[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Jauna pļāpatuve (Vieta, kur tāpat papļāpāt par jebko)
Jauna pļāpatuve
parcopiDatums: Otrdiena, 21.01.2020, 13:44 | Ziņa # 1606
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nelielas pārdomas pēc lašu copes Salacā

Pēc sava pēdējā video publicēšanas saņēmu dažus pārmetumus savā virzienā, par vairākām lietām. Mēģināšu atbildēt uzreiz visiem un par visiem pārmetumiem, lai nav vairs lieki jautājumi.

Galvenais pārmetums, ka es esot nostājies vietējo pusē visā tajā licenču epopejā.
Atbildu - tā nav! Es neesmu neviena pusē. Vien pastāstīju savā video, ko dzirdēju no inspektora.
Es esmu par to, lai tā tā lieta tiktu normāli sakārtota, nevis stājos kāda pusē. Noteikumus pārkāpj abas puses.

Makšķernieku pārkāpumi:

Ķer lieguma laikā
Ķer bez licencēm
Bēg un slapstās pie upes
Vilto licences
Pārkāpj atļauto paturamo zivju skaitu

"Vietējo" pārkāpumi:

Ķer lieguma laikā
Ķer ne tikai ar atļautām metodēm
Pārkāpj atļauto paturamo zivju skaitu
Nevēlas pie upes redzēt svešas acis
Tirgo noķertās zivis

Kā redzams pārkāpumi ir līdzīgi un viena grupa otrai šos pārkāpumus pārmet. Ļoti liels akmens makšķernieku dārziņā ir tas, ka pat ļoti zināmi vīri ir noķerti pie upes lieguma laikā. To pārmetīs visu laiku un tas būs pamatarguments kāpēc vietējie netic citiem makšķerniekiem.
Bet visa tā shēmošana ar licencēm ir vēl lielāks akmens otras puses dārziņā. Nolaist sezonas licences cenas vairāk kā uz pusi un visas sezonas licences ieshēmot tikai savējiem....es teiktu, ka tas ne tikai akmentiņš, bet pat vesels buližņiks "vietējo" dārziņā!

Tāpēc uzsveru, es neesmu nevienā pusē, bet esmu par kārtību un taisnīgiem noteikumiem priekš visiem!

Otrs pārmetums, ka nenosaucu vārdus, kurus uzzināju.
Es ne uz vienu ar pirkstu nerādīšu un neesmu soģis, lai tagad uz kādu norādītu. Norādīju tikai uz faktu, ka tādi pārkāpumi ir fiksēti.

Pārmetums par āķu skaitu vobleriem.
Šis pārpratums radās nolikuma nepilnību dēļ. Viena āķa "likums" nav spēkā un to apliecināja arī pie upes sastaptais inspektors.

Pārmetums par zivju vārtīšanu dubļos.
Atvainojos, bet īsti citu variantu tur nebija. Zivis lielas, uztveramā tīkliņa nebija, bet kaut kā viņas krastā bija jādabū. Krasts dubļains. Piekrītu, ka nebija estētiski skaisti, bet parādīju copi, kāda tā ir. Pie kam zivis tāpat bija nolemtas un nebija plānots tās laist vaļā. Izpaudās arī pieredzes trūkums šāda veida zivju izvilkšanā! Nākamreiz jau būs labāk! ;)
Iespējams uz tādu copi tomēr jānēsā līdz uztveramais tīkliņš, lai arī tas nav ērti, vai jāiemācās būt veiklākiem.

Nu kaut kā tā. Es esmu tikai un vienīgi par LM sakārtošanu Salacā un par taisnīgiem, vienlīdzīgiem un pārskatāmiem noteikumiem priekš visiem! Pārkāpumi ir no abām pusēm, pārmetumi arī ir no abām pusēm, bet īsti dialoga nebija. Tagad lietas ir iekustējušās un arī Kristiāns jau visu smuki salicis pa plauktiņiem, kas būtu jaizdiskutē.
Cienam viens otru un ne asakas visiem! hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 23.01.2020, 13:29 | Ziņa # 1607
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
4DIENAAAAAAAAAAAAAAAAA DZERT UN PI*TIEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!! alus alus alus alus alus alus alus alus

Rīt provēs kādu zivi ar lielām pumpām noķert, a 6dien laikam laiva beidzot jāizkustina...zinu, ka sailgojusies mazulīte prieks prieks prieks prieks prieks

A Jums pārējiem nu ko....lai feina darba diena zivs


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
BigJayDatums: Ceturtdiena, 23.01.2020, 14:46 | Ziņa # 1608
Grupa: Savējie
Komentāri: 35
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Zivnieks, Vienam brīvdienas ir sākušās ātrāk :D

Es 6dienu uz Gauju aizbrauksu, varbūt tikšu atkal pie kādu pumpaino ja
 
parcopiDatums: Trešdiena, 29.01.2020, 12:05 | Ziņa # 1609
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Ledus nav, laši mani piesmej, no laivas ar īsti nekārojās copēt, pat nevar saprast ko lai pasāk. Laikam tiešām jāmācās tamborēt :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BigJayDatums: Trešdiena, 29.01.2020, 17:18 | Ziņa # 1610
Grupa: Savējie
Komentāri: 35
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
parcopi, Nepadodies sieviešu nodarbei , tad jau ielaidies vien tik ar laivu ja zivs
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 30.01.2020, 09:04 | Ziņa # 1611
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote BigJay ()
parcopi, Nepadodies sieviešu nodarbei

Nu jā, vēl var padoties sūro veču nodarbei :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BigJayDatums: Ceturtdiena, 30.01.2020, 12:08 | Ziņa # 1612
Grupa: Savējie
Komentāri: 35
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
parcopi, bet ar to ir baigi uzmanīgi tad, jo kas par daudz, tas par skādi.
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 31.01.2020, 09:20 | Ziņa # 1613
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
PIEKTDIENAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA DZERT UN PI*TIEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! alus alus alus alus alus alus alus alus alus

Un jau naktī uz rītdienu startēju uz SWE. Plānā 7dien pablandīties pa foreļ/pālij upi, un pēc tam ledus un ezers, primārā zivs zandarts, bet sabarosim arī pleķīti uz sīgām. Katrā ziņā plašs pastāsts sekos marta CL. prieks prieks prieks prieks prieks prieks prieks

P.S. A Jūs cītīgi strādājiet nākamnedēļ taada


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 03.02.2020, 21:54 | Ziņa # 1614
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba


būs nedaudz vēss laiks..
Pielikumi: 3142337.jpg (143.6 Kb)
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 03.02.2020, 21:57 | Ziņa # 1615
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote Zivnieks ()
PIEKTDIENAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA DZERT UN PI*TIEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! alus alus alus alus alus alus alus alus alus

Un jau naktī uz rītdienu startēju uz SWE. Plānā 7dien pablandīties pa foreļ/pālij upi, un pēc tam ledus un ezers, primārā zivs zandarts, bet sabarosim arī pleķīti uz sīgām. Katrā ziņā plašs pastāsts sekos marta CL. prieks prieks prieks prieks prieks prieks prieks

P.S. A Jūs cītīgi strādājiet nākamnedēļ taada


Zivniek, a kāpēc Tu uz to sviedru zemi dosies? Tik dēļ CL raksta? Nu zivis ir teitan, te pat.
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 03.02.2020, 21:59 | Ziņa # 1616
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Nelielas pārdomas pēc lašu copes Salacā

Tā viš i. Labi, ka uzrakstīji.
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 03.02.2020, 22:02 | Ziņa # 1617
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Jācer, ka viss notiks oki doki un daži man zināmi copmaņi papildinās nelegāli būvētās Sarkandaugavas copmaņu būdas. :)))
 
Aigars82Datums: Trešdiena, 05.02.2020, 11:54 | Ziņa # 1618
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 264
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Quote Zivnieks ()
Un jau naktī uz rītdienu startēju uz SWE. Plānā 7dien pablandīties pa foreļ/pālij upi, un pēc tam ledus un ezers, primārā zivs zandarts, bet sabarosim arī pleķīti uz sīgām.


Vai man vienīgajam šķiet, ka Zivnieks svensonijā būs pamatīgu aizvaidzīti norāvis??? Kaut kā nekur nemana Zivnieka leģendāros Labrīt un/vai Labvakar postus ar cienījamiem lomiem


Laiks Copei/OSHELURE
 
parcopiDatums: Trešdiena, 05.02.2020, 16:20 | Ziņa # 1619
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Cik saprotu, tad tur diezgan liela (*) ar copi! svilpo
Un vienīgās atbildes par visu, kas tur notiek, ir - "pašol" :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Aigars82Datums: Trešdiena, 05.02.2020, 16:29 | Ziņa # 1620
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 264
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Quote parcopi ()
Cik saprotu, tad tur diezgan liela (*) ar copi!
Un vienīgās atbildes par visu, kas tur notiek, ir - "pašol"

Godīgi sakot, žēl viņa. Vēl ļoti labā atmiņā kopīgais izbrauciens ar Zivnieku uz Karēliju, kad arī bijām noskaņojušies un gatavojušies labai copei, bet uzrāvāmies uz ļoti sūdīgiem laikapstākļiem, neperspektīvu vietu un galīgu necopi. Pirmās dienas vēl bija entuziasma pilnas, a pēc tam galīgi garīgais noplaka. Bet ko padarīsi, tāda tā cope/necope ir.


Laiks Copei/OSHELURE
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Jauna pļāpatuve (Vieta, kur tāpat papļāpāt par jebko)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv