[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
AnatolijsDatums: Sestdiena, 23.05.2015, 17:34 | Ziņa # 3241
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Es arī vakar biju Ķīšezerā. Nebija tik labi, kā Marti, bet bija ok. Ielaidos Mežaparkā, tur nekā nedabūju, tad airējos uz ierastajām vietām. Tur arī, ik pa laikam, uztrāpīju asariem. Lielākais ap 400gr, daži ap 200, bet tādi virs 100gr diezgan trāpījās. Man gan viss uz tārpu un pludiņu hello


Za ribalku!
 
BorodaDatums: Svētdiena, 24.05.2015, 13:18 | Ziņa # 3242
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote Jan ()
Visa vaina glabāšanas apstākļos. Man pavadiņu makā stāv pavadas kurām iet jau trešā sezona, un tak neplīst ne tu traks. :)

Kur Tu glabā, ja nav noslēpums? Es istabā, tā patālāk no radiatoriem, kartona kastītē.
Quote Jan ()
Tam ir savs liels pluss,jo pie stingrāka metāla pastāv ļoooti liels risks salauzt uztveramā tīkliņa kātu kad nejauši aizķersi ko tādu kas nav nopļaujams. :)

Varbūt, varbūt... bet var arī nebūt....
 
JanDatums: Svētdiena, 24.05.2015, 13:46 | Ziņa # 3243
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Quote Boroda ()
Quote Jan ()
Visa vaina glabāšanas apstākļos. Man pavadiņu makā stāv pavadas kurām iet jau trešā sezona, un tak neplīst ne tu traks. :)

Kur Tu glabā, ja nav noslēpums? Es istabā, tā patālāk no radiatoriem, kartona kastītē.


Saimniecības ēkā, tā patālāk no tiešiem saules stariem.

Quote Boroda ()
Quote Jan ()Tam ir savs liels pluss,jo pie stingrāka metāla pastāv ļoooti liels risks salauzt uztveramā tīkliņa kātu kad nejauši aizķersi ko tādu kas nav nopļaujams. :)

Varbūt, varbūt... bet var arī nebūt....


Nebūt var tad, ja uztveramā tīkliņa kāts atgādina slotaskātu. :) Kvalitatīvs uztveramā tīkliņa kāts ir ne mazāk trausls kā TOP klases fīdera kāts un maksā bieži vien tik pat. :)


LSMK-Milo
 
BorodaDatums: Svētdiena, 24.05.2015, 18:34 | Ziņa # 3244
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote Jan ()
Nebūt var tad, ja uztveramā tīkliņa kāts atgādina slotaskātu. :) Kvalitatīvs uztveramā tīkliņa kāts ir ne mazāk trausls kā TOP klases fīdera kāts un maksā bieži vien tik pat. :)

Tad man ir baigi noveicies. :) Uztveramais ir ar uzrakstu team milo un vēl dažiem cildinošiem uzrakstiem. 2 posmu, 3m garš. :)
Bet vispār es aizdomājos par to izkaptīti. Vai mīksta un neasa, vai mīksta un asa, vai cietāka un asa.. utt utt. Iespējams, leņķis ne tas... ir ko padomāt...
Nu par aukliņu vairs nedomāju, jo sēdēdams pie upes saplucināju visu pārpalikušo rullīti. :) Nekas, nopirkšu jaunu.


Ziņojumu laboja Boroda - Svētdiena, 24.05.2015, 18:36
 
parcopiDatums: Trešdiena, 27.05.2015, 07:40 | Ziņa # 3245
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vakar pēcpusdienā biju pacopēt. Gan Vecdaugavā, gan Ķīšezerā. Laiks, kā jau tas ierasts, ja man ir brīvs, bija lietains :D Asarus īsti atrast neizdevās, līdakas vispār klusēja, bet toties tiku pie pirmā šī gada zandarta. Vecdaugavā noķēru vienu asari tikai, bet Ķīšezerā divi asari, plus zandarts. Trīs zivis uz dropšotu, viena uz rotiņu. Tā, kaut kā svilpo
No 2015. gada 26. maijs

No 2015. gada 26. maijs

No 2015. gada 26. maijs

No 2015. gada 26. maijs

No 2015. gada 26. maijs

No 2015. gada 26. maijs



Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Trešdiena, 27.05.2015, 09:07 | Ziņa # 3246
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
beidzot normāli smontēts video ja
kvalitāte nu tā, bet samontētie garumi tieši kā vajag.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 27.05.2015, 09:22 | Ziņa # 3247
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Katra reize ir savādāka un viss atkarīgs no daudziem faktoriem, bet visi mani pēdējie video nepārsniedz 3-8min. svilpo
Viss jau atkarīgs, kas ir ko parādīt un ko es vēlos parādīt ;)

A par kvalitāti - nu nav jau man nekāda spogulene, bet domāju, ka kvalitātei galīgi nav vainas. Jāizdara tik šitā ;)
No 2015. gada 27. maijs

No 2015. gada 27. maijs


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Trešdiena, 27.05.2015, 09:48 | Ziņa # 3248
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ā, jā. kvalitātei nav ne vainas. diena tāda sērīgi pelēka un tumša. tāpēc tā arī likās.
un vietām objektīvs aizlijis tāpēc migla.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 27.05.2015, 10:27 | Ziņa # 3249
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu jā. Skaidrā un saulainā dienā ir labāk, sevišķi ja nefilmē tālas distances :)

Bet par copi runājot, man kaut kā džigošanai sāk zust ticība. Vienīgi zanderus ar smagākām džiggalvām un palielākām gumijām varu noķert. A tā, lai salasītu asarus......es nemāku. pa kādam tikai varu noķert. A līdakas vispār nemāku ar džigu dabūt. Toties dropšots gan tieši arvien vairāk sāk patikt, parādās arī ticība, bet roka gan vēl krietni jāpiešauj tāpat svilpo
Pie tam pluss, ka neķerās gruntī, kā džigs, ja izmanto tos stienīšus dropšotam :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 27.05.2015, 12:25 | Ziņa # 3250
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Aigar, šogad arī man sāk zust ticība džigam :D :D :D Bet beidz, ašuks sāks ēsties, tad redzēsi kas tas par kaifiņu ja


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 27.05.2015, 13:08 | Ziņa # 3251
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Zivniek, lieta jau tajā, ka tā pa īstam ar džigu nekad neesmu atvilcies. Bet nu varbūt šogad :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Trešdiena, 27.05.2015, 13:11 | Ziņa # 3252
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
jebkura tehnika ir jāatkož un jebkurai tehnikai un iemaņām vajag arī veiksmi.
šogad esmu bijis kādas 3 reizes un var teikt, ka visas ir paveicies.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 27.05.2015, 14:03 | Ziņa # 3253
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
vismaz ar MJ atkošanu šķiet esmu ticis galā visai veiksmīgi, vismaz tas salīdzinājumā ar laivas partneriem, vai apkārtējiem copmaņiem arī starp sportistiem, BET....šogad tas ir pipec polnijs... var jau būt, ka veiksme uzsmaidija tikai pirmajā maijā :D Bet tādus pēterlomus kā Marti, šogad pacēlis, man nav izdevies...reāli neesmu uzrāvies īstajā laikā īstajā vietā, bet visas manas točkas klusē...vai varbūt šamiem žoriks tad, kad manis tur nav


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 27.05.2015, 14:08 | Ziņa # 3254
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Žors bija vakar un būs rīt :D

Es gan vēl neesmu atkodis, bet pamazām apgūstu. Vienīgi derētu vienreiz trāpīt uz razdaču, lai ticība parādās. Savādāk man labam rotiņam daudz lielāka ticība ir un arī rezultāti labāki svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Ceturtdiena, 28.05.2015, 08:40 | Ziņa # 3255
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Nevajadzētu aizmirst par otvodno, it īpaši, ja asars ir pasīvs.


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv