uz makšķeri divreiz pieķērās vēzis! Pirmo reiz tāds riktīgi liels un uz tārpu, bet pie pašas laivas gan tas atlaidās. Otro paspēju nofočēt, tas bija paņēmis mušu kāpurus biggrin Un interesanti, ka viņam bija tikai viena spīle, laikam kādā kautiņā otru bija pazaudējis. Arī izmērs otram bija krietni mazāks. Ja piešaujās, tad varbūt vēžus var mērķtiecīgi ķert ar makšķeri? wink
Rekur alkatīgais vienspīļu vēzis, kas iekāroja mušu kāpurus un vēl ilgi pēc fotosesijas negribēja tos laist vaļā smile
Pielikumi: 0052748.jpg (61.2 Kb) · 4340128.jpg (92.5 Kb) · 1541858.jpg (67.3 Kb)
 
Marts4Datums: Ceturtdiena, 30.07.2009, 21:21 | Ziņa # 21
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 7
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Ir gadijies uz sleku vēzi noķert,un ar spiningu tos gliemežus ar 2 vākiem ārā vilkt biggrin
 
ZivinensDatums: Piektdiena, 31.07.2009, 11:18 | Ziņa # 22
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Vēzi pa kādam ir gadijies uz makšķeri izvilkt,bet nezinu vai vairāk par dažiem dienā vairāk iespējams,parasti jau beidzās ar nograuztu ēsmu biggrin Bet gliemežvāki uz spininga man tomēr ir bijis vairāk kā vēži uz makšķeri smile
 
ZivinensDatums: Piektdiena, 11.09.2009, 21:00 | Ziņa # 23
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Esmu tikai copeejis Somijaa,bet murdus visos lielveikalos var nopirkt tur,zivi iieksaa un ok.
 
ķērcisDatums: Piektdiena, 11.09.2009, 23:55 | Ziņa # 24
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 3
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Vēl meklējos info, bet laikam ka drīkstot tur šamos ķert. Kko esmu dzirdējis, ka galvenais lai virs 10cm un var ņemt. Vel papētīšu. Bet saimniece teica ka ezerā viņu daudz, un ķert var, bet kā viņa vēl nezināja. Ja nebūs zivis, tad vismaz vēžus saķersim :))
 
ZivinensDatums: Pirmdiena, 14.09.2009, 13:50 | Ziņa # 25
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Kā Tev tur būs gājis iemet atskaiti,jo uz Somuju man pēdējos gados sanāk reizi gadā braukt.Murdus vai krītiņus labāk liec gar zāļu malu,ja nav zāļu mala tad liec piekrastes joslā. Kā saka ne spīles smile
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 10.06.2010, 16:19 | Ziņa # 26
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien ar sencīti gribējām tā kārtīgāk izbraukāt Ķīšezeru ar motoru, bet sanāca tā....ka laivas man vairāk nav :D
Aizbraucām nedaudz aiz Jaunciema un piestājām pacopēt pie niedrēm. Te pēķšņi laivai aimugurējā sekcija atgāja vaļā pa šuvi. Bez nekāda blīķšķa un arī pārpumpēta nebija! nene Man jau tā sekcija bija līmēta, bet atnāca vaļā jaunā vietā. Labi, ka netālu no krasta un labi, ka ne pārvietojoties. Savādāk būtu palicis bez akumulatora, mugursomas un vēl dažām mantām, kā arī paši tad būtu izpeldējušies. Bet tā paveicās, ka netālu varēja izkāpt arī krastā un abi uz vienas puses arī izpeldējām Palūrēju kā tur atnācis vaļā un sapratu, ka vairs to laivu neremontēšu. Es jau pēc pagājušās sezonas atdevu virs 20ls par remontu un tagad atnāca jaunā vietā vaļā. Tātad laiva gadījusies bija riktīgs brāķis, jo laivai šitā bija tikai trešā sezona un kopta bija labi. Vairāk gumijas laivām neuzticēšos. Esmu savas domas par gumijas laivām mainījis tagad par 180grādiem un nākamo pirkšu no PVC materiāla!
Vēlāk mēģinājām copēt no krasta, bet neko prātīgu nedabujām, jo nebija arī normālu rīku līdz, ar ko copēt no krasta. Lūk tā man šodien izgāja! raada
 
je6kaDatums: Ceturtdiena, 10.06.2010, 20:43 | Ziņa # 27
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Nu jāā... ar lomu tev nesanāks palielīties chukle jā cope bez piedzīvojumiem nav riktīg cope, traki Tev tur šodien gājis!
 
kreisaisDatums: Piektdiena, 11.06.2010, 15:28 | Ziņa # 28
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Aigar, neapskaužu Tevi. Negribētos ko līdzīgu piedzīvot. 100% laiva bija brāķis!
 
kreisaisDatums: Trešdiena, 09.02.2011, 18:57 | Ziņa # 29
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Hehe :D
Nu man ar gadās, kad viss pinās un cope nevedās. Ir tādas reizes svilpo


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
sancho76Datums: Piektdiena, 11.02.2011, 03:12 | Ziņa # 30
Arheologs-vēsturnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 58
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Kluba Vadiba
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Dažādi piedzīvojumi (Dažādi piedzīvojumi, kas saistīti ar makšķerēšanu...)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv