[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Makšķerēšanas noteikumi (Viss par un ap makšķerēšanas noteikumiem)
Makšķerēšanas noteikumi
BorodaDatums: Pirmdiena, 17.09.2012, 17:38 | Ziņa # 76
Grupa: Dzēstās
Bebrs,
Uzmauc uz bļitkas vienu vībotnieku un būs cope ar dabīgo ēsmu. :)
 
J0nisDatums: Pirmdiena, 17.09.2012, 20:55 | Ziņa # 77
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Uzmauc uz bļitkas vienu vībotnieku un būs cope ar dabīgo ēsmu. :)

Nē Bebr,tas nozīmē ka Tev jāpārceļas tuvāk mūsu pusei ,šeit mums valda bespriģels , (laikam tā tas skan citā valodā ) :D


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 17.09.2012, 21:23 | Ziņa # 78
Grupa: Dzēstās
Quote (J0nis)
Tev jāpārceļas tuvāk mūsu pusei

Man pus istaba brīva :D
 
rendzisDatums: Otrdiena, 18.09.2012, 00:20 | Ziņa # 79
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 107
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Kads varbut zin kko par maksceresanu Vacija!? Ir zinams, ka jakarto kkads mistisks eksamens, bet viena no Copes Lietas nr. bij pieminetas kkadas kipa turistu licenzes. Kads kko zin sikak!?


Ezīt's dedzin kūl', zaķīt's act a fool!
 
BorodaDatums: Otrdiena, 18.09.2012, 01:09 | Ziņa # 80
Grupa: Dzēstās
Quote (rendzis)
Kads kko zin sikak!?

Nezinu, bet apsolos uzprasīt draugam, kas Vācijā sviedrus lej.
 
parcopiDatums: Otrdiena, 18.09.2012, 07:50 | Ziņa # 81
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Cik es esmu dzirdējis, tad tur jākārto eksāmens un tad ir pieeja trim ezeriem. Ja grib vēl trīs, tad atkal eksāmens. Kaut kāda tāda tā sistēma viņiem. Intruder stāstīja, viņš Vācijā strādā. Toties Holandē samaksā dienas licenci un copē. Viss daudz vienkāršāk. Iespējams, ka pastāv kāda tūristu licence, bet iespējams, ka arī ne raksta


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
rendzisDatums: Otrdiena, 18.09.2012, 20:33 | Ziņa # 82
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 107
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Ja, Holande ta ir, tik uz roteriem nevar copet, uz vobleri nedrikst utt. (privatajas pljenckaas)Musha gan atlauta un uz kkadu sud powerbaita plastilinu(uzver uz akja, saveerp ka propelleri un cope). Ari boilam.
Te Vacija ari foreljdikos tas pats... Zivju ka biezs, a nereali noteikumi.
Viena no lietam, kapec gribas dzivot Latvija! :D


Ezīt's dedzin kūl', zaķīt's act a fool!
 
martiDatums: Otrdiena, 13.11.2012, 11:01 | Ziņa # 83
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
tad jau sanāk, ka pēc jaunās MN redakcijas pietiek, ja tev ir līdzi MK kods. nav vairs printētā jānēsā līdzi ne?

13.1. papildināt 32.1.apakšpunktu aiz vārdiem „makšķerēšanas kartes” ar vārdiem „vai elektroniski (internetā) iegādāto makšķerēšanas karšu numuru”;


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
BorodaDatums: Otrdiena, 13.11.2012, 11:29 | Ziņa # 84
Grupa: Dzēstās
Quote (marti)
tad jau sanāk, ka pēc jaunās MN redakcijas pietiek, ja tev ir līdzi MK kods. nav vairs printētā jānēsā līdzi ne?

Man visu gadu tikai kods līdz. :) Pārbaudīts gan neesmu...
 
martiDatums: Otrdiena, 13.11.2012, 12:35 | Ziņa # 85
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
man ir saglabāts telefonā kods, bet drošības pēc vazāju līdzi izdruku un pāris reizes esmu to rādījis pašvaldībniekiem rīgā. tikai kodu neuzdrošinājos nosaukt. bet var jau būt, ka būtu gājis cauri tā pat.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
dadziicDatums: Otrdiena, 13.11.2012, 23:44 | Ziņa # 86
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
es arī šim gadam pirku internetā MK un drukātā veidā līdzi nenēsāju. Man vienmēr makšķerēšanas karte ir kabatā, telefonā saglabāta PDF formātā vai arī varu caur e-pastu atvērt par jaunu un ja vajag arī izdrukāt.
Priekšrocības:
vienmēr līdzi! Šogad jau 2 atseviškiem copes biedriem nebija līdzi MK, jo tā bija vai nu nozaudēta, vai arī naudas maks palicis ar visiem dokumentiem mājās.

Tā kā iesaku izmantot elektronisko MK!


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
BebrsDatums: Ceturtdiena, 24.01.2013, 23:10 | Ziņa # 87
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Šodien viens tāds "kadrs" ar kuru es virtuāli cīnijos CL, par kuru man bija info ka liek tīklus, sab. inspektors 8.klases puišelim bez jebkādas papīru rakstīšanas atņēma ledus urbi. Iemesls it kā makšķerējis neatļautā vietā, kaut arī pēc manām domām makšķerēt tur var. Kad puišelis iebildis ka tēvs atnāks pēc darba un visu noskaidros tad "kadrs" pateicis ka puišelis pats dabūs pa purnu. 8.klases puikam draudēt? Iesniegums valsts policijā noteikti tiks rakstīts noteikti, kas kā jādara es pa telef izskaidroju. Čaiņiku bezpriģels! Cerams tas mērkaķis dabūs to ko pienākās. Sadod valsts "pravas baudīt makšķerniekus visādiem jefiņiem un tādas lietas notiekās.


Nav bildes- nav zives :D
 
copmanis78Datums: Ceturtdiena, 24.01.2013, 23:17 | Ziņa # 88
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2572
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Cl ar rakstija,ka kaut kur viens itkā inspektors noņēmis bori.
 
BebrsDatums: Piektdiena, 25.01.2013, 12:20 | Ziņa # 89
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (copmanis78)
Cl ar rakstija,ka kaut kur viens itkā inspektors noņēmis bori.

Tas nav tas gadījums. Par ko es rakstīju notikās vakar.


Nav bildes- nav zives :D
 
parcopiDatums: Svētdiena, 20.04.2014, 14:02 | Ziņa # 90
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tikko tik piefiksēju, ka ar janvāri ir vairākas izmaiņas Makšķerēšanas noteikumos! Imaiņas ir zemūdens medniekiem un arī makšķerniekiem. Ir jauni liegumi.
Un personīgi mani apbēdina šis aizliegums:
30. Makšķerēšana aizliegta šādos laikposmos:
30.1.5. Daugavā, no moliem un no tās ietekas Rīgas jūras līcī 6,5 kilometru posmā augšup pret straumi līdz augstsprieguma pārvadam Rīgas pilsētas teritorijā, kā arī Buļļupē, Loču kanālā un Sarkandaugavā – no 1.maija līdz 31.maijam;
Atā brekšu un karūsu vieta un ātā vairākas asaru vietas Daugavā. Atā līdz jūnijam! raud
Tikai kāds ir pamatojums tam, es nesaprotu. doma


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Makšķerēšanas noteikumi (Viss par un ap makšķerēšanas noteikumiem)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv