[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 28.08.2014, 08:47 | Ziņa # 3121
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Redz, bij vismaz jutrixam ko samaksāt par īri ja Es laikam sestdien taisos iebraukt Lielupē svilpo


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
copmanis78Datums: Ceturtdiena, 28.08.2014, 20:09 | Ziņa # 3122
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2572
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
parcopi, Forši jums gājis pa copi un loms arī labs. ja
 
copmanis78Datums: Svētdiena, 31.08.2014, 22:55 | Ziņa # 3123
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2572
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Pēc krietna pārtraukuma beidzot tiku pie ūdeņiem.Biju uz vienu purva ezeriņu , doma bija ar maili petrenkāt asarus.Asariem gan bija citas domas,jo tie ne par ko negribēja šodien uzkost maili.Izdevās tik nelielu čupiņu salasīt arašukiem.Pēc piecu stundu copes nolēmu mest mieru,tā kā maiļu spainis tukš,tad nolēmu uzmest aci tuvējā mežmalā kas notiek ar sēnēm.Un izrādās ka ir sēnes,un pa apm 15min pilns spainis ar baravikām.Tā kā forši tika pavadīta svētdiena,laiciņs jau ar šodien bija labs. alus



Pielikumi: 6934112.jpg (130.1 Kb) · 3268277.jpg (234.6 Kb) · 0991600.jpg (152.9 Kb)
 
parcopiDatums: Trešdiena, 03.09.2014, 16:53 | Ziņa # 3124
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vakar tikai trešo reizi sezonā ielaidos ar savu laivu. Kā par brīnumu putekļu sūcējs ar gandrīz neniķojās un varēja normāli braukāt. Braukāju pa Daugavu, nedaudz biju Ķīšezerā un Mīlgrāvja kanālā, visur atradu pa biškucim asarus, bet nekur nebija tā, ka copēja nežēlīgi :D
Anatolijs ar savu laiviņu pa Daugavu padzīvojās un ar atrada asarus, bet maz un izmērs arī pašvaks.
Ezerā kādu pusotru stundu spiningoju mērķtiecīgi tikai līdakas, pa man zināmām vietām - nebija ne uzsitiena! Zandartus speciāli nemeklēju, bet pēdējā vietā Daugavā, kur stāvēju - bija zem laivas pāris zandartcopes un viens piecērtot aizgāja ar visu dzīvo un maili. Moš ar tas nebija zandarts, bet līdaka. Loma ziņā stipri zem vidējā - krastā izvedu 16asarus, vēl tikpat apmēram atlaidu(mazākos), plus kaut kas arī atkabinājās. Lielākais asaris bija kādi 400gr, tas uz dzīvo. Bet es toties beidzot iztestēju savas jaunās gumijas visas, šādu tādu priekštatu esmu guvis par tām un vakar turpināju mācīties dropšota apgūšanu. Kopumā bija tā, ka pārliecinoši uzvarēja rotiņš - uz to noķēru visvairāk asaru. Otrā vietā bija maile, trešā vieta džigam ar ēdamgumijām, bet uz dropšotu noķēru tikai vienu chukle
Bet bija baigi labi, forša brīvdiena uz ūdeņiem sanāca! ja
From September 3, 2014

From September 3, 2014

From September 3, 2014

From September 3, 2014

From September 3, 2014

From September 3, 2014

From September 3, 2014

From September 3, 2014

From September 3, 2014

From September 3, 2014


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
urmaasDatums: Trešdiena, 03.09.2014, 17:01 | Ziņa # 3125
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Aigar. Man pāris dienas atpakaļ Daugavā un tās pietekā A-upē rullēja tikai DeSa ar mākslīgo naktenieku. Ja godīgi tad MJ nemaz nemēģināju. Ķērās tikai asari. ;)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
parcopiDatums: Trešdiena, 03.09.2014, 17:30 | Ziņa # 3126
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Gan jau piešaušu roku arī tai desai. Man gan joprojām visvairāk patīk parastā klasiskā spiningošana, bet par ļaunu jau nenāk daudz maz apgūt citas tehnikas. Sevišķi jau ņem vērā dzīves vietu un kādi ūdeņi ar kādiem dziļumiem ir visapkārt, tad tikai ar mētāšanu vien nepietiek. Gribot negribot bijā jāsāk kādreiz apgūt džigošana(lai gan joprojām es māku tikai vienā veidā to darīt) un tagad palēnām mācos desot. Es jau ņemos tīri savam priekam, man nevajag "baigo" līmeni nevienā copes tehnikā vai veidā :)
Pievērsties kaut kam vienam neesmu gatavs, tāpēc apgūstu no visa pa bikucim. Man sezonā tak jāatrod laiks ir gruntenei, pludam, spiningošanai, pabradāšanai pa kādu foreļupi(vai vnk mazu upīti), copei no krasta, copei no laivas, ziemas cope u.t.t.
Karoče es jau te ūdeni kaut kādu sāku liet :D
Īsāk - ja tieku copēt, tas jau ir super! Ja vēl gadās labs loms, tad divtik super! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
urmaasDatums: Trešdiena, 03.09.2014, 17:41 | Ziņa # 3127
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Ja vēl gadās labs loms, tad divtik super! ja

Lai tā "gadītos" biežāk tad vajag biku kko pamācīties. ;)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
parcopiDatums: Trešdiena, 03.09.2014, 18:45 | Ziņa # 3128
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote urmaas ()
vajag biku kko pamācīties

Jā.....piemēram makšķerēt :D nirga


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Trešdiena, 03.09.2014, 21:40 | Ziņa # 3129
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
urmaas - labāk pastāsti kas tev tie par mākslīgajiem nakteniekiem!
biju šodien jig.lv sapirkos volframa mikumaušus 5,7&10 gr
iepirkās arī viens mazs šūpiņš 3.8 gr. esot laps.
novēroju arī 3 kandidatūras uz mākslīgajiem nakteniekiem, bet nevienu nepaņēmu.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 04.09.2014, 08:58 | Ziņa # 3130
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
man tai pat dienā, kad Aigars kuģoja, trāpijās 3 mēri, bet smuki mēri, no 1.5-2.5. no ezera šķiet zandarts ir jau parāvis pederi, vairs bariem nesanāk uztrāpīties, ja nu vienīgi kādu dienu trāpīties ceļā vēl tiem, kas nāk no Juglas un Baltezeriem, sūdīgi tik, ka pēc darba iebraukt vairs nesanāk, jo dikti jau ātri tumš paliek...tagad tikai brīvdienas.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
urmaasDatums: Ceturtdiena, 04.09.2014, 09:38 | Ziņa # 3131
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote marti ()
bāk pastāsti kas tev tie par mākslīgajiem nakteniekiem!


http://jig.lv/categories/lv/151/name/SLIGONE-7.html


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
martiDatums: Ceturtdiena, 04.09.2014, 11:11 | Ziņa # 3132
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote urmaas ()
http://jig.lv/categories/lv/151/name/SLIGONE-7.html


uz šiem arī lūrēju, bet likās pa daudz lieli raksta

bija tur pat blakus arī tādi bik mazāki un ēdami ar bumbuli astes galā, laikam 5"
tie man simpatizēja. bet tie laikam vairāk parastam džigam - šitie


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 04.09.2014, 13:05 | Ziņa # 3133
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
7" jau tāds normāls naktinieks vien ir :) vismaz tiek vaļā no sīkajiem brīnumiem :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martiDatums: Ceturtdiena, 04.09.2014, 22:54 | Ziņa # 3134
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
kaut kā nekas man uz tiem nakteniekiem šodien netrāpījās. kādas 2-3 copes gan bij, bet kas tas bij hvz.
pamazām pielasīju cepamus asarīšus ar MJ. pašās beigās uztrāpīju uz smuku izmēru razdaču, taču īss bij tas prieks.
saulīte kā aizgāja aiz kokiem tā klusums.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
urmaasDatums: Svētdiena, 07.09.2014, 09:46 | Ziņa # 3135
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote marti ()
kaut kā nekas man uz tiem nakteniekiem šodien netrāpījās. kādas 2-3 copes gan bij, bet kas tas bij hvz.

Uz "nakteniekiem" "nedročī". Tos līgani izšūpā! :)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv