[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » 5. parcopi.lv salidojums! (5. parcopi.lv salidojums!)
5. parcopi.lv salidojums!
RaichaDatums: Pirmdiena, 28.05.2012, 21:19 | Ziņa # 46
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Pēc pieredzes no iepriekšējiem četriem salidojumiem un arī no cita veida pasākumiem. Jo tuvāk pasākumam, jo vairāk cilvēku atsakās, kaut sākumā daudzi ir braucēji :)


man jau no sakma bija saubigi vai tiksu a tagad vel saubigak izskatas :(
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 28.05.2012, 21:28 | Ziņa # 47
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Raicha)
man jau no sakma bija saubigi vai tiksu a tagad vel saubigak izskatas

Žēl.


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Pirmdiena, 28.05.2012, 21:30 | Ziņa # 48
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
J0ni - Tev tā nojume būs līdz? Sola lietu :)


Būš,būs ,nedaudz esmu saķīlējis pēc pēdējā brauciena. Gan jau atkal izturēs :)
Quote (ljubitex)
kāds zin cik tālu tur auto vajadzēs novietot?


Auto var atstāt pie pašas telts vai otrādi :D Karoče kaut vai zem manas nojumes, jumts būs galdiņa vietā svilpo


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
paganels(pp)Datums: Pirmdiena, 28.05.2012, 21:48 | Ziņa # 49
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Jā,es arī labprāt piedalītos, tik galīgi nesanāk,jaunākajam skuķim dārziņā izlaidums.Ceru,ka sanāks rudenī.


esmu tur,kur neķeras:).

Ziņojumu laboja paganels(pp) - Pirmdiena, 28.05.2012, 21:49
 
ljubitexDatums: Pirmdiena, 28.05.2012, 21:55 | Ziņa # 50
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (J0nis)
Auto var atstāt pie pašas telts vai otrādi

Jūni,tu mani ļoti iepriecināji plaude jo,ja būs vēsa nakts,negribās sīko likt teltī....Un par to galdiņu..ja nu vienīgi uz kapota-mums nedaudz lielāka mašīna tagad


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
J0nisDatums: Pirmdiena, 28.05.2012, 22:11 | Ziņa # 51
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (ljubitex)
ja nu vienīgi uz kapota-mums nedaudz lielāka mašīna tagad


Domāju tad otrā dienā to vairs nepielaist :D


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
ljubitexDatums: Pirmdiena, 28.05.2012, 22:16 | Ziņa # 52
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (J0nis)
Domāju tad otrā dienā to vairs nepielaist

uj,to gan nevajag...es jau tagad baidos ka tik ar viņu nedēļas laikā nekas nenotiek...gribās pie jaunām bildēm tikt ar tik foršu kompāniju


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
dadziicDatums: Pirmdiena, 28.05.2012, 22:37 | Ziņa # 53
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Tad vēl Chominsh, Boroda, Jutrix, Spridzeklis....tie ir tie, kas toč būs.

svilpo Ja drīkstu traucēt, tad es ar' būšu, 99,9%. Nu tas tik pat kā TOČ


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work


Ziņojumu laboja dadziic - Pirmdiena, 28.05.2012, 22:44
 
dadziicDatums: Pirmdiena, 28.05.2012, 22:49 | Ziņa # 54
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Tikai ir viens BET - izskatās, ka braukšu viens, un laika apstākļu spiests tikai sestdienas rītā.
Laivu mērkšu ūdenī pie Jelgavas pils. Vai maz būtu kāds, kurš varētu manu telti ar laivas ratiem aizmugurē pārbraukt uz pasākuma norises vietu? Bīties nevajag - pārnesumkārba automātiska un tehniskā apskate arī vēl spēkā. :D


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 28.05.2012, 22:52 | Ziņa # 55
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (dadziic)
Ja drīkstu traucēt, tad es ar' būšu, 99,9%. Nu tas tik pat kā TOČ

ja
Quote (dadziic)
Vai maz būtu kāds, kurš varētu manu telti ar laivas ratiem aizmugurē pārbraukt uz pasākuma norises vietu?

Gan šoferi atradīsim :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
spulgitsDatums: Pirmdiena, 28.05.2012, 23:09 | Ziņa # 56
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Un kam ir vislielākais katliņš? Atzīstās

Ja vēl vajag katlu,tad varu iedot.Tilpums aptuveni spainis+-. raksta


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
martiDatums: Pirmdiena, 28.05.2012, 23:14 | Ziņa # 57
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es ar pasēju.
mani sieva pametusi uz laiciņu vienu ar diviem bērniem un pirmdien jābūt jau plenērā ar jaunām meitenēm :)
nedēļas nogalē vedu bērnus uz laukiem pie muteres un tur mani vēl gaida lauku darbi.
jūlija vidū engurē gan būšu par 100%


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
nor4aDatums: Otrdiena, 29.05.2012, 09:26 | Ziņa # 58
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 5
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
sveiciens-visiem!!Vieta ir laba un populāra ,par to paši pārliecināsies,kad onkuļi ar dzipiem vedīs suņus peldināt.Ja kas tad jūs no FRG vai Zhukovkas sapratīs ka esat no pareizā rajona un savi pasažieri.Par iebraukšanu ar zemām grīdām autiņi -uzmanīgi,var noraut karteri pēc pavasara vimbeniekiem.Var droši orentēties uz asari ,tas ganās pie transformātora kastes,to redzēsiet pāri upei.Kas uz līni pasēdēt var Iecavā ko pamēģinat ,kas pie Ievas tas no uju sateces vietas ir 200 metri uz Jelgavas pusi var mēģināt breksi no krasta dabūt,līdakas var provēt pie sarkano ķieģeļu mājas/ceplis/tur ir bedres ,sapratīsiet pēc laivu daudzuma,kustība kā brīvības ielā.Inspekcija būs 100%,jo netālu laivu piestātne,kur dzeki uzpilda degvielu.Odu tanī posma daudz ,tāpat var ganīties govis-skatās kur ceļ teltis-var būt mīnēts.
Labu copi visiem-nēsiet cūkmeni.
Istenībā tauta pareizi saka uz Jūliju būtu kā reize,tagad var sanākt vairāk drope nekā cope.
 
ljubitexDatums: Otrdiena, 29.05.2012, 09:59 | Ziņa # 59
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
nu gan iepriecināji!


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
dadziicDatums: Otrdiena, 29.05.2012, 10:55 | Ziņa # 60
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (nor4a)
kad onkuļi ar dzipiem vedīs suņus peldināt

ljubitex, savu Reksi obligāti paņem līdzi, citādi ies plāni!


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » 5. parcopi.lv salidojums! (5. parcopi.lv salidojums!)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv