[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: eduks, Zivinens, marti, Bebrs  
Parcopi.lv Forums » Vaļas brīdim » Konkursi » Jauns konkurss "Rudens trofeja" (Jauns konkurss "Rudens trofeja")
Jauns konkurss "Rudens trofeja"
ZivinensDatums: Trešdiena, 02.11.2011, 20:38 | Ziņa # 46
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Šodien biju tuvu lomam ko iesniegt konkursam,sev biju izvirzijis kritēriju ne mazāk pa 5 kg. tad nu šodien tāds kustonis bij piekodies un pieļauju reiz 2 lielāks bet pats noluņiju un nekā....bij ar aculiecinieks ja kas.
 
paganels(pp)Datums: Trešdiena, 02.11.2011, 20:52 | Ziņa # 47
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
O! taada ja nirga


esmu tur,kur neķeras:).
 
ZivinensDatums: Ceturtdiena, 03.11.2011, 10:46 | Ziņa # 48
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Kas tur smieklīgs paganel ?
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 03.11.2011, 12:06 | Ziņa # 49
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Zivinens)
ad nu šodien tāds kustonis bij piekodies un pieļauju reiz 2 lielāks bet pats noluņiju un nekā....

Žēl :(


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivinensDatums: Ceturtdiena, 03.11.2011, 12:38 | Ziņa # 50
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Nekas,svētdien braukšu atkal,bet nu jābūt lielai cūcenei lai tā pati 2 reizes no vietas man paņemtu :)
 
paganels(pp)Datums: Ceturtdiena, 03.11.2011, 22:11 | Ziņa # 51
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Nostaļģija:),vairākus gadus atpakaļ ļoti kuplā kompaškā ,12 ļautiņi,bijām ālandos .Lielākā daļa ar copi uz jūs .Astoņiem, katram līdzi bija 10l šnabsts,ar visām izrietošajām sekām.Turp braucām ar kruīza kuģi no Tallinas 11stundas.Četri,tai skaitā arī es braucām pacopēt.Pēc pirmajām trijām uz borta pavadītajām stundām uzmāc ās šaubas vai mēs pārejos vispār no rīta salasīsim kopā.brīnumainā kārtā kā nu kurš,bet savācās (viens kadrs uz auto klāju devās zeķēs :) ).Bet ne par to ir stāts...viena ekipāža,brīnumi tomēr notiek, bija noķērusi piecinieci.Kamēr atbrauca līdz bāzei ,pieciniece bija kļuvusi par septītnieci,bet atgriežoties Rīgā,par desmitnieci. taada Neuzņem to tik sāpīgi,tā ir tikai zivs.Gan būs cita.


esmu tur,kur neķeras:).
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 03.11.2011, 22:23 | Ziņa # 52
Grupa: Dzēstās
Paganel, es redzēju fragmentu no jūsu pasākuma! Saucās nez kāpēc - Osobennostji russkoi ribalki!:DDDD
 
ZivinensDatums: Ceturtdiena, 03.11.2011, 22:49 | Ziņa # 53
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Paganel,virs 10kg man ir trīs līdaki,lielākā 14,no kurām tālāk peld visas.Ja māc šaubas par zivju tālāko likteni uzprasi adminim,es pret līdakām, esmu īpaši saudzīgs +- 90 procentiem ir lemts sugu turpināt,bet tas nenozīmē ja tikšu pie trofejnieces ka obligāti atlaidīšu,man ir mērķis noķert lielu zivi un vienreiz ar no galvas trofeju uztaisīšu,jau iepriekš man trīsreiz iespēja bija,bet neizmantoju........
 
paganels(pp)Datums: Piektdiena, 04.11.2011, 01:31 | Ziņa # 54
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
zivinens,es ne par ko nešaubos.apbrīnoju tos, kuri uzstāda sev augstus mērķus (mans vecais arī tāds bija).es esmu pretstats,copēju pēc principa-ir ,ir,nav ,nav:),jo neprasa tik daudz laika.vienīgais,ko vēlos,februārī-martā atriebties ašukiem vienā pārreklamētā ezerā par to,ka tiku pamatīgi piesmiets:(.


esmu tur,kur neķeras:).

Ziņojumu laboja paganels(pp) - Piektdiena, 04.11.2011, 01:32
 
ZivinensDatums: Piektdiena, 04.11.2011, 11:25 | Ziņa # 55
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Manā pusē februārī ļoti vāji ar copi,ezeri nelieli un gan jau ka skābekļa maz.Pa ziemu pamatā pa peipi,šoziem doma uz vēdzelēm vairāk pievērsties,tās tur lielas.Daži gadi atpakaļ tautieši 8 kg. vēdzeli bij izvilkuši tur,ja pareizi sapratu tad tas esot ezera rekords.
 
ZelmaDatums: Sestdiena, 05.11.2011, 00:06 | Ziņa # 56
Kurzemniece
Grupa: Savējie
Komentāri: 65
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Kluba Vadiba
Hmm, nekas baigi maktens nav un nebūs ko pieteikt, tāpēc piesaku to ,kas ir.


Pielikumi: 9588701.jpg (236.7 Kb) · 2497375.jpg (190.9 Kb)
 
parcopiDatums: Sestdiena, 05.11.2011, 00:36 | Ziņa # 57
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
A kur apraksts, lai var piešķirt papildu bonusiņu? :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZelmaDatums: Sestdiena, 05.11.2011, 00:47 | Ziņa # 58
Kurzemniece
Grupa: Savējie
Komentāri: 65
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Kluba Vadiba
Lab, aprakstu uzrakstīšu, kad iedvesma uznāks. Netīk par zivīm ne domāt,kur nu vēl rakstit. Pat pie foto ar grūtībām tiku, neviena nezivaina maisiņa nebija pie rokas, pirksti bez ādas unt.t. :D
Rīt vai parīt,bet ne šodien. ;)
 
parcopiDatums: Sestdiena, 05.11.2011, 00:53 | Ziņa # 59
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Man ar šodien atkal rokas savainotas no asaru tīrīšanas pa tumsu :(
Gaidu atskaiti ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 21.11.2011, 11:39 | Ziņa # 60
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
A lai jautrāk, piesaku savu dižo līdaku!


Svaru nezinu, garums 56cm :D Copes apraksts šeit! raksta
Pielikumi: 6786373.jpg (126.3 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Vaļas brīdim » Konkursi » Jauns konkurss "Rudens trofeja" (Jauns konkurss "Rudens trofeja")
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv