[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 12754
Reputācija: 92
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg(68.7 Kb)

Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)

martiDatums: Pirmdiena, 23.07.2018, 12:19 | Ziņa # 3856
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3472
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote Zivnieks ()
esmu 99%, ka kāds šo pārbaudi man uzsūtīja, bet smagi aplauzās

nu tad beidzot :D

kārtībai jābūt! dance alus

Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!

ZivnieksDatums: Pirmdiena, 23.07.2018, 12:55 | Ziņa # 3857
Stāstnieks
Komentāri: 3185
Reputācija: 31
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Pa lielam vienalga....man tāpat viss ir kārtībā :)

Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!

ZivnieksDatums: Trešdiena, 01.08.2018, 09:17 | Ziņa # 3858
Stāstnieks
Komentāri: 3185
Reputācija: 31
Vakar ar Oltes kungu bijām Ķīsī...sākumā gāja visādi un aizgāja greizi pilnīgi viss iespējamais, ka man jau likās, ka līdz ezeram tā ar netiksim, bet tikām. Copējām mākslīgais vs dzīvais...visu laiku gāja pilnīgi vienādi, bet beigās tomēr dzīvais savu kloķi ielika...bija arī skaisti izmēri. Jāgaida raidījums, man liekas, ka būs izdevies.

Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!

AnatolijsDatums: Otrdiena, 07.08.2018, 16:48 | Ziņa # 3859
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 989
Reputācija: 18
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Biju aizvakar Ķīšezerā. Mēģināju ķert ar spiningu. Nemāku galīgi - pa trim stundām, ne copes! :D
Tad noķēru mailes un pasēdēju uz dzīvo. Viens kaut kas labs norāvās un noķēru trīs asarus. Varens loms!
Tagad atkal kādu laiciņu negribās uz copi! :D

Za ribalku!

Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:

Copyright Parcopi.lv © 2009

Epasts: parcopi@parcopi.lv