[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: eduks, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Vēžošanas forums » Vēžu cienītāju klubiņš » Vēžu vietas (Viss par vietām, kurās var ķert vēžus)
Vēžu vietas
leichaDatums: Otrdiena, 05.07.2016, 11:23 | Ziņa # 256
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 4
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Sveiki!
Vai kads var padalities ar vezosanas vietam madlienas, skriveru apkartne kas ir ar lobes ezeru, ogres upi, kalu ezers, varbut ir kādi karjeri? Esmu gatavs doties ari talak uz latgali tikai nezinu kur lai tos vezus mekle. Varat padalities ari privati. Paldies!
 
AlbertsDatums: Trešdiena, 06.07.2016, 16:53 | Ziņa # 257
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 492
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Vēžu vietas, tāpat kā foreļupes, parasti neviens neatklāj! svilpo
Salacā un pietekās es zinu, kas notiek - jo netālu dzīvoju, bet tajā galā, ko prasi - tumša bildē tāpat! vezis
Starp citu, kaimiņš vakar labi bija pavilcies signālvēžus manā pusē, mani ar pacienāja! alus


Vienmēr uzklausi arī citu viedokli.
 
leichaDatums: Trešdiena, 06.07.2016, 22:02 | Ziņa # 258
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 4
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
 
jkalvitisDatums: Otrdiena, 12.07.2016, 12:55 | Ziņa # 259
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 28
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par Aģes ezeru palasīju, bet, varbūt, ir kāda informācija par Aģes upi? Precīzas koordinātes neinteresē, interesē vai ir kādas dzīvības pazīmes :)
 
kapracisDatums: Otrdiena, 12.07.2016, 16:05 | Ziņa # 260
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
teorētiski- ja ir ezerā, tad upē arī vajadzētu būt. ezers gan laiku pa laikam ziemās izslāpst, a upe diezvai.
 
gucisDatums: Sestdiena, 01.04.2017, 18:39 | Ziņa # 261
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 7
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Alberts, sveicinats!vai nevari kadu vezu vietinu pacukstet,sovasar ar sievu un berniem ari ir doma aizbraukt pavezot
 
kreisaisDatums: Trešdiena, 05.04.2017, 10:21 | Ziņa # 262
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote gucis ()
Alberts, sveicinats!vai nevari kadu vezu vietinu pacukstet,sovasar ar sievu un berniem ari ir doma aizbraukt pavezot

Domāju, ka ļoti daudziem ir šāda nostāja, kā esmu publicējis! Tāpēc maz ticams uzzināt kādu konkrētu vietu no kāda, pat piesaucot sievu un bērnus un solot, ka neviens nekad neko neuzzinās! Nekā personīga! hello


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
AlbertsDatums: Trešdiena, 05.04.2017, 10:39 | Ziņa # 263
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 492
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
gucis, šajā jautājumā piekrītu kreisajam. Uz paplātes neviens neko nepienesīs. Vienīgā informācija, ar kuru esmu gatavs publiski dalīties, un esmu to vairākkārt šajā forumā darījis, ir tāda - ir signālvēži Salacas pietekās un pašā Salacā. Oficiāli var ķert tikai Salacā. Tas jau tā ir daudz. Tālāk pats domā, analizē, lasi forumu un rakstus šajā vietnē. Būsi pārsteigts, cik daudz info te var atrast! Un pie viena izdomā, vai vēlies būt brakars......pie tam ar sievu un bērniem! svilpo
Ne spīles! vezis


Vienmēr uzklausi arī citu viedokli.
 
WuTangLVDatums: Pirmdiena, 04.06.2018, 14:45 | Ziņa # 264
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 4
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Vēžošanas vietas Latvijā - gandrīz jebkur!

Personīgi esmu bijis Alaukstā, Inesī, Zvirgzdā, Salacā, Salacgrīvā, un vairākus gadus pēc kārtas - Ušurā (pirms tur notika 90% populācijas nāve). Pa vidu vēl lērums citu ūdenstilpņu. Katru gadu vismaz 1x aizbraucu.

Es kā kaismīgs vēžotājs (tikai ķeru un laižu vaļā) ieraugot jebkuru ūdenstilpni esmu gatavs mesties iekšā ar devīzi "Tur noteikti IR vēži".

Pat esmu paspējis ietestēt Amerikas upes un Zviedru upes, ķerot tur ar rokām. Vietējie gan brīnijās - kas tas tāds, pie mums taču ar murdiem viss notiek :D

Vislabāk man ar rokām patika ķert mazā upītē, kas savieno Alaukstu un Inesi. Skaidrā dienas laikā tur var gadīties, ka noķers vairāk nekā naktī (2 / 2 reizēs tā arī bija). Garām braucot uz pusstundu iekāpu un ap 10 bija ņemami.

Kāds prasīja par Aģes upi - diezkas nav. Vismaz lejtecē ir pamaz. Šogad taisos eksperimentēt un skatīties. Noteikti ziņošu par rezultātiem! :)


Vēžu ķeršanas un vaļā laišanas entuziasts jau 29 gadus.

Ziņojumu laboja WuTangLV - Pirmdiena, 04.06.2018, 14:50
 
RudaisDatums: Pirmdiena, 04.06.2018, 15:16 | Ziņa # 265
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 3
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Ja upē vai ezerā ir gana tīrs ūdens, tad vēžiem tur ir jābūt, ja vien nav izsaluši. Ja nav zināms vai upe ir tīra, jāskatās makšķerēšanas noteikumi un jālasa info. par forelēm. Visas upes, kur norādīts, ka tur ir liegumi noteiktā laikā foreļošanai automātiski ir foreļupes. Ja upe ir gana liela, tad tur būs arī vēži. Mazajās upītēs var arī nebūt.
 
WuTangLVDatums: Otrdiena, 05.06.2018, 08:21 | Ziņa # 266
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 4
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Aģē gandrīz katru gadu laiž iekšā zivis, arī foreles. Dīvaini gan, bet viņas tur noķert izdodas reti :D

Nekas, visa vasara priekšā testēšanai.


Vēžu ķeršanas un vaļā laišanas entuziasts jau 29 gadus.
 
metejsDatums: Piektdiena, 08.06.2018, 00:16 | Ziņa # 267
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 3
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Nu ko, nepagāja ne nedēļa, ka esmu pa vakariem izmalis daudz maz visu forumu saistībā ar vēžiem. Sākot no pļāpātavas līdz lomiem. Lielais rezumē Lielupe, Vecdaugava, latgales ezeriņi un vidzeme.
Ko ellē ratā darīt cilvēkam no Ventspils? Nu spečuki kuriem sirds sažņaudzas sāpēs otram pasakot vietu kur pavēžot. Kaut dodiet man ūdenstilpnes nosaukumu savādāk es nesaprotu šīs foruma daļas jēgu.
Ir kādam info vai kaut kas dzīvo karjerās aiz Popes? Dokupē ir jēga veltīt savu laiku? Packulē?

Labprāt uzklausīšu padomus/idejas, ja šis forums vēl vispār dzīvs.
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 08.06.2018, 10:19 | Ziņa # 268
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Forums, ta dzīvs, bet pa to galu vispār neko nezinu. Tas ko es ieteiktu ir nopirkt mazos murdiņus, iekšā iemet reņģes un uz diennakti dažādos ūdeņos netālu no krasta iemet iekšā. Ja kaut kur kāds būs, tad attiecīgi tajā ūdenī var iespringt vairāk. Jā, jā, zinu, nelikumīgi, bet man liekas, ka tajā galā oficiāli vēžot vispār nedrīkst.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
kapracisDatums: Piektdiena, 08.06.2018, 10:49 | Ziņa # 269
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
piekrītu Zivniekam, ka pašam jāmēģina atrast vietu. un kur ir viens vēzis, tur arī jābūt vēl. jānotrāpa tik pareizais laiks, lai netrāpa uz čaulu maiņu- tad neko nedabūsi
'' Nu spečuki kuriem sirds sažņaudzas sāpēs otram pasakot vietu kur pavēžot.'' nav ko ar tādiem tekstiem te vaimanāt! dažus postus augstāk Kreisais jau feini to aprakstīja- pilnīgi piekrītu!
 
metejsDatums: Piektdiena, 08.06.2018, 11:03 | Ziņa # 270
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 3
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Quote kapracis ()
'' Nu spečuki kuriem sirds sažņaudzas sāpēs otram pasakot vietu kur pavēžot.'' nav ko ar tādiem tekstiem te vaimanāt! dažus postus augstāk Kreisais jau feini to aprakstīja- pilnīgi piekrītu!


Vaimanājat Jūs, nevis cilvēki kuri ienākot vēžošanas forumā, sadaļā "Vēžu vietas" VIETAS(!!!) vēlas uzzināt kur tad ir tās vēžu vietas. Bišku izskatās, ka 5 spečuki novākušies un lepni priecājas par sevi, saviem lomiem un paštaisni katru jautātāju apriori izskata par brakaru kuram muti neaizvērsi. Sorry, ja tā nav, bet nu izejot cauri visai foruma vēsturei tāds priekšstats radies.

Saprotu, ka ar diršanos palīdzību nesagaidīt, bet ir vilšanās izlasot visu forumu.

Varu pateikt, ka Bolta Ezerā - https://lv.wikipedia.org/wiki/Bolts vēži IR. Brauciet un vēžojiet, man kaut kā 500 km pa tālu no mājām.
 
Parcopi.lv Forums » Vēžošanas forums » Vēžu cienītāju klubiņš » Vēžu vietas (Viss par vietām, kurās var ķert vēžus)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv