[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Jauna pļāpatuve (Vieta, kur tāpat papļāpāt par jebko)
Jauna pļāpatuve
silentshadowDatums: Sestdiena, 27.07.2019, 08:13 | Ziņa # 1396
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 21
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Man doma šodien kautkur voleris pasēdēt uz fīderi taada
 
martins_Datums: Sestdiena, 27.07.2019, 09:15 | Ziņa # 1397
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Quote Zivnieks ()
es labi zinu, ka es vakara ietvaros atradīšu jaunas vietas kur nostāties un arī pie loma tikt.

Principā, ja enkuroties Zivnieka laivā, tad arī jaunās vietas var īzī atkost :D


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 29.07.2019, 08:10 | Ziņa # 1398
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
:D

Ui šodien būs grūta diena. Parēķināju, ka brīvdienās laivā nosēdētas 22 stundas. Joprojām viss šūpojās. No 6dienas uz 7dienu biju uz nakti, tad 9 mēri izvilkās, divi lielākie virs 60. Vakar iebraucu vakara cēlienu pasēdēt - NEVIENAS zandarta copes. Kaut kāds pilnīgs pisec. Tā ar nesapratu, kas par vainu.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 29.07.2019, 10:27 | Ziņa # 1399
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote Zivnieks ()
Parēķināju, ka brīvdienās laivā nosēdētas 22 stundas

Maņjaks :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Aigars82Datums: Pirmdiena, 29.07.2019, 11:38 | Ziņa # 1400
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 264
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Quote Zivnieks ()
Vakar iebraucu vakara cēlienu pasēdēt - NEVIENAS zandarta copes. Kaut kāds pilnīgs pisec.

Nu večuk, tu jau tur arī mauc kā gaļas mašīna. Cik tad var!!! Kaut kad arī ar Ablomoviču Atsosoviču jāsasveicinās


Laiks Copei/OSHELURE
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 29.07.2019, 11:45 | Ziņa # 1401
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote Aigars82 ()
Ablomoviču Atsosoviču jāsasveicinās


Nepazīstu tādus :D prieks


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martins_Datums: Pirmdiena, 29.07.2019, 13:05 | Ziņa # 1402
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Quote Zivnieks ()
Tā ar nesapratu, kas par vainu.

Es biju ezerā.. :D ibio na*&^ :D


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 29.07.2019, 13:29 | Ziņa # 1403
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote martins_ ()
Es biju ezerā.. ibio na*&^


Vo, vo! :D :D :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 29.07.2019, 15:45 | Ziņa # 1404
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tass viss ir figņa. A vot man vakar Vantage kāts salūza dance svilpo
Šogad kaut kāds kosmoss ar spiningiem notiek, laikam svecīte baznīcā jānoliek. Sākās viss jau pirmajā maijā, kad tika nahrenizēta spice One Sensoric(ne manas vainas pēc) un joprojām nevaru jaunu spici dabūt. Tjipa augustā iespējams būšot rezerves daļas.... svilpo
Burtniekā kaut kā stulbi, pie zacepa, likvidēju tviča kātiņu.....tak vakar vispār vāks. Iecēlu laivā 300g+ asari un pēkšņi - hrjakt! Zem otrā gredzene no augšas salūza Vantage! Bļe, no asara!!!! Visticamāk jau bija kaut kur ieplīsis, vai arī man porča uzlikta! :D

P.S. Vēl varu pasūdzēties, ka krustdēli divas oludiņmakšķeres man ar atstāja šogad bez spicēm :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 29.07.2019, 16:03 | Ziņa # 1405
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Man šogad arī 4 kāti salauzti. Dīvaini kaut kā :D Šogad tik cik pa visiem iepriekšējiem gadiem kopā :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martins_Datums: Pirmdiena, 29.07.2019, 16:31 | Ziņa # 1406
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Wow, es pa visu savu karjeru vienu kātu esmu salauzis, jums, kungi, jau tāds normāls rādītājs. Ok, Zivnieks gan jau ar Edvardu pa laivu lēkā, a kā Aigaram tas viss sanāk? Un Vantage tak ir reāls bomis, ar kuru i kauties var :D


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 29.07.2019, 16:42 | Ziņa # 1407
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote Zivnieks ()
Man šogad arī 4 kāti salauzti.

Jā, šogad kaut kāda mistika svilpo
Quote martins_ ()
es pa visu savu karjeru vienu kātu esmu salauzis

Labāk nepiesauc. Viens te ar nesen lielījās, ka šim kāti nelūztot....un dārgais kāts salūza dance
Pirmajā maijā man čoms iepidžināja kātā šūpiņu, tur viss skaidrs. Ar krustbērnu nedarbiem arī viss skaidrs. Tviča kāta hrjak arī pa lielam vija skaidrs kapēc - stulbuma pēc. Bet vakar ņifiga nesapratu. Reāli tikko iecēlu asari laiva, tā kāts salūza. Gints liecinieks. Tur jau tā lieta, ka nav nekāds vieglais kātiņš, lai no asara lūztu. Mistika un šaitans! :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 29.07.2019, 16:54 | Ziņa # 1408
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote martins_ ()
Wow, es pa visu savu karjeru vienu kātu esmu salauzis, jums, kungi, jau tāds normāls rādītājs. Ok, Zivnieks gan jau ar Edvardu pa laivu lēkā, a kā Aigaram tas viss sanāk? Un Vantage tak ir reāls bomis, ar kuru i kauties var


Vo to es vēl saprastu, bet ņikuja...visi skaidrā :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martins_Datums: Pirmdiena, 29.07.2019, 17:59 | Ziņa # 1409
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Nu tad pie šamaņa jāiet :D


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 30.07.2019, 07:59 | Ziņa # 1410
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote Zivnieks ()
Kaut kāds pilnīgs pisec. Tā ar nesapratu, kas par vainu.

Man šķiet, ka tas uz laika maiņu. Mums ar Gintu aizvakar ar neierasti maz, pat mazo žānu copes bija. Vakar arī neesot copējis svilpo
Šodien, pa dienu, ja stipri nelīs - ielīdīšu, uz kādu brīdi ezerā. Iespējams pameklēšu līdaku. Uz vēlo vakara copi toč nepalikšu, apnika neizgulēties dēļ copes, kad nākamajā rītā uz darbu :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Jauna pļāpatuve (Vieta, kur tāpat papļāpāt par jebko)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv