[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Jauna pļāpatuve (Vieta, kur tāpat papļāpāt par jebko)
Jauna pļāpatuve
parcopiDatums: Ceturtdiena, 18.07.2019, 11:18 | Ziņa # 1381
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Bļe, gribēju no laipas mailes pasmelt ar tīkliņu, tak ceļš nogriezts. Klāt nelaiž, šņāc! Pi*#ri spalvainie! :D
Laikam ķeršu tikai ar spini svilpo
Pielikumi: 1705665.jpg (132.8 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Aigars82Datums: Ceturtdiena, 18.07.2019, 12:58 | Ziņa # 1382
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 264
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Malači gulbji, viss pareizi Nav zolīdi braukt uz copi kad citiem jāstrādā.


Laiks Copei/OSHELURE
 
parcopiDatums: Piektdiena, 19.07.2019, 11:52 | Ziņa # 1383
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Neierasti, ka nav ieraksta forumā par to, ka ir piektdiena dance alus


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
silentshadowDatums: Sestdiena, 20.07.2019, 11:53 | Ziņa # 1384
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 21
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Vēlos izteikt lielu pateicību alus Aigaram par iespēju pievienoties copei. Jauna pieredze un piedzīvojums. Ja agrāk domāju, ka vairāk patīk grunteņot, tad sapratu spininga copes dinamiskumu
Kopumā feini, bija gan asari, gan cepumi svilpo alus Paldies!
 
parcopiDatums: Sestdiena, 20.07.2019, 13:43 | Ziņa # 1385
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote silentshadow ()
Kopumā feini, bija gan asari, gan cepumi

Bjija feini, piekrītu! Noteikti atkārtosim! ja
Bet, kas attiecas uz copi, tad vakar asaris bija.....tobiš asaru nebija, pat eho bildē. Dažus noķērām, viens lielais pie laivas aizgāja un viens minizandartelis iekrita, bet baigi sūti copes ziņā vakar bija. Atpūta gan tāpat super sanāca! alus


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 25.07.2019, 10:54 | Ziņa # 1386
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Kā cilvēki tomēr zondē vietas un mānekļus. Pēdējā laikā ar to bieži sanāk sastapties. Kaut vai pēdējā feisīša zondētāju tracināšana, makšķerēšanas grubā "Ribalka", ar aizkrāsotajām bildēm....šie nabagi tak no dusmām sprāgst, ka nevar vietu redzēt :D
Man e-pastā, youtubē, feisītī - galvenie jautājumi arī vienmēr ir kas tā par vietu, kā tur tikt un uz kādu mānekli kas paņēma.....nu c'mon! Bieži daudz ko arī pastāstu, parādu un padalos, sevišķi kas attiecas uz mānekļiem. Tos arī video speciāli nekad neslēpju. Bet tas viss vēl vairāk nostiprinājis pārliecību bildēt un fočēt tā, lai vietu īsti tomēr nevar saprast, jo kolhozu mūsdienās savākt var ātri..... un alkatīgo ir daudz, kas tā vien zondē riņķī, tā vietā, lai paši zivis meklētu... svilpo
Redzot arī notiekošo vēžošanas vietās......sorry, pilnīgi un galīgi nav vēlmes dalīties ar vēžošanas vietām arī. Tur zondētāju ir vēl vairāk un miskasti pie upes atstāj baiso. Karoče šito visu saīsinot - mūsdienās publiskā telpā ir jāpiedomā ar kādām bildēm mun video var dalīties un bieži vien daudz kas ir jāatstāj aiz kadra publiskā telpā hello
Diemžēl svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 25.07.2019, 12:30 | Ziņa # 1387
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Nu bļin...Tev vajadzēja redzēt kas vakar/aizvakar darījās ap manu laivu. Kā lapsenes uz ievārījumu. CL forumā jau par to ierēc. Labi, es ļoti labi apzinos, ka laiva ir atpazīstama, bilžu atskaites arī par labu nenāk, bet atkal no otras puses kam tad soc tīkli domāti, kam tās copmaņu grupas? Tikai grābt un neko nedot pretī? Bet nu aizvakar tas bija pisec...jā man bija laba cope, izvilku daudz, bet šķiet cilvēkiem pēc katras manis noķertās zivs iestājas panika un enkuri ceļās tuvāk. Viens velcētājs vispār bija apbrīnas vērts VISU vakaru velcēja apkārt manai laivai...brīnos kā šim galva nenoreiba beigās. Es jau arī nesaku, ka man būtu kaut kā žēl...visos raidījumos, žurnālu rakstos esmu pastāstījis to, ko pats esmu gadiem kodis un izkodis. Es arī apzinos, ka mūsdienās pašiem neko negribās meklēt, ērtāk aizbraukt tur, kur kāds ko ir atradis un pie kājas, ka kolhozs. Bet nu tik daudz kā cieņa un pienācīgs attālums vienam no otra taču būtu jāpieņem. Un man var prasīt nafig reklamējies, nafig filmējies, nafig raksti...es to daru, tāpēc, ka man tas viss patīk...makšķerēšana ir mana sirds lieta, un iespēja par to uzrakstīt citiem rada prieku, īpaši ja reuzltātu novērtē gan redaktore, gan lasītājs (tas pats arī ar raidījumiem), bet visam ir savas robežas...lielības tajā nav pilnīgi nekādas, tāpat arī finansējums ko no tā iegūstu ir smieklīgs. CL man vairākas reizes nedēļā kāds uzraksta paņem mani līdzi uz copi. A draugi ta daudz, šad tad arī vienam pašam gribās aizbraukt. Protams, nevar arī noliegt, ka lielāko daļu nu jau ļoti labus draugus tieši tā arī esmu ieguvis - kopā aizbraucot pacopēt. Bet visādi citādi, nobeigumā - ja jau gribās, lai brauc un apurbj, es labi zinu, ka es vakara ietvaros atradīšu jaunas vietas kur nostāties un arī pie loma tikt.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
AnatolijsDatums: Ceturtdiena, 25.07.2019, 12:57 | Ziņa # 1388
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
A man citas bēdas. Biju ogās, kamēr krūmos lasīju kazenes, tikmēr man kārtējo velosipēdu nospēra! svilpo
Vecu, sarūsējušu grabažu, kuru dārgāk kā par 3€ stabili nevar nopārdot! Tas ir unikums. Bet, nu lai labi ripo, ja cilvēkam tā vajadzēja! :D


Za ribalku!
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 25.07.2019, 13:05 | Ziņa # 1389
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Tas jau ir smieklīgi. Ak jel uz ko iet pasaule.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 25.07.2019, 13:36 | Ziņa # 1390
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es brīnos, tas Anatolija velosipēds bija vnk nekāds! svilpo

A par to Zivnieka rakstīto - es pēdējā laikā esmu dikti nošokējies par to, ka visu jāpienes uz paplātes un mutē vēl jāieliek....un tad nebūs vēl gana labi!. Vienmēr esmu bijis ļoti atklāts cilvēks un dalos ar visu, ko zinu, piedzīvoju u.t.t. Rakstu netā ar prieku, atskaitos, filmēju....tas ir hobijs, naudu par to nekādu nesaņemu. Bet, kad saproti, ka daudzi pat netaisās neko paši iemācīties, tikai zondē kas ko kā un vēl apurbj pēc tam, vai Tevis pastāstītajā vietā, pēc tam ir miskaste....tas tomēr liek nedaudz cenzēt pašam savu atklātību svilpo
Man ar daudzi prasās līdz uz copi(pat galīgi nepazīstami cilvēki), bet man ar laikiem ir kā ir, plus bieži vien tiešām gribu iebraukt viens un tā arī pasaku. Lai gan iespēju robežās copēju ar dažādiem cilvēkiem, ne lepns, ne iedomīgs neesmu. Aizbraucu, iespēju robežās, ar daudziem(arī kurus pirms tam nebiju redzējis). Bet publicēto informācijas apjomu tagad filtrēšu krietni vairāk. Šitā pēdējā feisīša grupas diskusija mani vnk piebeidza. Ir simtiem cilvēku, kas vnk zondē vietas un mānekļus un dusmojās, ja vieta bildē ir noslēpta. Es to vnk nesaprotu, vai tiešām pašiem negribās mācēt savu zivi atrast un to, uz ko to var noķert? svilpo
Par mānekļiem, copes tehnikām un tādām lietām, gan es turpināšu dalīties. Tur slēpt nav ko, bet šis tas(piemēram vietas) tiks vairāk maskētas. Savādāk nevar svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 25.07.2019, 20:41 | Ziņa # 1391
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Izsaku Anatolijam līdzjūtību...Nozaga laikam tas, kam nebij citu variantu. Esmu redzējis, ka pie mana tuvējā Rimi mierīgi atstāj nu tādus padomju laika, bet sačinītus lūžņus, bez nekā. Piestutē pie sienas un iet iepirkties... i nekas, es nāku ārā, tas vecais stāv...
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 25.07.2019, 20:47 | Ziņa # 1392
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Ir man ar pāris točkas, kas nekad netiks atklātas. Pats neesmu tur bijis jau gadus 10, bet čoms, kas parādīja, tiek pie labiem līņiem katru gadu. Tur ir tā, ka 10 m pa labi vai kreisi - i tutū, jāzin katra zāles čupiņa... to vietu pat Aigars nezin. :)
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 25.07.2019, 20:57 | Ziņa # 1393
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Es brīnos, tas Anatolija velosipēds bija vnk nekāds! svilpo


 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 26.07.2019, 08:14 | Ziņa # 1394
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
PIEKTDIENAAAAAAAAAAAAAAAAA DZERT UN PI*TIEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! alus alus alus alus alus alus alus alus alus

Rīt uztaisīs Ķīsī copes maratonu ja


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 26.07.2019, 08:17 | Ziņa # 1395
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
A es šodien kaut kur pablandīšos pa vietējiem ūdeņiem. Konkrēta plāna nav. Iespējamie virzieni - jūras gals, ķīsis, sarkandaugava.....nezinu vēl. Iespējams, ka pasēdēšu arī uz dzīvo, ja vien izdosies tos neliešus noķert svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Jauna pļāpatuve (Vieta, kur tāpat papļāpāt par jebko)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv