[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Veselīgs dzīvesveids (Pirtis, sportošana, veselīgs uzturs, u.t.t.)
Veselīgs dzīvesveids
ZivnieksDatums: Piektdiena, 22.03.2013, 15:44 | Ziņa # 106
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
būtu man ko svilināt, varbūt es ar paskrietu :D a tagad man tas liekas, ka ir stulbākais ko darīt :D labāk atvērt aliņu un pie TV pasēdēt :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
dadziicDatums: Piektdiena, 22.03.2013, 15:51 | Ziņa # 107
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
labāk atvērt aliņu un pie TV pasēdēt

+1 :D alus


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
parcopiDatums: Piektdiena, 22.03.2013, 16:03 | Ziņa # 108
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nez, man fiziskas aktivitātes ir patikušas kopš bērnības. Vienkārši pēdējā laikā praktiski nesanāk laiks. A aliņš un Tv savu darbu ir padarījuši labi, sevišķi šoziem :D
Skriešana gar jūru, vai pa mežu man patīk. Pa stadiona apli gan nepatīk. Katrā gadījumā es labāk skrienu, braucu ar riteni, spēlēju kādu sporta spēli.....bet trenažieri gan nav īsti priekš manis. Ja nu vienīgi kompānijā, viens es sevi varu piespiest uz pāris reizēm :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Trešdiena, 03.04.2013, 14:46 | Ziņa # 109
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 0140285.jpg (37.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
je6kaDatums: Trešdiena, 03.04.2013, 14:51 | Ziņa # 110
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Feini Aigar! ja

Es ar sāku pagajušo nedeļ kustināt kājeles pēc ziemas... :)
Distances Otr. 6km Tršd. 10km
Vakar 6km
šodien orientēšanās sacensības, gan jau dabūšu paskrieties... skriet ir forši! ja


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 03.04.2013, 15:04 | Ziņa # 111
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (je6ka)
Es ar sāku pagajušo nedeļ kustināt kājeles pēc ziemas...

Tavām kājelēm nav jēnes tāda tonnāža :D
Quote (je6ka)
skriet ir forši!

Da forši ir jebko darīt, tas patīkamais nogurums pēc sportošanas tiešām ir feins! Un pēc tam ilgu laiku ir feins tonusiņš! ja
Bet jāmaina laikam arī ēšanas paradumi, jo tas, ko esmu uzaudzējis šoziem, tik viegli padoties negribēs :D
Bet nu vismaz atkal kaut kādu pruhu sāku iekšā just, tas jau priecē :)
A vot orientēšanās es esmu piedalījies tikai vienu reizi, kad vēl tehnikumā mācijos un, ja pārējie būtu klausījuši mani, tad mēs riņķotu pavisam pa nepareizajām vietām un kontrolpunkti netiktu atrasti, vai tikru meklēti ilgi :D Labi, ka bija mums kursā viens, kas vismaz kaut ko no tā sajēdza un karti mācēja nolasīt :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kristsKGDatums: Trešdiena, 03.04.2013, 17:06 | Ziņa # 112
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
ja man ir uzinstaleeta taa edmundo aplikaacija, bet veel neesmu meegjinaajis. pagaidaam iztieku ar basha speeleeshanu un trenazhieriem, bet plaans, kad paliks siltaaks paskraidiit... nepatiik jau taa skrieshana, bet, ko dariit... vecums nenaak viens :D
 
BorodaDatums: Trešdiena, 03.04.2013, 20:27 | Ziņa # 113
Grupa: Dzēstās
Esmu sācis arī kaut ko veselīgu. Uz darbu, no darba, ar kājām eju. Tālu nav 2km ar mazu astīti, protams, tramvajs iet, bet cenšos nebraukt. Vienīgais mīnuss - pa ceļam no darba ir daži mazi veikaliņi ar tērvetnieku. Nu gadās paķerties līdz... :D
 
je6kaDatums: Trešdiena, 03.04.2013, 22:47 | Ziņa # 114
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Da forši ir jebko darīt, tas patīkamais nogurums pēc sportošanas tiešām ir feins!

Zelta vārdi, Aigar! ja

A orientēšanās deva savu artavu, lai arī negaidījām, par pārsteigumu mūsu komanda "Pingvīni" 18 komandu konkurencē izcīnija godpilnu vietu tik vēl nezinam kuru tieši, tas tā kā intrigai jo jāiet uz apbalvošanu 24:00 uz Tōnusu :) ja


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
je6kaDatums: Trešdiena, 03.04.2013, 22:54 | Ziņa # 115
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Uz darbu, no darba, ar kājām eju.

Boroda, vajag tās nūjas iegādāties, kuras pēdējā laikā palikušas diez gan populāras kāds nu ir tas efekts no tā nav ne jausmas, bet tas riksīts ir tāds raitāks :)
Šeit J0nis varētu ko teikt, nu jau pār pa 20 gadi soļo ik rītu pār pa 1 km, nebrīnītos ja aizsietām acīm to maršrutu veiktu :) ja


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
parcopiDatums: Svētdiena, 07.04.2013, 12:09 | Ziņa # 116
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Līdz labai kondīcijai vēl tālu :)
Pielikumi: 2469077.jpg (134.1 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Svētdiena, 07.04.2013, 19:16 | Ziņa # 117
Grupa: Dzēstās
Šodien nedaudz pamētāju boulingu. Pēc 7 gadu pārtraukuma iznāca gluži labi. :)
 
parcopiDatums: Otrdiena, 09.04.2013, 15:23 | Ziņa # 118
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba


Pielikumi: 8709771.jpg (56.1 Kb) · 3143294.jpg (40.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Otrdiena, 09.04.2013, 15:32 | Ziņa # 119
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ar ričuku ir tomēr ātrāk :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 09.04.2013, 15:39 | Ziņa # 120
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (marti)
ar ričuku ir tomēr ātrāk

Domāju gan! :D
Es ričuku, kad forma forma būs kaut cik atgūta, td līdz centram zem pusstundas var aizmīt ar vidējo ap 30km/h. A skrienot, pat tad, kad forma daudz maz būs ok, augs tikai distances garums. Ātrums vidējais principā var izaugt pa vienu diviem kilometriem. Par diviem pat diez vai :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Veselīgs dzīvesveids (Pirtis, sportošana, veselīgs uzturs, u.t.t.)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv