[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Veselīgs dzīvesveids (Pirtis, sportošana, veselīgs uzturs, u.t.t.)
Veselīgs dzīvesveids
martiDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 20:56 | Ziņa # 31
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
taisnība tev bebr ir par visiem 100. man ir savi gaļas un savi dārzeņu kanāli ;)
vienīgi augļi nāk no lielveikaliem :(
zemenes gan tagad šķiebjam iekšā no savām dobēm.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
MārisDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 22:40 | Ziņa # 32
Grupa: Moderatori
Komentāri: 313
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Mana nostāja un mērķis uz kuru pamazītiņām tiecos ir, ka vajag sevi pēc iespējas vairāk pašam apgādāt. Pērkamā pārtika vairs nekļūs tīrāka un tā, kas būs tīra, tā būs ekskluzīva un dārga. Daļēji tagad jau tā ir. Tikko mazliet tuvāk mērķim pievirzījos- mēs ar ģimeni nopirkām zilo govi :)


I don't care who your father is... don't walk on the water while i'm fishing!!!
 
eduksDatums: Piektdiena, 06.07.2012, 09:15 | Ziņa # 33
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (Māris)
Mana nostāja un mērķis uz kuru pamazītiņām tiecos ir, ka vajag sevi pēc iespējas vairāk pašam apgādāt. Pērkamā pārtika vairs nekļūs tīrāka un tā, kas būs tīra, tā būs ekskluzīva un dārga. Daļēji tagad jau tā ir. Tikko mazliet tuvāk mērķim pievirzījos- mēs ar ģimeni nopirkām zilo govi :)

Māri, pareizi, tā ir... Ja nu kādreiz sanāk čiks visai elektroniskajai pasaulei, pirmkārt jau nu bankas kontiem ar cipariņiem uz tiem un nevarēs aiziet uz veikalu, tad šobrīd man pat būtu bail padomāt, cik ilgi varētu izvilkt ar tiem niecīgajiem krājumiem, kas ir mājās/pagrabā sakasāmi. Viennozīmīgi esmu pārāk negatavs šādam "pasaules galam". Muļķīgi cerēt, ka modernais laikmets būs bezgalīgs, pietam mega valstīm resursi sāk izsīkt un šā vai tā kādreiz pasaule būs jāpārdala, ja cilvēce gribēs turpināt izteikto patērētāju dzīves veidu... Sorry, aizbraucu ne pa tēmai, bet vnk bieži aizdomājos cik .ūdīgos apstākļos nākotnē var nākties dzīvot mūsu bērniem...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
BebrsDatums: Piektdiena, 06.07.2012, 11:13 | Ziņa # 34
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (Māris)
nopirkām zilo govi :)

Ģimenei piena pilnīgi pietiek un pat pāri paliek, Man kaimiņam ar tā "zilā" pļavā ganās :D


Nav bildes- nav zives :D
 
MārisDatums: Piektdiena, 06.07.2012, 11:33 | Ziņa # 35
Grupa: Moderatori
Komentāri: 313
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Nujā, jau tagad radās vajadzība pēc vēl viena ledusskapja :D Laikam jāsaved kārtībā zemespagrabs. Jā kāds te dodas uz Cēsu pusi, tad zvans man, un pāris litrus piena samainīšu pret aliņu attiecībā 2:1 :)


I don't care who your father is... don't walk on the water while i'm fishing!!!
 
kapracisDatums: Piektdiena, 06.07.2012, 12:18 | Ziņa # 36
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (eduks)
Māri, pareizi, tā ir... Ja nu kādreiz sanāk čiks visai elektroniskajai pasaulei, pirmkārt jau nu bankas kontiem ar cipariņiem uz tiem un nevarēs aiziet uz veikalu, tad šobrīd man pat būtu bail padomāt, cik ilgi varētu izvilkt ar tiem niecīgajiem krājumiem, kas ir mājās/pagrabā sakasāmi. Viennozīmīgi esmu pārāk negatavs šādam "pasaules galam". Muļķīgi cerēt, ka modernais laikmets būs bezgalīgs, pietam mega valstīm resursi sāk izsīkt un šā vai tā kādreiz pasaule būs jāpārdala, ja cilvēce gribēs turpināt izteikto patērētāju dzīves veidu... Sorry, aizbraucu ne pa tēmai, bet vnk bieži aizdomājos cik .ūdīgos apstākļos nākotnē var nākties dzīvot mūsu bērniem...


man arī reizēm ienāk prātā tāda doma kā Edukam. agri vai vēlu, bet tam tā būs jānotiekas.....
 
parcopiDatums: Piektdiena, 06.07.2012, 12:42 | Ziņa # 37
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
A kas ir zilā govs? Es zinu parasto brūno un zinu savvaļas pinkainās govis. Ā un vēl tās raibās, kas pilnas pļavas. Zilas neesmu manījis :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
eduksDatums: Piektdiena, 06.07.2012, 12:47 | Ziņa # 38
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
A kas ir zilā govs? Es zinu parasto brūno un zinu savvaļas pinkainās govis. Ā un vēl tās raibās, kas pilnas pļavas. Zilas neesmu manījis :D

Ir, ir tādas, ar zilganpelēku vilnu :) ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
MārisDatums: Piektdiena, 06.07.2012, 12:49 | Ziņa # 39
Grupa: Moderatori
Komentāri: 313
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Bilde no interneta
Pielikumi: 5267479.jpeg (8.3 Kb)


I don't care who your father is... don't walk on the water while i'm fishing!!!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 06.07.2012, 12:50 | Ziņa # 40
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
https://www.google.lv/search?....bpMnvBQ
Izskatās vairāk pelēka pēc googles attēliem un manuprāt tādu neesmu nez kāpēc redzējis :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BebrsDatums: Piektdiena, 06.07.2012, 18:40 | Ziņa # 41
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Šī būs īstā bilde



Nav bildes- nav zives :D
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 09.07.2012, 16:51 | Ziņa # 42
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vitamīnu launags :)
Meža zemenes, zemenes, mellenes un nedaudz avenes + piena krūze ja
From July 9, 2012


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Pirmdiena, 09.07.2012, 18:53 | Ziņa # 43
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
piens + augļi jeb dārzeņi esot vēderam baigais pārbaudījums.
par govs pienu vispār daudz runā sliktu... esmu gan visu mūžu to dzēris lielos daudzumos.
taču tas ogu šķīvis gan ir tas, kas tādiem kā tev un man ir to što doktor propisal :)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
dadziicDatums: Pirmdiena, 09.07.2012, 22:06 | Ziņa # 44
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
mūsmājās šovasar baigais spiediens uz vitamīniem- dažādas ogas, dārzeņi un salāti... Krājam vitamīnu rezerves ziemai, un audzējam imunitāti, lai neatkārtojas, kā man te ... nene
Nu jau tfu, tfu, tfu... iet uz labo pusi. Ceru ka tuvākajā laikā meklēšu garažas atslēgu un ceļu uz kādu peļķi. ;)


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
kapracisDatums: Pirmdiena, 09.07.2012, 23:30 | Ziņa # 45
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
man viens čoms saka, ka visas kaites ir no nedzeršanas!!:)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Veselīgs dzīvesveids (Pirtis, sportošana, veselīgs uzturs, u.t.t.)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv