[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: eduks, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Vēžošanas forums » Vēžu cienītāju klubiņš » Vēžu vietas (Viss par vietām, kurās var ķert vēžus)
Vēžu vietas
sunspunsDatums: Pirmdiena, 10.08.2009, 16:38 | Ziņa # 31
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Sveiki!
Varbūt man kāds varētu pateikt vai Liepajas rajonā ir kāds licencēts vēžezers vai ari kādu vietu, kur es varētu lieliski paķert vēžus, netālu no Liepājas?
 
CrazyChikenDatums: Pirmdiena, 10.08.2009, 18:00 | Ziņa # 32
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 42
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
iesakiet ludzu kadu vietu kur nokert signal spilu vezus!!! gribas redzet kads viniem raksturs biggrin
(iznemot salacu ,braslu , burtnieku)
 
ZivinensDatums: Pirmdiena, 10.08.2009, 18:31 | Ziņa # 33
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Es tik zinu salacu,bet paziņas tur neko nav noķēruši neskatoties uz to ka lika kādus 50 krītiņus,pašam tur pa tukšo ar nav nekāda vēlme braukt biggrin Raksturs ar viņiem esot sūdīgs biggrin biggrin biggrin
 
VecisDatums: Otrdiena, 11.08.2009, 22:57 | Ziņa # 34
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 9
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Runājot par Salacas signālvēžu ķeršanas afēru, gribas sist lielo zvanu un man liekas, ka laiks kaut kādos mēdijos vienreiz šim pasākumam uztaisīt pamatotu antireklāmu. ZB!!! katru gadu pilns ar apčakarētiem civēkiem kas stāsta, ka nav pat vēzi tur rezdzējuši a šiem tikai iegalvo, ka neatrada īsto vietu! Pats biju un aprunājos ar daudziem tuvāko māju īpašniekiem, kas nebeidz vien stāstīt visiem vēžot gribētājiem, ka Salacā signālvēžu nav!!! Pie paša iztekas it kā kāds esot... Tas arī viss, bet par cik laba reklāma, atta tik laiž un maksā. Paskaitīju izdotās licenzes 5420 Ls gadā !!!!
Ir idejas kā izbeigt marasmu un beigt papildināt maciņu Salaspils viesu namam, kas patur 50% no licenžu summas?
BEZ TABU gan piezvanīšu!!! Kas ar mani? šī ir īstā vieta, kur vienoties!!!
 
ZivinensDatums: Otrdiena, 11.08.2009, 23:22 | Ziņa # 35
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Es Tev piekrītu,jo tur neviens paziņa ar neko nav noķēris,tamdēļ jau ļauj likt 50 rīkus jo zin ka tāpat neko nenoķersi,bet maksā tak katrs par atļaujām,tik beztolkā.Starpcitu arī Staicelē var pirkt atļaujas,bet kā ir tur nemācēšu pateikt. Vairāk vai mazāk tā ir tautas čakarēšana un kāda biznesa interešu lobēšana!

Pievienots (11.08.2009, 22:22)
---------------------------------------------
Gan jau Vanems ar lasa šo lapu,un būs šamējam kas sakāms.

 
CrazyChikenDatums: Trešdiena, 12.08.2009, 01:08 | Ziņa # 36
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 42
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
kad zvanis uz bez tabu gribu dzirdet ????!!!
 
VecisDatums: Trešdiena, 12.08.2009, 13:42 | Ziņa # 37
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 9
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Sazvanījos, kad 5x visu izstāstīju, visi bija pārsteigti. Pārbaudīšot informāciju un ja būs pamats sižetam, zvanīs un taisīs. Katrā gadījumā došu ziņu!
 
CrazyChikenDatums: Trešdiena, 12.08.2009, 19:46 | Ziņa # 38
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 42
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
ok smile
 
eduksDatums: Ceturtdiena, 13.08.2009, 09:40 | Ziņa # 39
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Parakājos pa MN punktos, kur runa ir par vēžiem:
6. Zemūdens medību rīku, kā arī vēžošanas rīku un paņēmienu izmantošana atļauta tajās ūdenstilpēs, kurās vēžu un zivju ieguve noteikta atbilstoši normatīvajiem aktiem par licencētās amatierzvejas — makšķerēšanas kārtību. Papildus zemūdens medību rīku izmantošana jūrā ir atļauta jūras piekrastes ūdeņos, kā arī privātajos ezeros, kuros zvejas tiesības nepieder valstij. Zemūdens medību rīkus izmanto, ievērojot šo noteikumu prasības.
14. Vēžošana saskaņā ar šo noteikumu 6.punktu atļauta, izmantojot ne vairāk kā piecus krītiņus, kā arī ķerot ar rokām.
III. Atļautais loma lielums un minimālais pieļaujamais zivju garums
17.8. vēžus (platspīļu un šaurspīļu) — saskaņā ar licencētās makšķerēšanas nolikumiem, bet ne vairāk kā 50 gabalu;
Nu punktā 17.8 vispār minēti tikai platspīļu un šaurspīļu vēži ! Tātad pēc idejas, signālvēžus un dzeloņvaigu vēžus likums neaizliedzot ķert... Tad nah organizē licencēto vēžošanu salacā signālvēžu ķeršanai!? Nesaprotu!?...
 
ArtisDatums: Piektdiena, 14.08.2009, 23:08 | Ziņa # 40
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Sveiki ,,.

Varbut kads varetu padalities pieredze par veziem Vaidavas ezera, kkads skats tur sogad? vai kads ir kko dabujis.

 
ZivinensDatums: Svētdiena, 16.08.2009, 17:46 | Ziņa # 41
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Pagājušo gadu tur vēži pazuda,tā kā saubos ka kas īpaši tur būtu mainijies uz labo pusi.
 
Martins_79Datums: Otrdiena, 18.08.2009, 14:20 | Ziņa # 42
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 3
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Sveiki visiem! smile
Ar vēžošanu sen neesmu nodarbojies, tāpēc ir doma atkal pamēģināt.
Vēlos uzzināt, vai Siguldas pusē ir kāda laba un sakarīga vēžošanas vieta?
- Paldies jau iepriekš!
 
augursDatums: Trešdiena, 19.08.2009, 18:12 | Ziņa # 43
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Varbūt kādam ir gadijies ņemties pa Braslu un tās apkārtējiem ezeriem, ja ir, tad kādas būtu atsauksmes? Paldies.
 
ZivinensDatums: Ceturtdiena, 20.08.2009, 10:04 | Ziņa # 44
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Par Siguldas pusi un Braslu gan neko nemācēšu pateikt,neesmu vēžojis tajā pusē,dzirdēts ir par vēžošanu Braslas apkaimē,bet cik un kā tur gājis precīzi nezinu.
 
K_geeDatums: Ceturtdiena, 10.09.2009, 13:51 | Ziņa # 45
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 15
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
hey, shaja vikenda taisos braukt veezhot. sen nav buuts. pagajusa gada mani piekraapa salacas lincenchu pardeveji. agrak braucu kuldigas rajona uz zvirgzdu ezeru bet tur kautkadas indes salaistas un visi apmira.
tagad sezhu un domaju kur lai brauc. vai ir kadas idejas?

Pievienots (10.09.2009, 11:57)
---------------------------------------------
un vel, vai vezhus var laist jebkura dikji? man piem laukos ari ir kaukadi dikji, bet nu visai maalaini un dulkaini.

Pievienots (10.09.2009, 12:51)
---------------------------------------------
kaa ir ar licencem? vai tiesam ja es gribu aizbraukt uz braslu nokjert kadus paris vezhus man uzliks sodu jo taa redz nav atlauto upju saraksta?



Ziņojumu laboja K_gee - Ceturtdiena, 10.09.2009, 13:52
 
Parcopi.lv Forums » Vēžošanas forums » Vēžu cienītāju klubiņš » Vēžu vietas (Viss par vietām, kurās var ķert vēžus)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv