[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Bebrs, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Auklas, āķi, copes inventārs (Viss par auklām, āķiem un copes inventāru)
Auklas, āķi, copes inventārs
parcopiDatums: Piektdiena, 15.05.2015, 12:03 | Ziņa # 1021
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Starp citu līdakas un žaņus tur īsti neesmu kabinājis(pa kādai reizei tikai), bet asarus pa padsmit uz vienas karabīnes esmu kabinājis un nav sprāguši nost arī vasarā. Man tieši vairāk asariem patīk šis. Jo man elektriskā zivju tīrītāja nav, bet beigtu un sakaltušu asari ir baigi grūti tīrīt. A uz šīs uzpariktes viņi man vienmēr ir palikuši dzīvi un tos vieglāk notīrīt. Lielās zivis es parasti sadokā turu, vai tāpat laivā ielieku. Vienreiz kāreiz smuku asaru bunti aprāvu ar dzenskrūvi.....tiem nebija laba nāve, saķēdētiem uz karabīnes un badā kolektīvi nobeigties.
Par to gan nedrīkst aizmirst, ka aizmugurē ir motors ar dzenskrūvi.
Kamēr neaizliegs(neredzu gan iemeslu aizliegumam), tikmēr priekš asariem lietošu toč :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 15.05.2015, 13:02 | Ziņa # 1022
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
asariem varbūt, bet tāpat ja ieliek mitrā kuļķenē, tad krastā nekad nav sakaltuši, bet tas jau katram savs :) alus


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martiDatums: Piektdiena, 15.05.2015, 20:21 | Ziņa # 1023
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es ieviesu ledus kasti priekš vasaras. kādreiz liku asarus tīkliņā ārpus laivas, bet besī, ka pārbraucienos visu laiku jāceļ iekšā, ārā. līdakas liku uz kukana. bet sen neesmu tās tik daudz mērķtiecīgi ķēris, tāpēc turpmāk visu uzreiz uz ledus kastē.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
martins_Datums: Pirmdiena, 18.05.2015, 13:55 | Ziņa # 1024
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Man gan kastes nav, bet soma ar pāris aukstuma akumulatoriem ir gan. pagājušo gadu sāku to lietot kukana vietā. Arī piecos no rīta ķertais ašuks ir svaigs vēl sešos vakarā un lieliski tīrās un labi garšo, atšķirībā no uz kukana nomērdētā :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
martins_Datums: Pirmdiena, 18.05.2015, 13:56 | Ziņa # 1025
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Zivnieks noteikti piebildīs, ka tas ar kādam bairītim pašā laikā, bet man šī tēma kaut kā poh :D


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 18.05.2015, 15:37 | Ziņa # 1026
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Zivnieks piebilst gan :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martiDatums: Pirmdiena, 18.05.2015, 20:38 | Ziņa # 1027
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nu es ar viņu bairītim izmantoju. kā gan savādāk!!! karstā vasaras rītā to što doktor propisal.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
martins_Datums: Pirmdiena, 18.05.2015, 23:02 | Ziņa # 1028
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Lai vai kā, padome ir runājusi :D
Aigar, met kukanu nah i ņem vietā somu :) būs kā minimums divi vienā, a to bairīti uz kukana staipot tauta nesapratīs :D


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
urmaasDatums: Otrdiena, 19.05.2015, 11:44 | Ziņa # 1029
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Tā kā Aigaram lomos zivis trāpās reti, spriežu pēc atskaitēm, tad ledussoma priekš bairīša būs to čto nado. :)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
parcopiDatums: Otrdiena, 19.05.2015, 13:43 | Ziņa # 1030
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nelieši ibio :D
Vot nemetīšu nekur kukānu :p A bairīti gan jau zināšu kur ielikt, ja ņemšu līdz uz copi :)
Un par lomiem - nemaz tik reti man tie netrāpās(var skatīt tās pašas atskaites), vienkārši es padalos ar visām reizēm. Un jā, man ir tukšās un sliktās reizes, bet es arī par tām iemetu atskaites. Nav jau problēmu publicēt tikai veiksmīgas copes reizes un radīt iespaidu, ka esmu baigais zin copmanis, kas vienmēr tiek pie lomiem (tā starp citu liela daļa dara). Bet man nevienam nekas nav jāpierāda, kāds es labs vai slikts copmanis - man vienkārši tā nodarbe dikti patīk, šo to arī zinu un protu, bet dalos es visā - i tajā kas sanāk, i tajā kas nesanāk ;)
Ne asakas! ;)

P.S. Nākamā lomu bilde būs uz kukāna blakus aliņam :p


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 19.05.2015, 14:34 | Ziņa # 1031
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
atmaskas, atmaskas :D
p.s. ceru, ka šonedēļ Tev laiva nebūs vajadzīga...tur biš tupiks :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 19.05.2015, 14:42 | Ziņa # 1032
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šonedēļ nē, bet sākot ar jūniju laikam diezgan bieži izmantošu, jo man biedrībā atvaļinājums sākās. A pirms tam, ātrākais 26.maijā iespējams vajadzēs. plaude
Quote Zivnieks ()
atmaskas, atmaskas

Aha, pie kam gaļimajas :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Otrdiena, 19.05.2015, 21:11 | Ziņa # 1033
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Nezinu gan par tiem kukaniem ,kam tur taisnība kam ne :) Es arī izmantoju kukanu ,parasti copes beigās viss ir čikiniekā ,kā tikko noķertas.Varbūt tāpēc ka braucu ar elektro motoriņu un tāpēc nesanāk raustīt viņas tik stipri :)Ja silts ,vienkārši iegremdēju dziļāk ūdenī un viņas dzīvojas tīri jauki.


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
je6kaDatums: Otrdiena, 19.05.2015, 21:48 | Ziņa # 1034
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Jap, jap, mazāk Jums tos bairīšus lietot un ar kukanu nebūs probļēmu... :D ja


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 03.06.2015, 08:52 | Ziņa # 1035
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vakar vēl biju iegājis copes bodē, papildināt krājumus uz sezonu. Vsjo, tagad copes bodēm metīšu lielu līkumu apkārt ilgāku laiku :D svilpo
Tātad tika iegādāta viena kastīte un polarizējošās brilles
No 2015. gada 3. jūnijs

Dažādas pavadiņas:
No 2015. gada 3. jūnijs

Daži labi vobleri un šūpiņi:
No 2015. gada 3. jūnijs

Vēl daži rotiņi upītēm un florkarbona aukla dropšotam un karolinas sistēmai
No 2015. gada 3. jūnijs

Nu un jāpamēģina arī jaunās, peldošās svilpo
No 2015. gada 3. jūnijs


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Auklas, āķi, copes inventārs (Viss par auklām, āķiem un copes inventāru)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv