[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Vaļas brīdim » Dari pats » Visādas noderīgas lietas (Lietas copes komfortam un atpūtai)
Visādas noderīgas lietas
martiDatums: Ceturtdiena, 19.04.2012, 21:51 | Ziņa # 91
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
šodien lietotāja nazis no CL foruma iespaidā:
"Ja kādam vajag varu pārtaisīt mobīlo kā signalizāciju, tiklīdz kautkas notiek uzreiz zvana, mums ir līdzīgi sataisīti priekš maliķu tīkliem! :D" nazis
izpīpēju kā varētu uztaisīt tās lamatas pats. nazis baigi izlielījās, bet noslēpumu neatklāja kā tādu izgatavot.
un uz jautājumu par cik uztaisīsi tādu, sāka tik lielīties tālāk un atrunājās, ka nemaz nav laika :)
tā arī ciparu nenosauca. tāpēc ķēros pats klāt izpētei. jo man kaut kas laukos šķūnī jāuzstāda, priekš dažiem ķēmiem.
ir tā, ka vecajiem telefoniem pajaucot var pielodēt pie vienas pogas vietas divus vadus:

From March 8, 2012


iepriekš telefonam uz tās pogas jāiestāda ātrais zvans. tas nozīmē to, ka piespiežot un turot taustiņu tiek veikts automātisks zvans uz konkrētu nummuru. jānoņem zvana signāli, vibrozvans - lai ir klusums. jānoņem taustiņu bloķēšanas funkcija, lai nebloķējas.
un tad tik atliek izdomāt lamatas - kādā veidā tie divi vadi tiek savienoti uz kādu brīdi (vismaz pāris sek), lai tiktu izprovocēts ātrais zvans.
ir variants ar knaģi, kurā iespraustas 2 knopkas, pie kurām vadi, bet pa vidu plastikāta izolējoša plāksnīte, kuru izraujot savienojas tie vadi.
ir vēl variants ar pārslēdzošo herkonu. herkons būtībā ir magnētisks slēdzis. ir parasts herkons un pārslēdzošais herkons. viens noņemot magnētu savieno vadus, otrs pretēji - atvieno. atkarīgs kā ierīkosiet lamatas izvēlaties pareizo un aiziet. protams vēlams telefonam strāva caur lādētāju, ja tiek turēts ilgstoši.
ja pāris dienas, tad jau aķītis izvilks tā pat.
mēģināšu uzmeistarot.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
BebrsDatums: Ceturtdiena, 19.04.2012, 22:03 | Ziņa # 92
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Marti
ja
Tik viens mīnuss - telefona aķītis.


Nav bildes- nav zives :D
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 19.04.2012, 23:57 | Ziņa # 93
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Baigi interesantais variants ! ja


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
martiDatums: Piektdiena, 20.04.2012, 10:29 | Ziņa # 94
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
var pielikt arī kaut kur tādu slēdzi kā ledusskapjiem, kas gaismiņu ieslēdz. kā paņem kādu priekšmetu nost, vai durvis atver, tā aiziet zvans draugam.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
spulgitsDatums: Piektdiena, 20.04.2012, 11:12 | Ziņa # 95
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (marti)
var pielikt arī kaut kur tādu slēdzi kā ledusskapjiem, kas gaismiņu ieslēdz. kā paņem kādu priekšmetu nost, vai durvis atver, tā aiziet zvans draugam.

Fiška jau laba bet jātaisa tā lai nostrādā pirms durvju(šķuņa)laušanas,savādāk kamēr naktī draugs uzvilks bikses vērtīgākais būs aiznests. :D


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
martiDatums: Piektdiena, 20.04.2012, 13:32 | Ziņa # 96
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nu šis tam nav domāts. šo es meistarošu laukos šķūnī uzstādīt.
man tur nelūgti viesi nāk un dara blēņas.
tas nekas, ka no visām pusēm man tur radi dzīvo.
nevar jau novaktēt. un uzturas viņi tur nesteidzoties, jo zina, ka darba dienās tur neviens nerādās.
sevišķi rudenī, pavasarī un vasarā. ziemā nelīda jo var redzēt pēdas.
vasarā līda izēst to, kas mums palicis no uzdzīves.
interesanti, ka alu un vīnu neaiztika, bet pilnpienu, papriku, un kompotus gan izrijuši :)
jaunieši tusē. sākumā taisīja tikai jokus un dzina amizieri.
bet vēlāk jau nesmukumi parādījās. apmēram zināmi vainīgie ir, bet pieķerts neviens nav.
sarunāšu ar kaimiņu, lai pēc zvana noiet ar bīsi pabiedēt.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
spulgitsDatums: Piektdiena, 20.04.2012, 13:51 | Ziņa # 97
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (marti)
nu šis tam nav domāts. šo es meistarošu laukos šķūnī uzstādīt.
man tur nelūgti viesi nāk un dara blēņas.

Viss Ok.Galvenais lai izdodās.


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
urmaasDatums: Piektdiena, 20.04.2012, 14:52 | Ziņa # 98
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Marti
Pieslēdz tos divus vadiņus pie gala slēdža slēgtajiem kontaktiem.Tik vēlams galaslēdzīti ar atsperes tipa slēdzēju.Tas ja vējš durvis purinās,lai teļepons nezvana n-tās reizes.Galaslēdža cena latgalītē ir ~1,5Ls.
ja svilpo


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
MārisDatums: Piektdiena, 20.04.2012, 22:04 | Ziņa # 99
Grupa: Moderatori
Komentāri: 313
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Marti, man patīk tavs domu gājiens un praktiskie risinājumi :)


I don't care who your father is... don't walk on the water while i'm fishing!!!
 
martiDatums: Sestdiena, 21.04.2012, 20:43 | Ziņa # 100
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
šodien patalkoju savā garāžā pie krūmu restorāna ;)

sāku ar vienu būtisku detaļu

From picnicbox


tad ievietoju jau iepriekš sagatavoto karotīšu/nazīšu/dakšiņu turētāju un sāku iekniedēt no ārpuses iekšējo dalījumu

From picnicbox


un tad jau viss gatavs! sāku labiekārtot

From picnicbox


From picnicbox


From picnicbox


From picnicbox


From picnicbox


From picnicbox


vēl beigās notūnēju zemāku bortu vēja aizsarga bundžai, lai katliņam nav rokturi jāzāģē nost un tas sasniedz degļa virsmu. tad arī pannā saturu vieglāk apmaisīt. tagad tik viss jāizmazgā un jādodās uz krūmiem ēst :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Sestdiena, 21.04.2012, 21:11 | Ziņa # 101
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Cik sver kaste ar visu kas iekšā? Mašīnā viens iecelt vari? :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Sestdiena, 21.04.2012, 21:13 | Ziņa # 102
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
varu iecelt. cik sver nezinu. tāpēc ir riteņi. aizvelku līdz mašīnai, sapūšu vaigos un ieceļu.
viegla, protams nav.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
J0nisDatums: Sestdiena, 21.04.2012, 21:43 | Ziņa # 103
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (marti)
sapūšu vaigos un ieceļu.
viegla, protams nav.
a kur vieta lomam ????


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
martiDatums: Sestdiena, 21.04.2012, 21:48 | Ziņa # 104
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nu tu gan joni laid... kur kur - vēderā!


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Sestdiena, 21.04.2012, 23:40 | Ziņa # 105
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Kaste super, bet kad tādu ieceļ bagažniekā(ne bez pūlēm), kur paliek vieta kātiem, un citām copei nepieciešamām lietām :D
Bet nu cepuri nost par tādu kasti! hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Vaļas brīdim » Dari pats » Visādas noderīgas lietas (Lietas copes komfortam un atpūtai)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv