[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » 10.parcopi.lv salidojums! (10.parcopi.lv salidojums!)
10.parcopi.lv salidojums!
parcopiDatums: Pirmdiena, 02.06.2014, 17:31 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 9300583.jpg (32.9 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 02.06.2014, 17:31 | Ziņa # 2
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
10. parcopi.lv salidojums!

Šī gada 13.jūnija vakarā sāksies desmitais parcopi.lv salidojums.

Salidojuma norises laiks:
2014.gada 13.-15.jūnijs

Salidojuma vieta:
Lilastes ezers, vietu skatīt kartē. Piebraukšanas shēma un vietas foto būs trešdienas vakarā.

Salidojuma plāns:
13.jūnijā tiekamies ap 19:00 salidojuma vietā, vai arī varam tikties kaut kur pirms salidojuma vietas uz ceļa un kopīgi doties uz salidojuma vietu. Bet domāju, ka tiekamies pa tiešo salidojuma vietā, jo piebraukšanas shēma vēlāk būs.
Kas netiek piektdienas vakarā, bet vēlās piedalīties - laipni gaidīti sestdienā!

Pēc ierašanās vietā uzceļam teltis, piepūšam laivas(ja tādas ir līdz un ja tās ir jāpūš), iekārtojam salidojuma vietu, makšķerējam, stāstam makšķernieku stāstus u.t.t. Sestdienas rītā copējam pēc saviem ieskatiem, ja būs vēlme - uzrīkojam neformālas copes sacensības
Pēc sacensībām(ja tādas būs) labāko apsveikšana, pusdienas, makšķernieku stāsti, brīvais laiks. Kuri vēlās, tie makšķerē, kuri vēlās, nedara neko, vai ēd, guļ, sauļojās.
Svētdien mostamies kad tīk, makšķerējam cik tīk un kā tīk, un svētdienas pēcpusdienā noslēdzam salidojumu!
Salidojuma vietā ir labas iespējas makšķerēt no krasta. Esot labas līņu vietas. No laivas iespējas tikt pie asariem, līdakām, zandartiem.

Papildus informācija:
Dalības maksa nav, līdz jāņem labs garastāvoklis, groziņš, makšķeres, laivas(varbūt), un teltis. Piedalīties drīkst jebkurš, kas to vēlās.
Lūgums ievērot elementārās pieklājības normas, makšķerēšanas noteikumus, aiz sevis savākt visus atkritumus, ja tādi ir.

Praktiskas lietas:
Kopējai lietošanai būs pieejama viena dārza nojume, galdiņš, trīskājis, zupas katls.

Salidojuma vieta:


Tiekamies salidojumā! hello

Salidojuma nolikums PDF formātā.
Pielikumi: 5658047.jpg (121.0 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 02.06.2014, 17:38 | Ziņa # 3
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nu riebjas man tā Lilaste :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 02.06.2014, 17:52 | Ziņa # 4
Grupa: Dzēstās
Cik noprotu, pie tā raga ir ezera dziļākā vieta - ap 3m, vai drusk virs. :) Ja no krasta var fīderēt, tad ok. :) Bet baidos, ka būs aizaudzis ar zālēm. Vispār jau tai peļķē brekšuki it kā dzīvojas... :)
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 02.06.2014, 18:00 | Ziņa # 5
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote Boroda ()
Vispār jau tai peļķē brekšuki it kā dzīvojas..

Tieši salidojuma vietā esot ļoti labas līņu vietas, turpat netālu arī brekšu vietas. Cik saprotu, tad ērtāk ir ar pludu darboties, bet var arī fīderēt. Trešdien vakarā nobildēšu vietas. Uz plēsīgajām zivīm arī labas vietas. zivs


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 02.06.2014, 18:01 | Ziņa # 6
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote Zivnieks ()
nu riebjas man tā Lilaste

Svarīgāk par ezeru ir kompānija, pieredzes apmaiņa un foruma biedru vaigā skatīšana :D
Un rekur Tev tikai jādod ezeram vēl viena iespēja un viņš Tev parādīs, ka ir ļoti labs ezers :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 02.06.2014, 18:02 | Ziņa # 7
Grupa: Dzēstās
Pielikumi: 5344256.jpg (133.0 Kb)
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 02.06.2014, 18:07 | Ziņa # 8
Grupa: Dzēstās
Es tur esmu bijis 1x mūžā, no agra rīta līdz vēlai pēcpusdienai - izmētājos no laivas visādus bleķus, ja nemaldos, tad bija daži asarīši uz rotiņa.... bet tas bija laikam jūlijs, bija karsts, saule spīdēja un ne sū neķērās. :) Bet gan jau kaut ko nedarīju pareizi. :)
p.s. tas bij sen, pagājušajā gadsimtā. :)
 
AnatolijsDatums: Pirmdiena, 02.06.2014, 18:20 | Ziņa # 9
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Oooo! Šoreiz laikam būs jāaizbrauc. Vismaz uz vienu dienu. Agrāk viens no mīļākajiem ezeriem. Tur man ir aizgājis mūža līnis, domāju ka kādi trīs kg bija točna un tur man ir līņu rekords vienā reizē - 17gb. Bet nu tas viss ar bija sen - pagājušajā gadsimtā. Kopš ezeram sabūvēja riņķī mājās ,esmu tur bijis vien dažas reizes. Pēdējos desmit gados kādas reizes četras varbūt :) Bet ezers man patīk, labas atmiņas ar, tāpēc laikam būšu! :)


Za ribalku!
 
BarcaManiacDatums: Pirmdiena, 02.06.2014, 21:32 | Ziņa # 10
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 53
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
Carnikavas pašvaldība mēģinās nodrošināt ari miskastes raksta , gan sarunāsim pašvaldības policiju, tur ir gan Ādažu teritorija, bet to mēs sarunāsim, lūgums ugunskura vietu organizēt prātīgi alus
 
BarcaManiacDatums: Otrdiena, 03.06.2014, 15:04 | Ziņa # 11
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 53
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
Sveiki visiem!
Aigar, aizsūt lūdzu nolikumu šiem kungiem ari, Carnikava nodrošinās miskastes, to ari uzrakst.
 
parcopiDatums: Otrdiena, 03.06.2014, 15:47 | Ziņa # 12
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote BarcaManiac ()
Aigar, aizsūt lūdzu nolikumu šiem kungiem ari, Carnikava nodrošinās miskastes, to ari uzrakst

Darīts! hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Otrdiena, 03.06.2014, 19:18 | Ziņa # 13
Grupa: Dzēstās
Izskatās, ka gatavošanās, kā īstiem mačiem. ja
 
RaichaDatums: Otrdiena, 03.06.2014, 20:39 | Ziņa # 14
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Ja atrisināšu jautājumu ar riteņiem tad es par svilpo
 
spulgitsDatums: Trešdiena, 04.06.2014, 13:27 | Ziņa # 15
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote Raicha ()
Ja atrisināšu jautājumu ar riteņiem tad es par

Tur nav tālu no vilciena


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » 10.parcopi.lv salidojums! (10.parcopi.lv salidojums!)
  • Lappuse 1 no 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv