[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » 10.parcopi.lv salidojums! (10.parcopi.lv salidojums!)
10.parcopi.lv salidojums!
BorodaDatums: Trešdiena, 04.06.2014, 13:30 | Ziņa # 16
Grupa: Dzēstās
Quote spulgits ()
Tur nav tālu no vilciena

apm. 3km no stacijas
 
RaichaDatums: Trešdiena, 04.06.2014, 21:57 | Ziņa # 17
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Ne ne ar vilcienu toč nebraukšu nene
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 05.06.2014, 13:27 | Ziņa # 18
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tātad vakar, kā jau biju solījis - aizbraucu vietu nopētīju klātienē. Fantastiska vietiņa! ja
Aš uzreiz sagribējās palikt uz vietas un copēt!
Vieta tiešām baigi smukā, ideālas līņu vietas, turpat blakus kants, kur no laivas zandartus var noķert, vai no krasta ar grunteni. Līdaku vietas ar blakus, rūmes visiem pietiek, īsāk sakot - baigi super puper! ja
Jāgriežās no šosejas ir te:
From June 5, 2014

ŠEIT, PIE AKMEŅA, NAV JĀGRIEŽĀS!
From June 5, 2014

Toties nedaudz tālāk ir jāgriežās nost te:
From June 5, 2014

Un tad pa ne visai labu ceļu jāturās virzienā pa labi, gar ezeru, un jāmauc kamēr tālāk vairs nebūs kur braukt. Tā arī būs mūsu salidojuma vieta. alus
Izskatās tur tā foto
From June 5, 2014

From June 5, 2014

From June 5, 2014

From June 5, 2014

From June 5, 2014

From June 5, 2014

From June 5, 2014

From June 5, 2014

Plāns ir tāds, ka pats ar vienu daļu cilvēkiem jau aaizbrauksim piektdien pa dienu, uzcelt nojumi un telti, iekārtot vietu. Savādāk, ja braucam uz 19:00, tad tur jau kāds varētu būt priekšā. Pēc vietas iekārtošanas pēcpusdienā braukšu atpakaļ uz Rīgu un vēlāk atvedīšu vēl dažus cilvēkus. Ja kāds vēl domā kā tikt un ar ko, tad pēdējais laiks kaut kā kooperēties. Vēl variants ir, ka tiešām atbrauc ar vilcienu un līdz stacijai var aizbraukt pretī. Nu kaut kā tā. Karoče, kas vēl nezin kā tikt, tad raksta tik iekšā un varbūt kāds var paņemt līdz, kas ar mašīnu. Es vienu vēl varu paņemt pirmajā piegājienā, kad braukšu pirmo reizi. Otrajā vēl nezinu. zivs


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 09.06.2014, 12:36 | Ziņa # 19
Grupa: Dzēstās


Laiks nedēļas nogalē.
Pielikumi: 0865875.jpg (59.8 Kb)
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 09.06.2014, 19:53 | Ziņa # 20
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Boroda laikam visu tabulās redz chukle
Bet vispār jā, laiku sola vēsāku un brīžiem ar nokrišņiem svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
RaichaDatums: Pirmdiena, 09.06.2014, 20:15 | Ziņa # 21
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Boroda, vot šito tu man izbeidz nene
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 09.06.2014, 20:32 | Ziņa # 22
Grupa: Dzēstās
Ekstrīms mazliet piestāv šādam pasākumam. ;)
Bet pie mums laiks mainās ne pa dienām, bet pa stundām. Ceru, ka lietus mūs sevišķi nemocīs, bet vajag paķert līdz ap 50m izturīgas auklas, lai nojumei krustus sasietu. Plus izoleni, lai mietus piesietu pie nojumes kājām. ;) Citādi turēsim nojumi, nevis makšķerkātus. :D
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 09.06.2014, 20:34 | Ziņa # 23
Grupa: Dzēstās
A svētdien jau ceļš mājup. tad tas vējš lai pūššš :D
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 09.06.2014, 20:42 | Ziņa # 24
Grupa: Dzēstās
Pielikumi: 8204763.jpg (95.4 Kb)
 
RaichaDatums: Pirmdiena, 09.06.2014, 21:17 | Ziņa # 25
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Boroda, nu tu man liekas sa uzprasities uz to kāj turešan svilpo
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 09.06.2014, 21:57 | Ziņa # 26
Grupa: Dzēstās
Quote Raicha ()
Boroda, nu tu man liekas sa uzprasities uz to kāj turešan svilpo

Paldies, Raicha! Nu man ar kājām viss oki!. Vismaz braucu ar ričāgu, jau otro gadu, ne daudz, bet ir labi. :)
Bet, tas ka atkal sola sū laiku ir fakts, ne no manis atkarīgs.... Tagad domāju uz ko ķert līņus - uz slieku,vai makaronu, vai kukurūzu.... ar boilām nav prakse bijusi, nezinu...


Ziņojumu laboja Boroda - Pirmdiena, 09.06.2014, 21:58
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 09.06.2014, 22:00 | Ziņa # 27
Grupa: Dzēstās
Ja ņem jauniešus līdz, tad padomā par maināmu apģērbu abiem. Gan jau noderēs.
 
RaichaDatums: Pirmdiena, 09.06.2014, 23:07 | Ziņa # 28
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote Boroda ()
Tagad domāju uz ko ķert līņus - uz slieku,vai makaronu, vai kukurūzu.... ar boilām nav prakse bijusi, nezinu...
nu uz boilām jautri ka ņem āķi laukā skaņa kā vīna pudeli atkorķētu
 
BorodaDatums: Otrdiena, 10.06.2014, 14:21 | Ziņa # 29
Grupa: Dzēstās
http://apollo.tvnet.lv/zinas....0
Jāsāk copēt no sestdienas. :D
 
spulgitsDatums: Ceturtdiena, 12.06.2014, 17:41 | Ziņa # 30
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Žēl kad es netieku.Nelielas tehniskas problēmas ar žokli


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » 10.parcopi.lv salidojums! (10.parcopi.lv salidojums!)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv