[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Veselīgs dzīvesveids (Pirtis, sportošana, veselīgs uzturs, u.t.t.)
Veselīgs dzīvesveids
je6kaDatums: Trešdiena, 08.08.2012, 21:58 | Ziņa # 61
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Aigar, spēcīgs gabaliņš nobraukts un diezgan ātri ja skatās uz laiku, vismaz man tā liekas... ja


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
spulgitsDatums: Trešdiena, 08.08.2012, 22:08 | Ziņa # 62
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
parcopi ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
je6kaDatums: Trešdiena, 08.08.2012, 22:46 | Ziņa # 63
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
.


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!

Ziņojumu laboja je6ka - Trešdiena, 08.08.2012, 22:47
 
J0nisDatums: Trešdiena, 08.08.2012, 22:48 | Ziņa # 64
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Aigar,Tu esi baigais velomonstrs,ja man būtu ritenis .... :D


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
jutrixDatums: Trešdiena, 08.08.2012, 23:12 | Ziņa # 65
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Aigar pa to jaunciema gatvi nav tā bīstami ar riteni? svilpo nene


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
martiDatums: Trešdiena, 08.08.2012, 23:18 | Ziņa # 66
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (jutrix)
Aigar pa to jaunciema gatvi nav tā bīstami ar riteni?


tu domāji dēļ manis? :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 08.08.2012, 23:27 | Ziņa # 67
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tas nav ātri un nav arī dikti liels gabals. Bet treniņam normāls temps un gabals arī :)

Jā, dēļ marti bīstami :D
Šaura jau viņa ir un fūras ar brauc, pārāk man tur nepatīk, bet reizēm sanāk tur pamīt :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
jutrixDatums: Trešdiena, 08.08.2012, 23:31 | Ziņa # 68
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (marti)
tu domāji dēļ manis? :D

he, he - dēļ Tevīm ar :D
tur tak šaurs un vēl fūras braukā ne


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
martiDatums: Trešdiena, 08.08.2012, 23:34 | Ziņa # 69
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ar ričuki te riktīgi pretīgi dēļ fūrēm. bet skats jau foršs un ik pa gabaliņam var piebraukt arī tuvāk ezeram.
ļoti daudzi braukā apkārt ezeram. pārsvarā sportiski noskaņotie.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 08.08.2012, 23:45 | Ziņa # 70
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Foršs aplis sanāk, ja no Vecmīlgrāvja brauc caur Mežaparku uz Juglu, tad nogriežās caur Baltezeru uz Ādažiem un no turienes caur Carnikavu un Kalngali atpakaļ ja
Ar Chominju šādu apli šad tad maucam. Šogad tā mazāk ar velo esmu paminies, dēļ operācijas, darbiem un nedarbiem :D
Bet nu vajag kaut kādu formu uzdzīt, lai varētu Jūrmalā pārspēt pats savu laiku un arī Vienībā tak jāsit savs uzstādītais laiks, cita mērķa jau tādās sacensībās nav :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
jutrixDatums: Trešdiena, 08.08.2012, 23:49 | Ziņa # 71
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
cita mērķa jau tādās sacensībās nav

cik es zinu tad sportistiem parasti mērķis ir uzvara, vai maksimāli labāks rezultāts, bet nu te jau izskatās ka ir pilnīgi nepareiza pieeja no sportista viedokļa puses nene ne


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
parcopiDatums: Trešdiena, 08.08.2012, 23:53 | Ziņa # 72
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (jutrix)
cik es zinu tad sportistiem parasti mērķis ir uzvara, vai maksimāli labāks rezultāts, bet nu te jau izskatās ka ir pilnīgi nepareiza pieeja no sportista viedokļa puses

Uzkāp vienreiz uz velosipēda un nobrauc kaut kādās sacensībās tajā pašā "Tautas klasē", tad arī paskatīšos uz Taviem mērķiem svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 09.08.2012, 00:02 | Ziņa # 73
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Uzkāp vienreiz uz velosipēda un nobrauc kaut kādās sacensībās tajā pašā "Tautas klasē", tad arī paskatīšos uz Taviem mērķiem svilpo

es nemaz nestartēju un nerunāju, es tik saku kādai ir jabūt sportista motivācijai! :D
un ja arī startētu, tad arī liktu augstākos mērķus.
un ja nesaprati, tad runa neiet tieši par riteņbraukšanu, bet par visiem sporta veidiem kopumā :)


The most dangerous animal in Japan is ninja

Ziņojumu laboja jutrix - Ceturtdiena, 09.08.2012, 00:42
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 09.08.2012, 00:06 | Ziņa # 74
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Sportisti startē sporta klasē, tautas klasē kādi nu kuram tie mērķi. Citam galvenais ir vispār nobraukt, cits tomēr par kaut ko cīnās. Man pirmajā braucienā ar bija mērķis nobraukt. Tagad vienīgie mērķi ir piedalīties un uzlabot pagājušās reizes laikus. A vieta padsmitā vai piecsimtā, tas ir vienalga! Par vietām lai sportisti cīnās sporta klasē ;)

P.S. Gudri di*t nav malku cirst!


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
AlbertsDatums: Ceturtdiena, 09.08.2012, 11:13 | Ziņa # 75
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 492
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
parcopi, foršs treniņš Tev sanācis, pietiekami labā tempā, ja ņem vērā, ka brauci viens ja

Jutrix, te nu tiešām labāk būtu paklusējis. Ir divas būtiskas atšķirības, vai cilvēki min savam priekam tautas klasēs, vai ir sportisti un sacenšas par vietām.
Un šis -
Quote (jutrix)
un ja arī startētu, tad arī liktu augstākos mērķus.

likt jau var, sevišķi ar muti, bet lielība naudu nemaksā svilpo

Tāpat ar komentāra labojumu nenoslēpsi to, ka patiesībā uzbrauci cilvēkam ne par ko.
Quote (parcopi)
Bet nu vajag kaut kādu formu uzdzīt, lai varētu Jūrmalā pārspēt pats savu laiku un arī Vienībā tak jāsit savs uzstādītais laiks, cita mērķa jau tādās sacensībās nav

Quote (jutrix)
cik es zinu tad sportistiem parasti mērķis ir uzvara, vai maksimāli labāks rezultāts, bet nu te jau izskatās ka ir pilnīgi nepareiza pieeja no sportista viedokļa puses

Kur te ir runa par kādu citu sporta veidu? ;)
Es nemaz nebūtu neko teicis, bet pats arī reizēm minos ar riteni un zinu kādus mērķus var stādīt amatieri un kādus profesionāļi, kā arī galvenokārt iejaucos šajā diskusijā tāpēc, ka kaut kādi pārmetumi bojā foruma labo gaisotni alus


Vienmēr uzklausi arī citu viedokli.
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Veselīgs dzīvesveids (Pirtis, sportošana, veselīgs uzturs, u.t.t.)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv