[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: eduks, Zivinens, marti, Bebrs  
Parcopi.lv Forums » Vaļas brīdim » Konkursi » Konkurss "Rudens loms 2013" (Konkurss "Rudens loms2013")
Konkurss "Rudens loms 2013"
martiDatums: Pirmdiena, 04.11.2013, 22:04 | Ziņa # 61
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
līdakas iespaidīgas, taču aiz acīm turēt neizskatās ne smuki ne cienīgi.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
je6kaDatums: Pirmdiena, 04.11.2013, 22:13 | Ziņa # 62
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote marti ()
taču aiz acīm turēt neizskatās ne smuki ne cienīgi.

Aha, to es arī esmu novērojis, īpaši iekš cl.lv foruma... ne Ir tak ļoti daudz citu veidu kā iepozēt ar zivēm :P


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
DROTSDatums: Pirmdiena, 04.11.2013, 22:56 | Ziņa # 63
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 22
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
A ka tad tu turetu sada situacija tas lidakas ......??ja tu tik gudri runa...


abc

Ziņojumu laboja DROTS - Pirmdiena, 04.11.2013, 22:57
 
martiDatums: Pirmdiena, 04.11.2013, 23:40 | Ziņa # 64
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
tādā gadījumā man pat bail iedomāties kur tu to trešo līdaku esi iebāzis
lai vai kā, pieļauju, ka tomēr ir vēl varianti ;)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
je6kaDatums: Otrdiena, 05.11.2013, 00:55 | Ziņa # 65
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote DROTS ()
A ka tad tu turetu sada situacija tas lidakas ......??ja tu tik gudri runa...

Ja šis jautājums man, tad mana atbilde šeit ---> http://www.draugiem.lv/user/554308/gallery/#/gallery/?pid=209137860 un šeit ---- > http://www.draugiem.lv/user/554308/gallery/#/gallery/?pid=324896197

Nesaku ka arī pats saudzīgākais veids kā pozēt ar zivteli, bet nu skats ir biki labāks! ;)


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
DROTSDatums: Otrdiena, 05.11.2013, 08:59 | Ziņa # 66
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 22
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
nevajaga but tev tik samaitatam kads tu tagad esi un tad tewv nebus bails iedomaties kur es to treso iebazis.un ari espried pec sevis...


abc
 
DROTSDatums: Otrdiena, 05.11.2013, 10:04 | Ziņa # 67
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 22
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
a un man ir labs jautajums tu ilgi fantezeji ko atbildet...


abc
 
parcopiDatums: Otrdiena, 05.11.2013, 10:58 | Ziņa # 68
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Foruma noteikumi

II. Uzvedības normas forumā.

Sazināšanās pamatā forumā ir vispārpieņemtās morāles normas un interneta etiķete.
Stingri aizliegts izmantot necenzētos vārdus, lamuvārdus, aizskarošus izteicienus neatkarīgi no tā, kādā veidā un kam tie tika adresēti. Tai skaitā arī burtu aizvietošana ar simboliem.

Kas attiecas uz zivs turēšanu aiz acīm, tad es arī tā nedaru, bet tīri tā iemesla dēļ, ka man nav patīkami bāzt pirkstus zivij acīs, var turēt zem žaudām, vai uz abām rokām, vai fočēt zivi bez sevis.

DROTS - un uz vienkāršu aizrādījumu nav pieņemts uzmest lūpu ;)
Neviens jau Tev nemāca dzīvot, vienkārši paskaties citus variantus un sapratīsi, ka tie ir acīm tīkamāki alus

P.S. Pats esmu saņēmis daudz aizrādījumus par zivju foto ar asinīm, ar dubļiem utt. Tur nav ko apvainties, vienkārši nākamreiz jāmēģina tiešām nobildēt smukāk!


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Otrdiena, 05.11.2013, 11:45 | Ziņa # 69
Grupa: Dzēstās
DROTS,
Līdakas smukas! Es kādreiz arī aiz acīm turēju. Bet tauta nolēma, ka tā nav ētiski. Var jau paņemt savādāk.
Ne asakas turpmāk! :)
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 05.11.2013, 11:55 | Ziņa # 70
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Aigar, beidzot būtu pienācis laiks izdarīt, TO! :D
DROTS
Vecīt, piedod, bet Tavi komentāri neliecina par augstu intelekta līmeni!
P.S
Un tam nav nekāda sakara par zivju turēšanu aiz acīm - pats tā nedaru, bet citiem neaizrādu, bet pēc aizrādījuma nevajag bārstīt sākumskolas gudrības.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 05.11.2013, 18:40 | Ziņa # 71
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote Zivnieks ()
Aigar, beidzot būtu pienācis laiks izdarīt, TO!

Ko, TO? :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Otrdiena, 05.11.2013, 19:31 | Ziņa # 72
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Pats esmu saņēmis daudz aizrādījumus par zivju foto , ar dubļiem



Un muti arī lūdzu visiem nomazgāt pirms bildē zivis Es jau nu gan zivis nemazgāšu ,pazūd visa dubļu garša alus


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
BorodaDatums: Otrdiena, 05.11.2013, 19:56 | Ziņa # 73
Grupa: Dzēstās
Quote J0nis ()
Es jau nu gan zivis nemazgāšu ,pazūd visa dubļu garša

Pēc fotosesijas drīkst gan makšķernieks, gan zivs pieņemt kopēju dubļu vannu, ir lasīts, ka dubļu vannas palīdz atjaunot novecojošos sejas ādu un rada mieru dvēselē. Nu un ne tikai. :D
Man ir gadījies pieņemt šādu vanniņu. :D :D Bez zivs gan, bet acis uzreiz skaidrāk rādīja. :D :D
 
DROTSDatums: Otrdiena, 05.11.2013, 20:05 | Ziņa # 74
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 22
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Nu tagad beigsiet raudat.Nomainiju bildi ja jums tas apmierina..http://parcopi.lv/forum/38-221-4#41804


abc
 
DROTSDatums: Otrdiena, 05.11.2013, 20:09 | Ziņa # 75
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 22
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Nesen ar biju aizgajis uz sapaliem.Viens laga sapals bija ap 1 kg.
Pielikumi: 5301234.jpg (129.9 Kb)


abc
 
Parcopi.lv Forums » Vaļas brīdim » Konkursi » Konkurss "Rudens loms 2013" (Konkurss "Rudens loms2013")
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv