[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Makšķerēšanas noteikumi (Viss par un ap makšķerēšanas noteikumiem)
Makšķerēšanas noteikumi
spulgitsDatums: Svētdiena, 20.04.2014, 15:12 | Ziņa # 91
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Sarķenē jau pagājušo gadu trenkāja.


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
BorodaDatums: Svētdiena, 20.04.2014, 15:47 | Ziņa # 92
Grupa: Dzēstās
Es nebiju lasījis...
 
parcopiDatums: Svētdiena, 20.04.2014, 15:50 | Ziņa # 93
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote spulgits ()
Sarķenē jau pagājušo gadu trenkāja.

Es kaut kā iepriekšējā redakcijā nemanīju tādu aizliegumu......varbūt bija paslīdējis garām svilpo
Tas nozīmē, ka pagājušajā maijā biju brakaņjers :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Svētdiena, 20.04.2014, 16:02 | Ziņa # 94
Grupa: Dzēstās
Es šodien redzēju, ka vismaz 2 spiningoja Kundziņsalas tilta tajā pusē, bet tieši zem tilta. Iespējams, mētāja gumijas vai vnk šotoja. Savukārt centra pusē apendikss jau bija aizņemts - bija telts, bija kompānijas, bērni, apakšveļā izplūdušas miesas... nu un pāris pikšķernieku arī... :)
 
parcopiDatums: Svētdiena, 20.04.2014, 16:07 | Ziņa # 95
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tagad jau vēl nav aizliegums. Pašlaik ir aizliegums tikai 1000metrus no ietekas, bet visu maiju būs liegums Daugavā no ietekas līdz bijusājai augstprieguma līnijai, Sarkandaugavā un Buļļupē. Vēl arī Loču kanālā, bet tas man neskar....
Karoče kaut kāds sviests, labi ka pārlasīju mn. Un uzzināju, ka līnis tagad iet začotā jau no 25cm, piekam jau no 13.gada :)
Jāpārstudē pa jaunu un jāiegaumē to, kas man svarīgs svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Svētdiena, 20.04.2014, 16:17 | Ziņa # 96
Grupa: Dzēstās
Par to līni man škrobe - tas token ir maziņš. Vajadzēja 30cm atstāt. Kaut gan tādi, zem 30cm man praktiski nav bijuši nekad...ja nu daži jaunībā...
 
urmaasDatums: Svētdiena, 20.04.2014, 18:44 | Ziņa # 97
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Ja atceraties, tad kādu laiciņu atpakaļ Daugavā laida mazos lasēnus. Domājams, ka tas liegums ir pakārtots tieši šādiem pasākumiem. Bet apgalvot nevaru.


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
martiDatums: Svētdiena, 20.04.2014, 20:11 | Ziņa # 98
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
a varbūt zandartu sargā?


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
urmaasDatums: Svētdiena, 20.04.2014, 20:31 | Ziņa # 99
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote marti ()
a varbūt zandartu sargā?

Ja sargātu zandartus, tad liegums būtu visur.


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
BorodaDatums: Svētdiena, 20.04.2014, 20:54 | Ziņa # 100
Grupa: Dzēstās
Quote marti ()
a varbūt zandartu sargā?

Brīvostu sargā... :)
 
AlbertsDatums: Trešdiena, 28.01.2015, 11:22 | Ziņa # 101
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 492
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Vai nu nosapņoju, vai nu kaut kur pa ausu galam dzirdēju, vai arī vīzija parādījās - to neatceros vairs, bet lieta tāda, ka mani satrauc ierosinājums no N.Riekstiņa kunga par izmaiņām makšķerēšanas noteikumos. No šī kunga ir ierosinājums makšķerniekiem kārtot eksāmenus un saņemt makšķernieka apliecības, līdzīgi kā medniekiem.
Man te daži jautājumi šajā sakarā:
- Tagad makšķeres arī man būs jāglabā seifos un jāiet ārstu komisijas, lai varētu copēt?
- Būs arī praktiskais eksāmens, vai tikai teorija?
- Ja praktiskā laikā neko nenoķer, tas eksāmens cauri un hobijs jāmet pie malas?
Un šādā garā vēl būtu virkne jautājumu, bet no malas tas viss izskatās pēc papildu naudas nokāšanas no makšķerniekiem. Izveidos kaut kādu tjipa eksāmenu par vides jautājumiem un atļautajiem zivju lomiem, lieguma laikiem u.t.t. un makšķerniekiem būs jāšķiras no papildus naudas summas, lai dabūtu vēl vienu bezjēdzīgu papīrīti. Izskatās, ka Zivju fondam tiešām naudiņas sāk trūkt.....


Vienmēr uzklausi arī citu viedokli.
 
parcopiDatums: Trešdiena, 28.01.2015, 11:36 | Ziņa # 102
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nezinu cik tā informācija ir publiska, vai cik slepena, jo neesmu to pētījis. Bet papīru, kurā ieprotokolēti šādi ierosinājumi sēdes laikā, esmu bik apskatījis. Kur redzēju nav svarīgi - bet tāds ierosinājums tiešām tur ir. Varbūt ne tieši tādā formā, bet......
Es no komentāriem gan atturēšos, jo nezinu visu kopainu un ko ar to grib panākt, bet kattrā gadījumā mani šādas izmaiņas arī satrauc. Arī vēl daži labi punkti, kas ir ierosināti par izmaiņām makšķerēšanas noteikumos. Dzīvosim, redzēsim. Iespēju robežās arī sekoju līdz, lai nepalaistu tās izmaiņas garām. hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZorroDatums: Trešdiena, 28.01.2015, 11:41 | Ziņa # 103
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 280
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Alberts, būs, būs arī praktiskais eksāmens :D
Uztaisīs pēc autoskolas modeļa. Iesi sākumā makšķernieku skolā, ar obligātajām 14 praktiskajām stundām, tad liksi skolas eksāmenu, tad centralizēto un visur tik piķosi. Ja izgāzīsies, piķosi par atkārtotu eksāmenu :D
Tas viss joks, protams! Jāskatās līdz kas notiks, clā jau iet apspriede par ierosinātajām izmaiņām un fishing.lv arī. alus


Ķīsīts brauca pār ezeru
Rakstītām i kamanām,
Asarītis zirgu dzina,
Raudiņ' tura kamaniņas.
 
AlbertsDatums: Trešdiena, 28.01.2015, 11:46 | Ziņa # 104
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 492
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Quote Zorro ()
Uztaisīs pēc autoskolas modeļa. Iesi sākumā makšķernieku skolā, ar obligātajām 14 praktiskajām stundām, tad liksi skolas eksāmenu, tad centralizēto un visur tik piķosi. Ja izgāzīsies, piķosi par atkārtotu eksāmenu


Man nepatīk, ka atkal viss kaut kādā slepenības plīvurā tīts. Nāks kā zemūdens mednieku legalizācija slepenībā izbīdīts, kādam izdevīgs labojums! nene


Vienmēr uzklausi arī citu viedokli.
 
urmaasDatums: Trešdiena, 28.01.2015, 18:13 | Ziņa # 105
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Alberts. Doma tāda bij, bet ne no Riekstiņa puses. To velējās kads cits "makšķernieku aizstāvis". Pašlaik tas nav iekļauts jauno MN izstrādē. ;)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Makšķerēšanas noteikumi (Viss par un ap makšķerēšanas noteikumiem)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv