[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Laika apstākļi (Laika apstākļi)
Laika apstākļi
ZivnieksDatums: Otrdiena, 07.02.2012, 13:06 | Ziņa # 466
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
paliek, gan, bet man no tā prieka nekāda....ballējoties brīvdienās esmu pamanījies apsaldēt vēl 3 pirkstus labajai rokai un šobrīd pirktu gali sāp kā elle un rokā īsti neko nevaru paņemt, kur nu vēl ārā tirināt - baigi jūtīgi! dusma


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 07.02.2012, 13:08 | Ziņa # 467
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
A kaut ko vajag iezēģelēt. Gan jau ir kāds smērs apsaldējumiem.


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
eduksDatums: Otrdiena, 07.02.2012, 13:09 | Ziņa # 468
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
.ballējoties brīvdienās esmu pamanījies apsaldēt vēl 3 pirkstus labajai rokai un šobrīd pirktu gali sāp kā elle un rokā īsti neko nevaru paņemt, kur nu vēl ārā tirināt - baigi jūtīgi! dusma

Man tad nevilšus rodas jautājums, kur un kā Tu tā ballējies, ka pat pirkstus apsaldēji!? ;)
Nu nah tādas "ballītes" kas liek šķēršļus copei :D !!!...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 07.02.2012, 13:26 | Ziņa # 469
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
A kaut ko vajag iezēģelēt. Gan jau ir kāds smērs apsaldējumiem.


es nevaru ciest kaut kādas zarazas uz rokām smērēt, bet laikam šoreiz nāksies...pretīgi sāp....

Quote (eduks)
Man tad nevilšus rodas jautājums, kur un kā Tu tā ballējies,


tā bija ballīte, kas skaitās "gada ballīte tautas deju dejotājiem" ar dzīvo mūziku, ellīgi daudz alkohola, ellīgi daudz dejām un ar visām no tā izrietošajām sekām....izrādās kaut kur, kaut ko es esmu nesis uz kaut kādu autobusu, kaut kādas metāla konstrukcijas, un laikam darīju to ar plikām rokām...sveiki... :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
eduksDatums: Otrdiena, 07.02.2012, 13:30 | Ziņa # 470
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
tā bija ballīte, kas skaitās "gada ballīte tautas deju dejotājiem" ar dzīvo mūziku, ellīgi daudz alkohola, ellīgi daudz dejām un ar visām no tā izrietošajām sekām....izrādās kaut kur, kaut ko es esmu nesis uz kaut kādu autobusu, kaut kādas metāla konstrukcijas, un laikam darīju to ar plikām rokām...sveiki... :D


Jā, kā teiktu Aleksandr Radionovič Baradač: Eto priskorbno :D ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
ZivinensDatums: Otrdiena, 07.02.2012, 13:43 | Ziņa # 471
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Apsaldējumu sekas Zivniek jūt ilgi,kādu laiku normāli copēt varēsi tik teltī.Smiņķi uz aloe veras bāzes palīdz labi,kompreses arī vari likt.
 
martiDatums: Otrdiena, 07.02.2012, 13:50 | Ziņa # 472
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ārā putniņi čivina tā pavasarīgi...


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 07.02.2012, 13:52 | Ziņa # 473
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (marti)
ārā putniņi čivina tā pavasarīgi..

Centrā tikai vārnas. Un nebūt ne čivina :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
jutrixDatums: Otrdiena, 07.02.2012, 19:14 | Ziņa # 474
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (eduks)
Jā, kā teiktu Aleksandr Radionovič Baradač: Eto priskorbno :D ...

:D
Quote (parcopi)
Centrā tikai vārnas. Un nebūt ne čivina

es ar no rīta tik vārnas dzirdēju :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
BorodaDatums: Otrdiena, 07.02.2012, 19:55 | Ziņa # 475
Grupa: Dzēstās
Quote (Zivnieks)
šobrīd pirktu gali sāp kā elle un rokā īsti neko nevaru paņemt


Nekas, gali paliks melni, nokritīs, gan pieradīsi.....alkogoļik-tuņejaģec.... :D
 
BorodaDatums: Otrdiena, 07.02.2012, 20:06 | Ziņa # 476
Grupa: Dzēstās
http://www.aslimnica.lv/cat.php...._out=27

Zivniek, es tavā vietā burtiski lidotu uz Biķerniekiem. Valsts apdegumu centrs.
 
BebrsDatums: Trešdiena, 08.02.2012, 12:16 | Ziņa # 477
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
-6 grād, gluži kā pavasarī. Šodien saule riet un mēness lec vienā uz tajā pašā minūtē. Jābūt labai copei hello


Nav bildes- nav zives :D
 
BebrsDatums: Piektdiena, 10.02.2012, 09:45 | Ziņa # 478
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Ziema atkal klāt, akurāt. Mīnuss 22 grād'


Nav bildes- nav zives :D
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 14.02.2012, 13:21 | Ziņa # 479
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nu ir augšā kāds palagu izpurinājis....birst tā, ka pa logu tālāk par 10 m neredz! dusma


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
jutrixDatums: Otrdiena, 14.02.2012, 13:53 | Ziņa # 480
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Beidzot lielais sals ir pagājis plaude
ārā tik -2 ja


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Laika apstākļi (Laika apstākļi)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv