[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks, marti  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Sacensības (Informācija par dažādām sacensībām makšķerēšanā)
Sacensības
jutrixDatums: Ceturtdiena, 26.01.2012, 00:37 | Ziņa # 211
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Uz vietas visi būs jāsadala komandās, kas nav paši saorganizējušies

bet varbūt cilvēki labāk vēlas sacensties individuāli?! svilpo


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 26.01.2012, 00:38 | Ziņa # 212
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Būs interesantāk, ja sadalīs pa komandām. Vērtējums jau iet gan individuāli, gan komandām ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 26.01.2012, 00:39 | Ziņa # 213
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es
mani ziemas cope nesaista un nav inventāra priekš tās nene


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 26.01.2012, 00:43 | Ziņa # 214
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (jutrix)
es

E Tev gan nene
Tu esi žūrijas komisijā un pēc tam :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Ceturtdiena, 26.01.2012, 00:44 | Ziņa # 215
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es nevarēs, man būs jābūt pie stūres.
nu vismaz beigās nē toč :)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 26.01.2012, 01:00 | Ziņa # 216
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Tu esi žūrijas komisijā un pēc tam

nu labi, labi, bet ja būs riktīgi mīnusi tad pakluso tāpat cepumā iegrābšos :) svilpo


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 26.01.2012, 10:24 | Ziņa # 217
Grupa: Dzēstās
Labrīt! Viss ir forši, bet man nau neviena bļitka, jo ziemā izmantoju vienmēr dabīgo ēsmu. :( Būs laikam kāds pārītis jāiepērk, bet nav ne jausmas kādas ir topā. :)
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 26.01.2012, 10:35 | Ziņa # 218
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
bet nav ne jausmas kādas ir topā.

Nezinu kā citiem, bet man Vecdaugavā divas iepriekšējās ziemas ļoti labi strādāja šāda tipa nelielas bļitkiņas! Pie kam gandrīz vienmēr es ar bļitku biju rezultatīvāks par Anatoliju, kurš pārsvarā ar mormeni darbojās :) Lomu izmēri gan nav mega, bet līdz 300gr reizēm trāpās :)




Pielikumi: 8546728.jpg (22.4 Kb) · 1015526.jpg (40.4 Kb) · 0461220.jpg (88.2 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 26.01.2012, 11:06 | Ziņa # 219
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tā, man ir divi jautājumi:
- Kādam nav precīzi elektroniskie svari, ko varētu izmantot sacensībās?
- Vai es varu rēķināties ar dalības naudiņu no tiem, kas piedalās? Savādāk es iztērēšu privātos līdzekļus, bet atpakaļ nesaņemšu. Tas protams der, bet tad balvas būs nedaudz citas, nekā ja visi sametās. Pagaidām samaksājuši ir divi :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
urmaasDatums: Ceturtdiena, 26.01.2012, 11:17 | Ziņa # 220
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Aigars
Savulaik ar čomiem rīkojot mini sacensības sametām naudiņu kopējā kasē.Pēc mačiem naudiņa tika sadalīta attiecīgi ieņemtajai vietai trijniekā.Parasti trešās vietas ieguvējam atmaksājās copes pasākums.Pirmā un otrā vieta jau kko vinnēja.:))


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 26.01.2012, 11:17 | Ziņa # 221
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Boroda
paķer Salmo Nr1 un Salmo Nr2 ar vienu ielodēto āķi - zelta un kapara krāsā...Būsi pirmais čalis pagastā :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
urmaasDatums: Ceturtdiena, 26.01.2012, 11:20 | Ziņa # 222
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
p.s.Pie tāda sala,kā sola - iespējams ka nebūšu.


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 26.01.2012, 11:31 | Ziņa # 223
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (urmaas)
Pie tāda sala,kā sola - iespējams ka nebūšu.

Sola tak apmēram -7-12 kas tad tas par salu? :D
Esmu bijis arī pie -27, galvenais, lai vējš nepūš :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
eduksDatums: Ceturtdiena, 26.01.2012, 11:49 | Ziņa # 224
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (urmaas)
p.s.Pie tāda sala,kā sola - iespējams ka nebūšu.

Ar tādu niku Tev vajadzētu pat -30 palekdamies pa ledu ņemties ;) :D ! ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
urmaasDatums: Ceturtdiena, 26.01.2012, 14:23 | Ziņa # 225
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (eduks)
Ar tādu niku Tev vajadzētu pat -30 palekdamies pa ledu ņemties ! ...


Cope ir atpūta.Tad kad pa Peipusu caurām ziemām dzīvojos,tad gan bij po!
:)))


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Sacensības (Informācija par dažādām sacensībām makšķerēšanā)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv