[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks, marti  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Salidojumi (Tēma, kurā organizēt kopīgus foruma dalībnieku salidojumus)
Salidojumi
jutrixDatums: Pirmdiena, 07.05.2012, 16:22 | Ziņa # 166
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Vieta izskatās ja


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 07.05.2012, 16:34 | Ziņa # 167
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
It kā izskatās ok, bet patālu un biedē tas, ka tā ir Mēmeles pietieka. Vasarā man Mēmele nepatīk, jo dikti aizaug :)
Jāpagaida vēl kādi ierosinājumi, bet vismaz jau ir kaut kas. Man pašam vispār nebija ideju :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ljubitexDatums: Pirmdiena, 07.05.2012, 16:39 | Ziņa # 168
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
nu ja...patālu jau ir...100km no Rīgas ...ja godīgi-kur tur ir Mēmele nezinu zinu,ka vienā pusē esot lietuvas robežas stabiņi


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 07.05.2012, 16:50 | Ziņa # 169
Grupa: Dzēstās
Nu ar Mēmeli īsti saistība nav, jo HES priekšā. :)
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 07.05.2012, 17:06 | Ziņa # 170
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Nu ar Mēmeli īsti saistība nav, jo HES priekšā.

Vot to gan nezināju. Neesmu tur bijis :D Bet uz foto izskatās laba vieta :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ljubitexDatums: Pirmdiena, 07.05.2012, 17:13 | Ziņa # 171
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
mums te sola vēl parādīt kaut-kādu ezeru Tukuma rajonā,bet tas būs kaut-kur ap 19 maiju...


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
ljubitexDatums: Pirmdiena, 07.05.2012, 17:17 | Ziņa # 172
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Vot to gan nezināju. Neesmu tur bijis Bet uz foto izskatās laba vieta

Varbūt tur netālu kāds dzīvo,lai aizbrauc paskatīties :) nezinu,vai līdz jūnija sākumam tagad līdz turienei tiksim...bet es jau turp brauktu katru brīvdienu..:) Baigo reklāmu tagad uztaisīju


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
ljubitexDatums: Pirmdiena, 07.05.2012, 17:18 | Ziņa # 173
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Gribās jau lai salidojums notiktu tiešām pie dabas...nevis pilsētā...:)


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 07.05.2012, 17:21 | Ziņa # 174
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Valguma ezers? Tur zandarti arī mitinās, bet par vietām un telšu celšanu gan neko nezinu :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 07.05.2012, 17:56 | Ziņa # 175
Grupa: Dzēstās
Valgumam apkārt viss ir privāts. Tur nu token mūs neviens negaida.
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 07.05.2012, 18:04 | Ziņa # 176
Grupa: Dzēstās
Sēmes ezers netālu no Tukuma. Ap 48ha. Bet esot izkāsts, kā arī laikam jau noprihvatizēts.
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 07.05.2012, 18:08 | Ziņa # 177
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu tad jāgaida kādi ierosinājumu par kādu citu ezeru, vai teiksim vietu Lielupes vai Daugavas malā :) Ja nē, tad varam arī organizēties uz to Diendvidsusēju :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
dadziicDatums: Pirmdiena, 07.05.2012, 19:29 | Ziņa # 178
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Sveicināti! hello

Skatos top pasākums, vai drīkstu bez īpaša uzaicinājuma pieteikt savu iespējamo dalību?
Neuzrodos es ar tukšu kurvi, man piedāvājumā vieta Daugavas kreisajā krastā pretī apdzīvotai vietai "Dzelmes". Tas ir nieka 65 km no galvaspilsētas centra. Ir kur ielaist laivu. Zivi gan tur jāprot piemānīt, esmu redzējis tur vīrus uz gruntenēm ķeram samus. Bet ja tie neinteresē, tad Daugavā mīt gan visa veida baltā zivs, gan visa veida plēsīgā.

P.S. Par atteikumu ļaunā neņemšu.


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
uldeensDatums: Pirmdiena, 07.05.2012, 19:44 | Ziņa # 179
Grupa: Savējie
Komentāri: 356
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Quote (dadziic)
Sveicināti! hello

Skatos top pasākums, vai drīkstu bez īpaša uzaicinājuma pieteikt savu iespējamo dalību?
Neuzrodos es ar tukšu kurvi, man piedāvājumā vieta Daugavas kreisajā krastā pretī apdzīvotai vietai "Dzelmes". Tas ir nieka 65 km no galvaspilsētas centra. Ir kur ielaist laivu. Zivi gan tur jāprot piemānīt, esmu redzējis tur vīrus uz gruntenēm ķeram samus. Bet ja tie neinteresē, tad Daugavā mīt gan visa veida baltā zivs, gan visa veida plēsīgā.


Izklausās cerīgi-kā ar telšu vietām?
 
dadziicDatums: Pirmdiena, 07.05.2012, 19:54 | Ziņa # 180
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (uldeens)
kā ar telšu vietām?

Nekāda ūber lielā pļava tur nav, neliels pleķītis. Bet domāju, ka savas 10 teltis mierīgi.
Jāpiebilst, ka tajā vietā ir pastāvi krasti, tāpēc ar cepumiem prātīgi!

Un vēl viens BET - tā nav privāta vieta, un zinātāju iecienīta, tāpēc kādam tā ir jārezervē laicīgi.


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Salidojumi (Tēma, kurā organizēt kopīgus foruma dalībnieku salidojumus)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv