[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Sestdiena, 31.12.2011, 19:01 | Ziņa # 946
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
rīt uz cop?


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!


Ziņojumu laboja marti - Sestdiena, 31.12.2011, 19:03
 
kapracisDatums: Sestdiena, 31.12.2011, 20:41 | Ziņa # 947
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
tie iebetonētie koki toč baigi jokaini izskatās!
 
Baltais62Datums: Sestdiena, 31.12.2011, 20:59 | Ziņa # 948
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 89
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
Veco gadu noslēdzu šodien Burtniekā.Vispār cope var teikt nekāda,ap 10iem paņēma viena 2,6kg un tālāk ne piesitiena.
Gan jau jaunajā gadā būs taada To visiem arī novēlu!
 
ZivinensDatums: Sestdiena, 31.12.2011, 23:17 | Ziņa # 949
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Rīt uz copi nebraukšu,jāsāk cepums grauzt. Uz pohu copēt man diezko nepatīk,esi atkarīgs no otra cik ilgi copēs,pašam braukt padārgi var sanākt kad liek iepūst trubā. Baltais62 Burtniekā šodien daudz laivu? Zivīgu nākamo gadu visiem taada zivs
 
Baltais62Datums: Svētdiena, 01.01.2012, 01:37 | Ziņa # 950
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 89
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
Nu 20 bij toč,a varbūt vēl kāda.
 
ZivinensDatums: Svētdiena, 01.01.2012, 04:32 | Ziņa # 951
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Nu ir vaļa ielikt atskaiti.Jau pamostoties pa logu palūru bišku spīd baltais pulveris pa logu,pie sevis nodomāju nav lāga un bažīgi piegāju pie termometra,a šamējais rāda 0.2 mīnusā,plānotais ezers nav gluži blakus un ir blakus LV ziemeļpolam sāk mākt bažas vai nelielajam ezeram pa virsu nebūs maza ledus garoza.Izbraucu pa tumsu un tā sniega paliek vairāk,piebraucu pie ezera un paliek slābeni ap dūšu-praktiski pa visu ezeru tāda sniega ledus vižņu putra,bet pataustot tāda galīgi sasalusi nav.Izprātoju tomēr laisties iekšā uz ezera tālo galu ar cerību ka tur tā vižņu kārta mazāka,cerības pa daļai piepildās vižņu mazāk.Kādas reizes iemetu un manāms ka vižņi traucē normāli vadīt mānekli,tobiš reizums aukla uzkarās uz šiem,neko darīt velku laukā smagāko clackin rap un tam teorētiski vajadzētu vilkt auklu lejā un cerības attaisnojas uz brīdi,bet laikam palika biku vēsāks vēl un aukla vairs lāga putrai cauri negrieza.Prātoju prātoju,līdz ideja ar laivu jāsalauž tā plānā kārtiņa kura robežojās ar veco ledu,ziedoju minūtes 20 bet izvilku pilno lozi,gar vecā ledus malu tiku pie 4 līdakām un viena ašuka,līdakas no 1kg. līdz- nepilni 3kg.ašuks ap 200,visas zivčas uz clackina laikā no kādiem 10.00 lidz 11.30. Jau 11.50 iegūlu airos un steidzos uz krastu gribējās arī hoķi manīt,bet tur gan es neizvilku pilno lozi :)
 
kapracisDatums: Svētdiena, 01.01.2012, 13:01 | Ziņa # 952
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
tik īsā laikā-neslikts loms!
 
ZivinensDatums: Svētdiena, 01.01.2012, 16:29 | Ziņa # 953
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Gan jau būtu bijis vēl ja nebūtu uz hoķi braucis.Ja šonakt vēl bišku piekniebs mīnuss tad es rīt no rīta došos uz tā vecā ledus pasēdēt par kuru rakstiju.
 
kapracisDatums: Svētdiena, 01.01.2012, 16:50 | Ziņa # 954
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
nepareizi prioritātes sadalīji...:) nakti jau būšot kkāds mīnuss!
 
AnatolijsDatums: Svētdiena, 01.01.2012, 17:17 | Ziņa # 955
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Kāda vēl uz ledus kāpšana? Traks vai? :D


Za ribalku!
 
kapracisDatums: Svētdiena, 01.01.2012, 17:56 | Ziņa # 956
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
a viņš tak extrēmais čalis, nezināji vai?:)
 
ZivinensDatums: Svētdiena, 01.01.2012, 18:37 | Ziņa # 957
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Rīgā 100% ka uz ledus nekāps,bet es būšu tuvu LV ziemeļpolam,rīt ar čomu laižam,gribās ieprovēt lielo clackinu no ledus,tiem kas smīkņā tad palūriet kāda viņam spēle paraustot-mērķis noķert vismaz 1 līdaku un sajust bāzienu pa kātu :) Ašukus gan uz viņa nevarēs vilkt,biku pa lielu:)
 
ZivinensDatums: Svētdiena, 01.01.2012, 19:33 | Ziņa # 958
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Vispār jau es Kapraci esmu visādas dullības darijis,gan pa sūdīgu ledu staigājis,auto gonkās braucis,ar autiņu nolecis no 8 metri kraujas,motokrosā un skijoringā braucis,kāvies ar lielu pārspēku,spēlējis fūzi ar smagām traumām(izdalās adrenalīns un sāpes īpaši nejūtu),neesmu ar gumiju lecis Siguldā, skuķim uzdāvināju dzimšanas dienā lēcienu un viņa ar noleca.Esmu arī aviokatastrofu pārdzīvojis 1988 gadā,tajā aparātā gan no tās reizes vairāk iekšā neesmu sēdies. Bet bez tām visām dullībām garlaicīgi dzīvot,patīk extrem tuvplānā .neatkārtojiet to ko esmu darijis,es pa pa pusei profesionāls kaskadieris.
 
kapracisDatums: Svētdiena, 01.01.2012, 20:55 | Ziņa # 959
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
pusprofesonālais kaskadieri, a ko pats neleci ar gumiju Siguldā? pa retam viņiem ir akcija-ja lec pliks, tad pa brīvu ir tas pasākums! 99,3% gan puiki pliki lec. iešmigojuši gan:)) reiz braucu pār Gaujas tiltu un skatos, ka visiem galvas gaisā-visi plikos krānus pēta:))
 
paganels(pp)Datums: Svētdiena, 01.01.2012, 21:48 | Ziņa # 960
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Laiciņu atpakaļ bij man darbā kolēģi,zaļi gurķi-adrenalīna ķērāji-gumiju pašiem nebija,ar šnorēm lēkāja.Nezinu kādu zālīti viņi lietoja,neesmu zinātājs šajā jomā,bet viņu domāšanā bija jaušamas šādas tādas anomālijas


esmu tur,kur neķeras:).
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv