[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks, marti  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Sacensības (Informācija par dažādām sacensībām makšķerēšanā)
Sacensības
ZivinensDatums: Ceturtdiena, 26.01.2012, 14:47 | Ziņa # 226
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Arī pie mīnus 30 ir atpūta,tik biku skarbāka:))))) Bet kā jau Urmaas teica,regulāri dzīvojoties skarbos apstākļos pierod un ir po.Lielākais laikam -34 esmu copējis un vējš bij patsmit metri sekundē,no 7 veču kompānijas kādas pirmās 2-3 stundas 2 tik copējām,pēc tam vēl 3 pievienojās,bet 2 tā arī neuzgāja uz ledus. :)
 
martiDatums: Ceturtdiena, 26.01.2012, 14:52 | Ziņa # 227
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
lielā aukstumā viens pluss ir ja motilis nav uz āķa jāliek un otrs - ja neķeras :)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
kreisaisDatums: Ceturtdiena, 26.01.2012, 16:05 | Ziņa # 228
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Ne asakas visiem sestdien! ;)


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 26.01.2012, 16:39 | Ziņa # 229
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (eduks)
Ar tādu niku Tev vajadzētu pat -30 palekdamies pa ledu ņemties

:D ja


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 26.01.2012, 19:58 | Ziņa # 230
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Kādam nav precīzi elektroniskie svari, ko varētu izmantot sacensībās?

Nezinu cik precīzi ,bet ir .
Quote (parcopi)
Vai es varu rēķināties ar dalības naudiņu no tiem, kas piedalās?

Bet protams !!! Nestreso,nav jau balvas galvenais .


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 26.01.2012, 20:42 | Ziņa # 231
Grupa: Dzēstās
Es dalības naudiņu labprāt iesniegtu tā teikt uz vietām. Protams, ja tā var. :)
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 26.01.2012, 20:49 | Ziņa # 232
Grupa: Dzēstās
Es atradu mājās vienu balansieri. Tas gan bij brīnums. :D Un nopirku vienu Šilova bļitku ar visu trade marku virsū. Un vēl drošībai rīt nopirkšu motili. Es jau tagad saku, ka piedalos ārpus kārtas. Tas ir tā teikt - za kompaņiju. :D Ja man uz bļitkas 20 min. laikā nekā nebūs, tad.... :D
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 26.01.2012, 21:04 | Ziņa # 233
Grupa: Dzēstās


Nu tad visiem labu copi sestdien. :)
Pielikumi: 6119854.jpg (215.5 Kb)
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 26.01.2012, 21:21 | Ziņa # 234
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pieteicās vēl viena komanda, ja tie nav tie paši, kas jau e-pastā bija pieteikušies! ja
Man te ienāca prātā tāda doma, ka ja laika apstākļi būs dikti nekomfortabli, tad sacensību laiku saīsināsim ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 26.01.2012, 21:55 | Ziņa # 235
Grupa: Dzēstās
Saīsinās vēl jau tā mazās 4 stundiņas???? :D Nu tad jau....pirmā vieta 3 zivis, otrā vieta 1 zive, trešā, dalītā vieta. Pārējiem dalībniekiem. :D :D
 
martiDatums: Ceturtdiena, 26.01.2012, 21:57 | Ziņa # 236
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
manis pēc par to balvu naudu var nopirkt priekš visiem pīrāgus un balzāmiņu ar karstu tēju :)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
eduksDatums: Ceturtdiena, 26.01.2012, 21:59 | Ziņa # 237
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Man te ienāca prātā tāda doma, ka ja laika apstākļi būs dikti nekomfortabli, tad sacensību laiku saīsināsim ;)

Da bļin pie jiusim tie laika apstākļi būs "bezmetežnoje čajepiteje" salīdzinot ar miusim, bet es tāpat maukšu uz visu dienu zivīs :) - 4 stundas nu gan vajadzētu izturēt ;) ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 26.01.2012, 22:02 | Ziņa # 238
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Da labi nestresojiet, ja vajadzēs, tad visu pasākumu arī var pagarināt :D

Par naudām gan tiksim uz vietas skaidrībā, šo to sagādāšu arī no savas puses un no iemaksātajām naudām :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
mlg2Datums: Ceturtdiena, 26.01.2012, 22:09 | Ziņa # 239
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 119
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Quote (urmaas)
.Pie tāda sala,kā sola - iespējams ka nebūšu.

ni ko,tad Tev jāgaida 3 februaris,tad jau + sola


kam tici,tas ir
 
urmaasDatums: Ceturtdiena, 26.01.2012, 22:11 | Ziņa # 240
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Salā jebkurai vielai,pat šķidrumam,ir tendence sabiezēt.Skatieties ka balzāmiņu nesanāk ēst ar karotēm! svilpo


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Sacensības (Informācija par dažādām sacensībām makšķerēšanā)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv