[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks, marti  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Salidojumi (Tēma, kurā organizēt kopīgus foruma dalībnieku salidojumus)
Salidojumi
ljubitexDatums: Piektdiena, 11.05.2012, 13:12 | Ziņa # 241
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
mēģināšu


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
parcopiDatums: Piektdiena, 11.05.2012, 14:17 | Ziņa # 242
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu tad maucam uz to Lielupi? Var cept salidojuma plānu? doma


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Piektdiena, 11.05.2012, 14:40 | Ziņa # 243
Grupa: Dzēstās
Es par. Un kur ta citi liksies? :D
 
AnatolijsDatums: Piektdiena, 11.05.2012, 14:44 | Ziņa # 244
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Iespējams piedalīšos hello


Za ribalku!
 
RaichaDatums: Sestdiena, 12.05.2012, 01:20 | Ziņa # 245
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
man atkarigs no datmiem un mainam svilpo
 
parcopiDatums: Piektdiena, 26.04.2013, 19:52 | Ziņa # 246
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pirmais šī gada salidojums tiek plānots uz 7.-9.jūniju raksta
Paliek aktuāls jautājums par salidojuma vietu. Līdz maija vidum labprāt uzklausīšu priekšlikumus. Datumi ar vēl nav galējie, bet par 80% tie būs tieši šie datumi.
Par vietu gan vēl skaidrības nav, bet skaidrs, ka jābūt tādai vietai, lai var copēt arī no krasta.
Kādi ir varianti? Daugava? Lielupe? Kāds ezers? Vēlams arī, lai nebūtu jābrauc 200-300km vienā virzienā svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ljubitexDatums: Piektdiena, 26.04.2013, 20:47 | Ziņa # 247
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
dance prieks


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
J0nisDatums: Sestdiena, 27.04.2013, 05:43 | Ziņa # 248
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Vēlams arī, lai nebūtu jābrauc 200-300km vienā virzienā

Te jau jautājums no kuras vietas katrs brauc !!! Visiem tāpat nesanāks tie 200-300 km ,ja vien nedzīvo Tev kaimiņos :D
Datumi labi ja


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

Ziņojumu laboja J0nis - Sestdiena, 27.04.2013, 05:44
 
ljubitexDatums: Sestdiena, 27.04.2013, 08:35 | Ziņa # 249
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Kārtējo reizi varu piedāvāt Dienvidsuseju


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
dadziicDatums: Sestdiena, 27.04.2013, 15:05 | Ziņa # 250
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Es varu piedāvāt Daugaviņu-māmuliņu. Tikai vai pašam sanāks piedalities nezinu.


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
parcopiDatums: Sestdiena, 27.04.2013, 19:43 | Ziņa # 251
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
J0ni - nedomāju, ka kāds gribēs braukt 300km. Vienalga no kura gala :D
Nu vismaz divi varianti ir! svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ljubitexDatums: Svētdiena, 28.04.2013, 10:52 | Ziņa # 252
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Varbut kāds zin vietas Kokneses rajonā?


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
ljubitexDatums: Svētdiena, 28.04.2013, 12:57 | Ziņa # 253
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
je6kaDatums: Svētdiena, 28.04.2013, 20:11 | Ziņa # 254
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (ljubitex)
http://www.fishing.lv/vietas/zemgms.htm


Lielauces ezers - bijām ar J0ni šovasar, nū ezers feins bet samērā sekls, dziļums bij tālajā galā, lidaķeles sīkās samērā daudz ir ari noteikti kas palielāks, asarus gan neredzējām!
Tērvetes (Gulbju) ūdenskrātuve - šis varētu būt interesants, bet šajā kā arī pārējos LVM apsaimniekotajos ezeros laivu īre ir 10 Ls, tajā lapā ir vecas ziņas...
Kaņiera ezers nav būts bet spriežot pēc kartes(satelīta) tur visapkārt ir baigie purvāji, tā pat kā Lielauces ezera bāzē, tur salidojumam nav platības un izskatās ka Kaņierī ir tas pats ja nu vienīgi no Ragciema vai Lapmežciema puses, nez....
Zebrus ezers šis tas izslavētais ar zandartiem ja nemaldos, arī varētu būt interesants...

Pa lielam ko zinu par šiem ezeriem :)


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 07.05.2013, 15:27 | Ziņa # 255
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Varbūt ir kādam vēl kāda ideja vai ieteikumi? doma


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Salidojumi (Tēma, kurā organizēt kopīgus foruma dalībnieku salidojumus)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv