[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks, marti  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Salidojumi (Tēma, kurā organizēt kopīgus foruma dalībnieku salidojumus)
Salidojumi
ljubitexDatums: Pirmdiena, 07.05.2012, 19:55 | Ziņa # 181
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
izklausās labi...vai tur nav pārāk daudz makšķernieku apkārt? vajag jau daudz vietas-gan teltīm gan manam sunim un kā tur ar mašīnu-var līdz ūdenim piebraukt?


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
dadziicDatums: Pirmdiena, 07.05.2012, 20:13 | Ziņa # 182
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
nu tik tuvu lai traucētu citi - nav. Piebraukt var - kaut kā (ar 4x4 garantēju brīvi, ar pārējiem ja nebūs baigie lieti bijuši, tad arī var). Tas ir mežiņā, sunim noteikti patiks... Jābruņojas ar pretodu līdzekļiem!!!

ljubitex, suns liels? Prasu, jo man arī ir viens, kurš dvēselē dobermanis, bet patiesībā trušu taksis. Un mums komunikācija ar citiem suņiem ne vienmēr veiksmīga. Jo lielāks suns, jo lielāks stress. :D


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
ljubitexDatums: Pirmdiena, 07.05.2012, 20:17 | Ziņa # 183
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba

-meitene :)
Pielikumi: 7981653.jpg (206.1 Kb)


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 07.05.2012, 20:20 | Ziņa # 184
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Izklausās labi. Pie reizes varētu likt lietā samu makšķeri no laivas un patrenēties pakvokot :) ja
Ar to vietu aizņemšanu gan ir kā ir. Ok, varētu kādi cilvēki braukt piektdienas vakarā, bet desmit teltis ta viņi nesacels :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 07.05.2012, 20:20 | Ziņa # 185
Grupa: Dzēstās
Būs jautri! :D
 
ljubitexDatums: Pirmdiena, 07.05.2012, 20:29 | Ziņa # 186
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
galvenais kaut vienu telti un mašīnu,tad jau parasti citi nelien..


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
dadziicDatums: Pirmdiena, 07.05.2012, 20:59 | Ziņa # 187
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
ljubitex, baigais Tev volkadovs!
Man arī meitene - Dīva!

Nu suņi tā kā jau gandrīz būtu sapazīstināti... :)

Rezervēt vietu tiešām var braukt kāds piektdienas vakarā un visiem "apurbt" gribētājiem rādīt ceļu atpakaļ.
Tikai tas jāskatās pēc apstākļiem, kuram tā laimīgā loze kritīs, ja nebūs brīvprātīgo, nāksies vilk spičkas! Ja nekas nebūs tam vakarā plānā, varu kļūt par brīvprātīgo.

Cik liela kompānija plānojas un kurš ir orgkom načaļņiks? Man interesē detalizētāks salidojuma norises apraksts.


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 07.05.2012, 21:08 | Ziņa # 188
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Kompānijas lielumu paredzēt grūti. Vairāk par kādiem padsmit nebūs visticamāk. Organizētājs laikam būšu es un šis mums būs piektais salidojums. Jau tāds kā jubilejas :)
Par to vietu man vēl interesē, vai ir kur normāli samest gruntenes? Apraksts vēl nav tapis, bet domāju, ka būs kas līdzīgs iepriekšējiem :)
Tāds nolikums bija rudens salidojumam - http://parcopi.lv/forum/36-180-1
Tāds iepriekšējās vasaras sākuma salidojumam - http://parcopi.lv/forum/36-171-1

Man vēl jautājumi, ja braucam uz Daugavu. Izņemot brekšus uz grunteni var ko dabūt? Kā sastāv ar līdakām un zandartiem? Jo ne visiem ir laiva, lai varētu samus mēģināt tvarstīt :) Pie tam tur jau ofic benzīna dzinēju vajag :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ljubitexDatums: Pirmdiena, 07.05.2012, 21:13 | Ziņa # 189
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (dadziic)
Nu suņi tā kā jau gandrīz būtu sapazīstināti..

es jau savējo cenšos piesiet lai nelien ūdenī-makšķeres neaiztiek...pret cilvēkiem viņa man jau ļoti draudzīga...ar suņiem kā ar kuru-bet parasti cenšas sadraudzēties............Mani arī interesē-vai man tur būs ko darīt-jo ar laivu es reti,man vairāk ar pludu no krasta...


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
kompaktaisDatums: Pirmdiena, 07.05.2012, 21:46 | Ziņa # 190
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 76
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
bet 2ajā tak ir Kokneses zandarts. dusma
 
dadziicDatums: Pirmdiena, 07.05.2012, 22:01 | Ziņa # 191
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Man vēl jautājumi, ja braucam uz Daugavu. Izņemot brekšus uz grunteni var ko dabūt? Kā sastāv ar līdakām un zandartiem? Jo ne visiem ir laiva, lai varētu samus mēģināt tvarstīt :) Pie tam tur jau ofic benzīna dzinēju vajag

Quote (ljubitex)
Mani arī interesē-vai man tur būs ko darīt-jo ar laivu es reti,man vairāk ar pludu no krasta...

Krasti tajā vietā ir stāvi, jau minēju, ka tur ar gruntenēm tiek ķerti sami. Par pludiņ makšķerēšanu galīgi neesmu speciālists un nevaru solīt it neko. Plēsēji (sami, zandarti, līdaki u.c.) tur ir. Dziļas bedres kreisajā krastā, labajā ir seklāks.

parcopi, varbūt es Tev iedošu koordinātes? ja sanāk braukt garām, vari piebraukt, papētīt.


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
RaichaDatums: Pirmdiena, 07.05.2012, 22:05 | Ziņa # 192
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
90% ka verētu domāt par tiem datumiem svilpo
 
ljubitexDatums: Pirmdiena, 07.05.2012, 22:57 | Ziņa # 193
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (Raicha)
Krasti tajā vietā ir stāvi,

ļoti stāvi? gruntenes stāv lejā-šašliks augšā


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
J0nisDatums: Otrdiena, 08.05.2012, 09:37 | Ziņa # 194
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (dadziic)
Nu suņi tā kā jau gandrīz būtu sapazīstināti...


Jāņem man savējais arī līdzi ,taisīsim suņu salidojumu :)



Tikai baigais miega mice, toties puika! svilpo

Pielikumi: 3286568.jpg (80.1 Kb) · 0888815.jpg (86.9 Kb)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
ljubitexDatums: Otrdiena, 08.05.2012, 09:39 | Ziņa # 195
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Jūni,tev gan smukulītis...man šī suga ļoti patīk...:) Es savējo labprāt mājās atstātu,tikai nebūs kam izvest,jo visi uz copi aizbrauc


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani

Ziņojumu laboja ljubitex - Otrdiena, 08.05.2012, 09:40
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Salidojumi (Tēma, kurā organizēt kopīgus foruma dalībnieku salidojumus)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv