[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Jauna pļāpatuve (Vieta, kur tāpat papļāpāt par jebko)
Jauna pļāpatuve
martiDatums: Otrdiena, 10.04.2018, 08:46 | Ziņa # 496
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ar tām vecajām alumīnija grabažām baigā jāšanās :D
pārtaisu pakaļgalu:



ja tā jāšanās nav hobijs un nesagādā mazohistisku baudu, tad labāk ņem amber un miers.
vai arī uzreiz finval. var arī to tuna vai volžanku.
lai arī par tām volžankām izsakās nievājoši, man tā neliekas.
garāžas kaimiņš 7dien ielaida ūdenī volžanku 46 fiš.
vizuāli man patīk, bet kā ir praksē, to drīz dzirdēšu.
neredzēju, kur piesieties - smuka. un pilnā komplektācijā maksā pusi no līdzīgu gabarītu finvala.
līdzīga izmēra tuna cenas ziņā ir pa vidu starp volžanku un finvalu.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
martiDatums: Otrdiena, 10.04.2018, 08:57 | Ziņa # 497
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
volžanka 46 fiš:



salīdzinot volžanku ar tuna, tunai ir modeļi bez paklājiņu tapsējuma, kas man pat simpatizē.
tīri no kopšanas viedokļa ilgtermiņā. tepiķa pārklājums ir skaisti un patīkami atspiest pliku dupsi, taču ar laiku tas viss sāk nolietoties un izskatās ne visai. paviļā tajos paklājiņos gļotainu zivi un ar laiku iegūsti tādu voblas auru, ka maz nelikas.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
martins_Datums: Otrdiena, 10.04.2018, 09:34 | Ziņa # 498
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Nu, vēl jau laika pārdomām gana.. gan tarakāni galvā visu pa plauktiņiem saliks. :D
Bet jā, bikīt mazohist iekšā sēž un īsināt sev laiku ar visādām dīvainā nodarbēm patīk :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 10.04.2018, 11:03 | Ziņa # 499
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Piektdiena, 13.04.2018, 10:22 | Ziņa # 500
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Piektdiena, trīspadsmitais. Kādi plāni? :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 13.04.2018, 10:45 | Ziņa # 501
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
PIEKTDIENAAAAAA DZERT UN PI*TIEEEEEESSSSS!!!!! alus alus alus

Un svinīgi paziņoju, ka man ir sācies atvaļinājums...turpmākās 3 nedēļas droši vien pie datora, līdz ar to šeit arī nebūšu :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 13.04.2018, 10:58 | Ziņa # 502
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Veiksmīgi atpūsties! alus


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Piektdiena, 20.04.2018, 08:55 | Ziņa # 503
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Itkā piektdiena, bet prieka ta maz.. :D

Apmēram kā Vinnijam:


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
PogaDatums: Piektdiena, 20.04.2018, 10:01 | Ziņa # 504
Grupa: Savējie
Komentāri: 57
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Kluba Vadiba
Apmēram šādi!
Pielikumi: 5027418.jpg (141.9 Kb)


/Un, kad es paskatos uz rietiem, kāds roku man uz pleca liek.. Mums šajā dzīvē visa pietiek, mums tikai laika nepietiek./
 
parcopiDatums: Piektdiena, 20.04.2018, 15:44 | Ziņa # 505
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote martins_ ()
Itkā piektdiena, bet prieka ta maz.

Rīt jau laikam darbdiena sanāk, tāpēc prieka maz? :D
Man gan vienalga, man tāpat rīt būtu jāstrādā :D

Quote Poga ()
Apmēram šādi!

Arī labs plāns! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Sestdiena, 21.04.2018, 08:02 | Ziņa # 506
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Sestdienaaaaaa!!!!

Apsveicu visus, kam šodien darbdiena, ibio! :D dusma


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Sestdiena, 21.04.2018, 10:04 | Ziņa # 507
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Izskatās, ka kādam nepatīk strādāt sestdienās? :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
PogaDatums: Sestdiena, 21.04.2018, 10:16 | Ziņa # 508
Grupa: Savējie
Komentāri: 57
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Kluba Vadiba
Vot tā..
Pielikumi: 2754973.png (967.5 Kb)


/Un, kad es paskatos uz rietiem, kāds roku man uz pleca liek.. Mums šajā dzīvē visa pietiek, mums tikai laika nepietiek./
 
parcopiDatums: Trešdiena, 25.04.2018, 10:22 | Ziņa # 509
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Rīt aizlaidīšu vēlreiz vimbu pamēģināt noķert un tad jau jāpucē spiningi. Vienīgi laika prognoze uz 1.maiju solās būt ļoti nelabvēlīga.... nene


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 07.05.2018, 10:42 | Ziņa # 510
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
7.maijs. Priekš manis datums, kuru es atceros un atcerēšos. Šajā dienā, ne tikai, ir mana jaunākā krustdēla dzimšanas diena, bet arī, mana demobilizācijas diena. Padomju armijā nedienēju, bet esmu pietiekami vecs un paspēju iziet obligāto militāro dienestu Latvijas armijā. Viens gads. Bet tā bija ļoti vērtīga dzīves skola, kas palīdzēja saprast daudzas lietas un personīgi man - bija ļoti noderīga! Domāju, ka arī, pašlaik obligātais militārais dienests noderētu ļoti daudziem...
Nekādi šo dienu neatzīmēju, bet šis datums man tomēr ir pietiekami nozīmīgs.
DMB 07.05.02.


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Jauna pļāpatuve (Vieta, kur tāpat papļāpāt par jebko)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv