[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks, marti  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Salidojumi (Tēma, kurā organizēt kopīgus foruma dalībnieku salidojumus)
Salidojumi
dadziicDatums: Otrdiena, 08.05.2012, 13:10 | Ziņa # 211
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Ir ļoti daudz labu vietu, bet tās nav tuvu.

Es gribētu lai vietas tuvumā ir iespēja iemērkt laivu no treilera, jo esmu par slinku lai pumpētu un smagumus nēsātu... :)


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 08.05.2012, 13:11 | Ziņa # 212
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ja saorganizētos visi ar +/- vienādiem motorizētiem rīkiem, ta varētu taisīt tādu, kā klejojošo salidojumu, starts Sarkandaugavā un ta pa Buļļupi uz Lielupi, ar pieturvietām, atrast kur nomesties pa nakti un šturmēties uz māju :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 08.05.2012, 13:15 | Ziņa # 213
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Izskatās, ka jābrauc uz Jumpravām :D Tur vismaz i laivu iemest, i kur telti uzcelt, i dabas skati apkārt :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Otrdiena, 08.05.2012, 13:24 | Ziņa # 214
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
taisīt tādu, kā klejojošo salidojumu, starts Sarkandaugavā un ta pa Buļļupi uz Lielupi, ar pieturvietām


baigi riskants pasākums nene :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 08.05.2012, 13:26 | Ziņa # 215
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Gribās jau izbraukt ārpus tās civilizācijas, tādā ziņā i Jumpravas, i Kāla ezers, i Diendvidsuseja, i Daugava. Bet vēl vajag, lai arī laivu var ielaist un no krasta arī makšķerēt, kā arī kur teltis sacelt, gan ko noķert :D
Jumpravas ir ok, bet divas reizes jau tur bijām un ar līdakām tur pašvaki, pārsvarā asari tik ķerās gan uz pludu, gan grunteni, gan spiningu......
Kas tur J0nim bija par vietu padomā pie Lielupes?
Jāliek pēc pāris dienām šis jautājums uz balsošanu un tur arī jābrauc, kur sabalsosim :)
Vēl te bija ieteikums par Abavas rumbu. Tur lats jāsamaksā par iebraukšanu, un vēl nezinu cik par telts vietu, toties ir ugunskura vietas, nojumes u.t.t. Pats neesmu tur bijis, bet arī variants. Galvenais, lai nav mega tālu no Rīgas. Ja jau brauc tālu, tad jābrauc pie Eduka :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ljubitexDatums: Otrdiena, 08.05.2012, 13:26 | Ziņa # 216
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (dadziic)
Es gribētu lai vietas tuvumā ir iespēja iemērkt laivu no treilera, jo esmu par slinku lai pumpētu un smagumus nēsātu

nu tur kur es piedāvāju ,vasarā ūdensmočus laiž iekšā no krasta...


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
martiDatums: Otrdiena, 08.05.2012, 13:38 | Ziņa # 217
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
abavas rumbā gan neiesaku. lai arī tas man netālu no vietas kur esmu uzaudzis.
ar zivīm tur gaužām švaki. piedevām visu laiku gāžas tūristi. vairāk mantas dabūs sargāt nekā atpūsties.
tur tik desas var braukt pacept :D bet tādiem nolūkiem ir labākas vietas tur pat bez maksas (pie veģu tilta).
bet ja jau līdz turienei var aizkulties, tad līdz kuldīgai jau ar nekas vairs nav palicis.
venta ir ļoti zivīga upe. tur arī laivas nav vajadzīgas. tikai vietas nezinu. bet tamdēļ var pagaidīt vakarā bebra kungu, lai šis pasaka viedokli.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 08.05.2012, 13:45 | Ziņa # 218
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Mums Kurzemē jau būs jūlija salidojums, to rumbu tik tā pieminēju, lai vairāk variantu :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
spulgitsDatums: Otrdiena, 08.05.2012, 13:52 | Ziņa # 219
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
No Jūsu apspriestām vietām labākās protams Venta un Lielupe.Tas tā mans viedoklis raksta


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 08.05.2012, 14:44 | Ziņa # 220
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
abavas rumba toč ir baigā kaka....vienīgais ko tur var darīt ir iesēsties gumijas pūslī un laisties pāri rumbai.... :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
J0nisDatums: Otrdiena, 08.05.2012, 18:05 | Ziņa # 221
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
Kālītis?


Kālītī jau tikko bijām nene
Quote (ljubitex)
tev taču liekas bija kāds piedāvājums par vietu salidojumam?


Tur kur bija doma ,uzlikts šlagbaums


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
J0nisDatums: Trešdiena, 09.05.2012, 00:15 | Ziņa # 222
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Mums Kurzemē jau būs jūlija salidojums,

Laikam esmu ko palaidis garām svilpo
:)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
jutrixDatums: Trešdiena, 09.05.2012, 00:45 | Ziņa # 223
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (J0nis)
Laikam esmu ko palaidis garām svilpo
:)

laikam gan :) Marti bij ieteicis kkur Engures pusē ja nemaldos :)


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 10.05.2012, 18:31 | Ziņa # 224
Grupa: Dzēstās
Quote (jutrix)
laikam gan :) Marti bij ieteicis kkur Engures pusē ja nemaldos :)

Rideļos izīrē ap ezeru krastā piknikvietas. Nu vismaz kādreiz tā bija. Var arī laivas noīrēt. Zem 100km no Rīgas.
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 10.05.2012, 19:24 | Ziņa # 225
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Man ir padomā vien vieta pie Lielupes ,bet nezinu kā tur vasarā ar zivīm .Parasti braucu tikai pavasarī uz vimbām Vieta nav slikta ,upē saliņa kuru var provēt apmakšķerēt no visām pusēm ,un saimniekam ar domāju iegrūdīs cepumu un būs viss oky.Jo piebraukt var tikai pa privātu ceļu.gruntenēm arī vieta pietiekami. Ar pludiņu gan jāpārceļas uz salu,bet tā jau nav problēma ,kuģis staigās pēc pieprasījuma ,:) protams galvenā samaksa būs cepumi "D


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Salidojumi (Tēma, kurā organizēt kopīgus foruma dalībnieku salidojumus)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv