[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » Pļāpātava (Vieta, kur tāpat papļāpāt par makšķerēšanas lietām :))
Pļāpātava
parcopiDatums: Otrdiena, 10.01.2017, 19:58 | Ziņa # 9841
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Paldies! Šodien jau ir bik labāk. Ziežu ar ziedi kaut kādu ar bišu indi un sāk atlaist! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Otrdiena, 10.01.2017, 20:25 | Ziņa # 9842
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Paldies! Šodien jau ir bik labāk. Ziežu ar ziedi kaut kādu ar bišu indi un sāk atlaist! ja

Man ar Voltaren ziede stāv mājās. Gadās jau ar to ričāgu visādi un vecums ar vairs nav 18... :D Kādreiz kaut ko jāapsmērē. :D
 
BorodaDatums: Trešdiena, 11.01.2017, 18:23 | Ziņa # 9843
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Šodien ričuks bik atteica. Uz priekšu vēl gāja (ar maza traktoriņa troksni). Atpakaļ pagriezt pedāļus nesanāca, plus vēl pakaļējās bremzes, ātrumi ar neslēdzas utt. laikam vainīgi laika apstākļi sāls/smilts maisījuma izskatā. Nu neko - atdevu servisa puikām labot. Solīja uz next nedēļu, bet teicu, ka es bez vello kā tante bez tramvaja. Mošk rīt sačinīs. :) Nu nekādi nespēju iedomāties, ka tik smukā laikā -6, -8C es neripinos....
Viss kopā prasās pēc otra vellapēda iegādes. Viens ziemai, otrs vasarai. Tā kā mums parasti ziema pāriet vasarā ar pavisam nelielu pavasara piedalīšanos un vasara ziemā tāpat, tad pietiks ar diviem ričāgiem.


Ziņojumu laboja Boroda - Trešdiena, 11.01.2017, 18:26
 
urmaasDatums: Piektdiena, 13.01.2017, 20:57 | Ziņa # 9844
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Tos vellapēdistus vajadzētu slānīt bez žēlastības. Tenterē pa priekšu ka neapbraukt ne apiet. Atraduši "piemērotāko" gadalaiku izklaidēm. nene


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
parcopiDatums: Sestdiena, 14.01.2017, 17:37 | Ziņa # 9845
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Mežā smuki tagad!






Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Svētdiena, 15.01.2017, 14:55 | Ziņa # 9846
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote urmaas ()
Tos vellapēdistus vajadzētu slānīt bez žēlastības. Tenterē pa priekšu ka neapbraukt ne apiet. Atraduši "piemērotāko" gadalaiku izklaidēm. nene

Kāpēc? Arī manam vellapēdam ir pēc līdzības ar autiņu - ziemas radžotās riepas uzliktas. Pa Rīgas ielām braucu ar vidējo ātrumu ap 16-17 km/h. Vai Tu ar autiņu šādu vidējo ātrumu sastrēgumstundās daudz pārsniedz? :D
Nez vai. Tev tik uzgāzēt pie zaļās, un nobremzēt pie sarkanā. Bet vello ripo vienmērīgi. Nu idiotus, kas necieš velosipēdistus esmu sastapis. Vienai kūkai sānu bik pabojāju spešl (pie auss tāfele -vēl mēģina braukt). Ar priekšējo šipeni nedaudz pastrādāju. :D :D
Cienīsim viens otru, tad būs labi. :)


Ziņojumu laboja Boroda - Svētdiena, 15.01.2017, 15:00
 
urmaasDatums: Pirmdiena, 16.01.2017, 07:05 | Ziņa # 9847
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Armand. Ziemas laikā ieraugot metrapoles ielās velosipēdistu vienkārši h...ju. Nu kā, tik nejēdzīgā daudzumā, var "garšot sāls"??? Ieraugot kādu no divripuļu minamo savienības, es ar lielu līkumu mēģinu šamos apbraukt-dzīves pieredze. Tāpēc ziemā jūs nevēlos uz ceļiem redzēt un kā sugu tikai pieciešu.


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
Koka_KlucisDatums: Pirmdiena, 16.01.2017, 13:00 | Ziņa # 9848
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Ziemā ir nedaudz ekstrēma padarīšana ar velo, bet tas dēļ tā, ka nav sakārtota infrastruktūra riteņbraucējiem! svilpo


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
AlbertsDatums: Pirmdiena, 16.01.2017, 14:11 | Ziņa # 9849
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 492
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Ir īpatnēji un kaitinoši riteņbraucēji. Tāpat tādi sastopami ir arī autovadītāji...... svilpo


Vienmēr uzklausi arī citu viedokli.
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 16.01.2017, 14:45 | Ziņa # 9850
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Par cik pats esmu abās frontēs(pēdējās ziemas gan ar velo nebraucu), tad mēģinu saprast un iejusties situācijās, kuras gadās. Bet piekrītu Borodam un Albertam, ka mudazvonu netrūkst arī autobraucēju rindās. Un ir tiešām reti kaitinoši riteņbraucēji, kuriem prasās uzšaut! raksta


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 16.01.2017, 15:03 | Ziņa # 9851
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Šis ir tāds baigi tricky, bet vairāk pievienošos urmaasam. Un ne tādēļ, ka man būtu kkas pret riteņbraukšanu, bet pret apstākļiem un to kādi ziemā ir ceļu stāvokļi. Riepas utt, tas viss ir skaisti, BET, šobrīd ir daudz ielas, kuras ir palikušas "šaurākas" sastumto sniega kupenu dēļ, kā rezultātā pa ielu braucošs riteņbraucējs, autovadītājam ielu sašaurina tik daudz, ka droši pabraukt garām riteņbraucējam, nenotaranējot pretējo joslu ir neiespējami, nākas dot pa bremzēm, kas nebūt nav feini. Īpaši ar šito saskāros, kur ir bruģis (lasi grubuļaina slidotava). Un nedod Dievs, ja šādi braucošu riteņbraucēju pašu sametīs un attapsies vēkšpēdus, brīdī kad ir intensīva satiksme. Man nekas nav pret riteņbraucējiem, bet nu sniegotos laikapstākļos laikam tiešām uz ielām man viņus nepatīk redzēt (nerunāju par ietvēm vtml vietām, kur viņi satiksmi nekādi netraucē)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
urmaasDatums: Pirmdiena, 16.01.2017, 17:24 | Ziņa # 9852
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote Zivnieks ()
(nerunāju par ietvēm vtml vietām, kur viņi satiksmi nekādi netraucē)

Tieši tā. :) Ja urlakovieši vēl izdomās dēļ vellapēdu minējiem sašaurināt brīvībeni, tad sory. Vienu laiku jau bij par šo jautājiens pacēlies. Autiņus ielas malā novietot nedrīkst, jo traucējot sabiedriskajiem, bet vellapēdu celiņš tam netraucēšot! Nu i napig tādu politiku.


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 16.01.2017, 18:04 | Ziņa # 9853
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vot tās velojoslas uz braucamās daļas Rīgas centrā, man ar nepatīk! Kaut arī pats esmu aktīvs riteņbraucējs pavasara-rudens sezonā. Tā vietā, lai celtu jaunus veloceliņus, samazina braucamo daļu jau tā sliktajiem ceļiem ne


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Pirmdiena, 16.01.2017, 19:02 | Ziņa # 9854
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es esmu vairāk auto braucējs nekā riteņbraucējs.
vasarā man patīk ar ričuku pabraukt, bet kad paliek vēss, tad gan vairs nē.
mana pieredze uz ceļiem ir tāda, ka ĻOTI daudz vairāk kaitina šausmīgi daudz debili autovadītāji.
īpaši grūti iet ar pagriezienu rādīšanu. ieslēdz pagriezienu post factum, vai neieslēdz vispār...
kaitinošu velosipēdistu pat neatceros. sevišķi ziemas periodā.
alus


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 16.01.2017, 20:21 | Ziņa # 9855
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Nu re,maza diskusija izcēlās. Arī labi. :) Es, protams, cenšos pa ielām nebraukt. Neesmu velokurjers (tie mauc uz nebēdu pa visām ielām). Braucu pa veloceliņiem, ietvēm, kas nav tīrītas, pa parkiem utt...nu bet ir daži ielu posmi, kur tomēr izbraucu uz braucamās daļas, jo praktiski nav variantu... Rādu pat pagriezienus ar izstieptu roku... nu ir tie autobraucēji (daži, protams) idioti.. rādu pagriezienu, bet vng nomočīs pusmetru priekšā... un noliks pa mēmajiem.
Bet ir jau labi.
Tā ka jāsadzīvo vien būs.
 
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » Pļāpātava (Vieta, kur tāpat papļāpāt par makšķerēšanas lietām :))
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv