[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » Pļāpātava (Vieta, kur tāpat papļāpāt par makšķerēšanas lietām :))
Pļāpātava
parcopiDatums: Otrdiena, 01.11.2016, 17:39 | Ziņa # 9721
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nezinu kā citiem, bet man uz šādām lietām rokas neaug no pareizās vietas! :D
Sienas arī šķības, kā zaru būdiņai
Vienu vārdu sakot, šī laikam bija pirmā un visticamāk pēdējā reize, kad uzņēmos šādu marazmu. Visa diena sačakarēta un pat vēl nepabeidzu, palika vienu strīpu aizšpaktelēt un notīrīt flīzes. Lielumu noņēmu, bet tagad negribās berzt tā kārtīgi, ka neizkustās no vietas. Man trīs izkrita, kad biju jau visu salīmējis! :D
Ielīmēju atpakaļ ar silikona līmi, tagad it kā viss ok. Bet nu rokas atmazgāt nevar. Flīzes netīras, vanna natīra, pats netīrs....teikšu jums godīgi - nu i nafig! dance
Reku foto atskaite secībā:
- kā bija
- siena sagatavota gruntij
- gruntēšana
- flīzes aug
- gadrīz gatavs. Vēl tīrīšanas darbi un nedaudz špaktelēšanas. Gan jau ielikšu bildi rīt vakarā, kad pabeigšu šito marazamu! svilpo
















Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Otrdiena, 01.11.2016, 19:57 | Ziņa # 9722
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Principā tagad vēsu paskatoties viss ir ok. Visu prātu jauca tā šķībā siena, kas ir pat sfēriska! svilpo
Nu un bik nepareizi laikam līmi iejaucu, ka trīs flīzes pēc tam nogāja nost un bija jāsēdina uz silikona līmes. Nu un baigi ķēpīgi es to visu izdarīju.....
Otrreiz jau būtu vieglāk un nekā mega grūta jau tur nav, bet uz tāds sienas es vai kādreiz vēl gribēšu līmēt flīzes! :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
urmaasDatums: Otrdiena, 01.11.2016, 20:20 | Ziņa # 9723
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Mans domāt, ka pirms vajadzēja uzlīmēt reģipsi un pēčāk flīzes. :)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
BorodaDatums: Otrdiena, 01.11.2016, 20:22 | Ziņa # 9724
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Nesatraucies, būs labi. Es savas pirmās flīzes liku uz PVA līmes un cementa maisījumu. Tas bij sen - 80-tajos. Tolaik nebija flīžu līmes katra gaumei nopērkamas, nemaz nerunājot par šuvotāju. Krustiņu vietā stikla lauskas. Stikls vismaz bij gan 3mm, gan 4mm. Labs izmērs. Un zin, sanāca pat labi, kaut siena arī bija spirālveidīga. :) Un neviena flīze nenokrita turpmākajos gados padsmit. :)
 
BorodaDatums: Otrdiena, 01.11.2016, 20:24 | Ziņa # 9725
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote urmaas ()
Mans domāt, ka pirms vajadzēja uzlīmēt reģipsi un pēčāk flīzes. :)

Nu to jau tik uz vietas var novērtēt. Ja tā jau maza telpa, tad reģipsis uz karkasa vēl sašaurinās. Un reģipsi līmēt var tik uz nosacīti taisnas plaknes.
 
urmaasDatums: Otrdiena, 01.11.2016, 20:40 | Ziņa # 9726
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote Boroda ()
Un reģipsi līmēt var tik uz nosacīti taisnas plaknes.

Flīzes līmēt uz taisnas plaknes ir vieglāk utt. :)
Bet ko ta nu vairs. Flīzes jau salīmētas. :)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
BorodaDatums: Otrdiena, 01.11.2016, 20:56 | Ziņa # 9727
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote urmaas ()
Flīzes līmēt uz taisnas plaknes ir vieglāk utt. :)

Tad tā jau ir bauda! :)
 
urmaasDatums: Otrdiena, 01.11.2016, 21:14 | Ziņa # 9728
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote Boroda ()
Tad tā jau ir bauda!

Tu gribi pateikt, ka Aigaram patīk "sekasa"? :D


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
BorodaDatums: Otrdiena, 01.11.2016, 21:21 | Ziņa # 9729
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote urmaas ()
Tu gribi pateikt, ka Aigaram patīk "sekasa"? :D

Urmaas, Tev tik viena doma galvā :D
 
martins_Datums: Otrdiena, 01.11.2016, 21:48 | Ziņa # 9730
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Tad jau prasījās to sienu vai nu, kā Urmaass saka ar reģipsi, vai ar apmetumu izlīdzināt. Šitās padomju sienas ir "lieliskas". pats nupat 10 kvadrātu istabā iztērēju trīspadsmi 30kg maišukus apmetuma lai sienas izlīdzinātu, nu nepatīk man reģipsis...


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
J0nisDatums: Trešdiena, 02.11.2016, 09:47 | Ziņa # 9731
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote Boroda ()
Es savas pirmās flīzes liku uz PVA līmes un cementa maisījumu.

Nu tanīs laikos līmes dažādībai tiešām bija liela izdoma,es esmu līmējis ar eļļas krāsas un cementa maisījumu. Un ar bij pa pirmo.tikai tad kad vajadzēja dabūt viņas nost ,tad gan bija sūdi :)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
BorodaDatums: Trešdiena, 02.11.2016, 21:16 | Ziņa # 9732
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote J0nis ()
Nu tanīs laikos līmes dažādībai tiešām bija liela izdoma,es esmu līmējis ar eļļas krāsas un cementa maisījumu. Un ar bij pa pirmo.tikai tad kad vajadzēja dabūt viņas nost ,tad gan bija sūdi :)

Jā, tas bija vēl viens variants. Stāvēja klāt un nost ņegugu... Bet man tika daudz PVA līmes, tāpēc izvēlējos šādu variantu. Uh, tajos laikos, ko dabūja, ar to arī līmēja. :D
 
BorodaDatums: Trešdiena, 02.11.2016, 21:25 | Ziņa # 9733
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote martins_ ()
Tad jau prasījās to sienu vai nu, kā Urmaass saka ar reģipsi, vai ar apmetumu izlīdzināt. Šitās padomju sienas ir "lieliskas". pats nupat 10 kvadrātu istabā iztērēju trīspadsmi 30kg maišukus apmetuma lai sienas izlīdzinātu, nu nepatīk man reģipsis...

Tev jāveic aprēķini, vai tie 13x30 kg neietekmēs visas ēkas nesošo konstrukciju nestspēju. Un ja daudzdzīvokļu nams, katrs dzīvokļa īpašnieks piemet katrai istabai pa 13x30 kg? Un daži uz savu galvu izjauc nesošās konstrukcijas? Vai dī, kas var notkt. Fasādes paneļi nobrauks lejā, traumēs visu paneļmāju, tālāk jau domino efekts... Vot no tā man bail.
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 03.11.2016, 16:22 | Ziņa # 9734
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Gan jau viss ir un būs čikiniekā! ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 03.11.2016, 16:53 | Ziņa # 9735
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu šis darbiņš ar pabeigts. Nav tik labi, kā ja būtu spečuks taisījis, bet kā ir - tā ir! Vismaz paša darbs/nedarbs :D
Paliek vēl tikai griestus un sienu nokrāsot un vsjo. Vairāk nekādus remontus(pat ļoti maziņus, kā bija sākumā arī domāts) es negribu ne redzēt, ne dzirdēt! svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » Pļāpātava (Vieta, kur tāpat papļāpāt par makšķerēšanas lietām :))
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv