[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Laika apstākļi (Laika apstākļi)
Laika apstākļi
jutrixDatums: Otrdiena, 31.01.2012, 00:30 | Ziņa # 436
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (kreisais)
A es jau gribu pavasari

es arī nevaru sagaidīt :)


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
HuseensDatums: Otrdiena, 31.01.2012, 03:48 | Ziņa # 437
Grupa: Savējie
Komentāri: 127
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Es ar. Tā kā beidzot ir savs transports un ienākumi esmu apņēmies aktīvāk pievērsties copei nākamsezon. Laikam jāsāk būs ar vimbu copi, ko nekad mūžā neesmu mēģinājis. :)
 
jutrixDatums: Otrdiena, 31.01.2012, 08:04 | Ziņa # 438
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
6 no rīta -15 :)


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
J0nisDatums: Otrdiena, 31.01.2012, 09:41 | Ziņa # 439
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Iecava -18 :)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
eduksDatums: Otrdiena, 31.01.2012, 09:46 | Ziņa # 440
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (jutrix)
Quote (kreisais)
A es jau gribu pavasari

es arī nevaru sagaidīt :)


Nebūs vēl nekāda pavasara , februārī un Martā būs baisais sals un līdz aprīļa vidum varēs sēdēt uz ledus! kodiens :D


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 31.01.2012, 09:56 | Ziņa # 441
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Ja būs baigais sals, tad apkures rēķinu piesūtīšu Edukam :D
Es arī gribu pavasari! :p


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
paganels(pp)Datums: Otrdiena, 31.01.2012, 10:42 | Ziņa # 442
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Ziema tik sākusies,bet jūs par pavasari.Janvāra sakumā,kad copes bodē pirku mazmakšķerītes viens onka prasija vai tad ledus būs,es viņam atbildēju-kur liksies un sēdēsim uz ledus aprīlī ja


esmu tur,kur neķeras:).
 
urmaasDatums: Otrdiena, 31.01.2012, 10:57 | Ziņa # 443
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (paganels(pp))
Ziema tik sākusies,bet jūs par pavasari.Janvāra sakumā,kad copes bodē pirku mazmakšķerītes viens onka prasija vai tad ledus būs,es viņam atbildēju-kur liksies un sēdēsim uz ledus aprīlī


Tik ilgi negaidīšu.Iešu jau rīt!


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
martiDatums: Otrdiena, 31.01.2012, 11:24 | Ziņa # 444
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
šorīt ķīšezers kūpēja. veči ar jau sēdēja benzīntanka līča abās pusēs.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
BriedisDatums: Otrdiena, 31.01.2012, 16:47 | Ziņa # 445
Svētdienas makšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 313
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Ar no pavasara neatteiktos :D


Ne spīles un, ne asakas!
 
BebrsDatums: Trešdiena, 01.02.2012, 10:43 | Ziņa # 446
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
-23 grād', iemetu pāris bildes no vakardienas (ne)copes




Pielikumi: 7705630.jpg (171.9 Kb) · 6885004.jpg (178.8 Kb) · 4383320.jpg (246.4 Kb)


Nav bildes- nav zives :D
 
martiDatums: Trešdiena, 01.02.2012, 11:29 | Ziņa # 447
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
baigi labās bildes!


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
BebrsDatums: Trešdiena, 01.02.2012, 12:12 | Ziņa # 448
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
kamēr aizgāju mežā līdz barotavai tikmēr deguns nosala
Pielikumi: 6649357.jpg (351.5 Kb)


Nav bildes- nav zives :D
 
uldeensDatums: Trešdiena, 01.02.2012, 13:52 | Ziņa # 449
Grupa: Savējie
Komentāri: 356
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
šodien Sigulda-Rīga pēc astoņiem autiņā grādīzers pie Garkalnes -24,Rīgā -18.5-šancēt īsti negribās, bet uz copi gan varētu:))
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 02.02.2012, 00:21 | Ziņa # 450
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
- pieņemas spēkā! taada
Es tikai nesaprotu, kāpēc mīnus 30grādi februārī tiek uzskatīts par arktisko aukstumu? :D
Manuprāt pilnīgi normāla februāra temperatūra mūsu klimatiskajos apstākļos ir -20-30grādi :)
Decembris nebija normāls, tagad vis ir normas robežās :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Laika apstākļi (Laika apstākļi)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv